در همستر کامبت ، پروفیت مهم تره یا سکه ؟


16 | به این مقاله امتیاز دهید

در این مقاله قصد داریم به پرتکرار ترین سوال در مورد همستر کامبت پاسخ دهیم . در همستر کامبت ، پروفیت مهم تره یا سکه ؟ طبق نظرات تیم مدیریت همستر کامبت ، نتیجه نهایی در خصوص دریافت پروفیت و یا سکه جهت سود بیشتر توضیح داده شده است . به همین جهت در خصوص خرید و فروش همستر تگرام ، این نکته ضروری است که نگهداری سکه انجام دهیم و یا فقط به افزایش پروفیت توجه کنیم .

در همین ابتدا توجه داشته باشید که سود بر ساعت در بازی از سکه های دریافت شده مهم تر است ! حال توضیح خواهیم داد .

 

حتما از این مقاله دیدن کنید . طبق بررسی و شواهد ، فعالیت های همستر کامبت مشکوک شده است . آیا به بازی همستر کامبت اعتماد کنیم ؟

 

در همستر کامبت ، پروفیت مهم تره یا سکه ؟

در همستر کامبت ، پروفیت مهم تره یا سکه ؟

پروفیت یا سکه در بازی همستر چیست ؟

در بازی Hamster Combat، پروفیت و سکه دو واحد مهم هستند که هر کدام نقشی اساسی در روند بازی و کسب درآمد شما ایفا می‌کنند.

سکه:

  • واحد پول رایج بازی است که برای خرید کارت‌ها، ارتقا آنها و انجام برخی اقدامات دیگر استفاده می‌شود.
  • شما می‌توانید سکه را از طریق انجام وظایف مختلف، برنده شدن در نبردها و تماشای تبلیغات به دست آورید.
  • هرچه سکه بیشتری داشته باشید، می‌توانید کارت‌های قوی‌تر و بیشتری بخرید و در نتیجه سود بیشتری کسب کنید.

پروفیت:

  • به نرخ ساعتی سود شما در بازی اشاره دارد.
  • پروفیت با خرید کارت‌ها و ارتقا آنها افزایش می‌یابد.
  • هرچه پروفیت شما بیشتر باشد، بدون نیاز به کلیک کردن روی صفحه، سکه بیشتری به دست خواهید آورد.

اینکه کدام یک از سکه و پروفیت مهمتر است، به اهداف و استراتژی شما در بازی بستگی دارد.

  • اگر به دنبال کسب درآمد سریع هستید، جمع آوری سکه و خرید کارت‌های قوی می‌تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی سکه بیشتری به دست آورید.
  • اگر به دنبال کسب درآمد پایدار در بلندمدت هستید، باید روی افزایش پروفیت خود تمرکز کنید. این کار با خرید کارت‌های مناسب و ارتقا آنها به دست می‌آید.

مقالات بیشتر : نظر پلیس فتا در مورد بازی همستر

نظر تیم مدیریتی همستر کامبت در مورد پرافیت یا سکه ؟

تیم سازنده همستر کامبت ، این بازی را استراتژیک عنوان کرده و همیشه یک شعار دارد. عاقلانه بازی کنید !

همین مورد توجه بسیاری را جلب کرده و سوالی را ایجاد کرده است که آیا در بازی نگهداری سکه مهم تر است یا جمع کردن پرافیت بر ساعت یا همان سود بر ساعت ؟

در جواب این پرسش ها 2 نکته را توضیح خواهیم داد :

1 – پاسخ تیم سازنده همستر در کانال تلگرامی : در تاریخ 6 ژوئن یک پست در کانال تلگرام همستر کامبت منتشر شد که اعلام کرده است ایردراب AIRDROP بر پایه پروفیت بر ساعت و یا همان سود برساعت و برخی از آیتم های دیگر در بازی توزیع خواهد شد .

2 – پاسخ سازنده همستر در ویدیو همستر آکادمی :  در یکی از ویدیو های آموزشی همستر کامبت ، به وضوح اعلام شد که این اشتباه را کاربران انجام ندهند و سکه را نگهداری نکنند .آن ها اعلام کردند که سکه های ماین شده را به جهت افزایش پرافیت بر ساعته و یا سود بر ساعت خرج کنید .

بر اساس این دو فکت در بین توضیحات سازنده همستر کامبت ، میتوان به این نکته پی برد که تنها چیزی که در این پروژه تلگرامی مهم است ، پروفیت بر ساعت و یا همان سود بر ساعت خواهد بود . سکه اهمیت زیادی ندارد . البته پروفیت بر ساعت با جمع کردن سکه های بیشتر و خرج کردن آن بدست خواهد آمد .

 

سود در ساعت یا پروفیت در ساعت در همستر تلگرام

سود در ساعت یا پروفیت در ساعت در همستر تلگرام

چگونه در همستر کامبت پروفیت یا سکه را افزایش دهیم ؟

در بازی تلگرامی همستر کامبت ، از بخش ماین MINE میتوان با  ارتقا دادن کارت های موجود در بخش های MARKET و یا PR&TEAM و یا LEGAL و SPECIALS ، اقدام به افرایش پروفیت بر ساعت کرد.

درواقع نکته مهم این است که با کسب سکه های بیشتر ، روزنه اقدام به اپدیت و خرید این کارت ها در بخش های مختلف MINE در بازی کرده تا همیشه سود بر ساعت یا همان پرافیت را مثبت نگه دارید .

خرید و فروش همستر کامبت در آلما اکس

خرید همستر و یا فروش همستر تلگرام در آلما اکس ، به محض لیست شدن این توکن در صرافی های بین المللی فعال خواهد شد . کاربران ایرانی میتوانند بعد از لیست شدن ارز همستر در صرافی ها و یا با فعال شدن امکان تبدیل همستر به تون کوین ، اقدام به فروش همستر در آلما اکس و یا فروش تون کوین در آلما اکس بپردازند .

خرید و فروش ارز های دیجیتال در آلما اکس به صورت فوری و لحظه ای انجام شده و با پایین ترین کارمزد های ممکن انتقال داده خواهد شد . با فروش توکن های خود در آلما اکس ، در کمتر از چند ساعت معادل تومانی فروش خود را در حساب بانکی دریافت کنید .

0

دیدگاه

دیدگاه شما