خرید فوری دوج

خرید و فروش دوج کوین

خرید و فروش دوج کوین با قیمت مناسب در آلما اکس فروش دوج کوین بدون احراز هویت ، واریز ریالی آنی
خرید سریع DOGE رو با آلما اکس تجربه کن !

DOGE
قیمت DOGE (تومان)
قیمت DOGE (دلار)
1
وضعیت بالانس
%۰.۹۹
یا

خرید دوج کوین

دوج کوین (Dogecoin) یک ارز دیجیتال همتا به همتا (peer-to-peer) است که در سال 2013 توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر به عنوان طنز و شوخی با الهام از شخصیت اینترنتی دوج (Doge) ایجاد شد.
دوج کوین ارز پرطرفدار میلیارد معروف ایلان ماسک بوده که خرید و فروش آن در بین کاربران ایرانی شدت یافته است .

6 | به این مقاله امتیاز دهید

خرید و فروش دوج کوین که از معروف‌ترین و می‌توان گفت محبوب‌ترین‌های ارز‌های  دیجیتال محسوب می‌شود در حال حاضر  جز دغدغه‌های ذهنی کاربران این نوع ارز است که چه موقع و از کجا دوج کوین بخریم.

اهمیت دوج کوین از وقتی بیشتر و بیشتر شد که جز ارزهای دیجیتال محبوب ایلان ماسک شد  واو تعریف و تمجیدهایی  از دوج کوین در صفحه شخصی خود در توییتر  لحاظ مکرد.

حال با این وجود چه نکاتی را باید جهت خرید و فروش دوج کوین در نظر بگیریم تا بتوانیم از آن به عنوان یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت که حامل سود باشد، استفاده کنیم.

در این مقاله تحت عناوین زیر سعی می‌شود به سوالات زیادی در حوزه ارز دیجیتال دوج کوین پرداخته شود.

 1. ارز دیجیتال دوج کوین چیست
 2. بنیان گذاران دوج کوین
 3. اتفاقات پیش روی دوج کوین
 4. آینده دوج کوین چه خواهد بود
 5. استخراج دوج کوین
 6. خرید و فروش دوج کوین
 7. نحوه خرید دوج کوین چگونه است
 8. نحوه فروش دوج کوین چگونه است
 9. مزیت‌های دوج کوین
 • معایب دوج کوین
 • خرید و فروش دوج کوین در ایران
 • شرایط خرید و فروش دوج کوین بدون احراز هویت
 • نکات مهم قبل از هر مقدار خرید دوج کوین
 • کارمزد دوج کوین
 • آیا شبکه دوج کوین امنیت دارد و این امنیت چگونه تامین می‌شود
 • قیمت دوج کوین اکنون چه قدر است
 • بلاک چین چیست
 • کیف پول چیست
 • تبدیل دوج کوین
 • تغییرات چشمگیر دوج کوین در ماه‌های اخیر
 • قیمت دوج کوین در آینده چه خواهد شد
 • هسته دوج کوین
 • علاقه مندی ایلان ماسک به دوج کوین
 • کیف پول دوج کوین
 • بهترین زمان خرید دوج کوین چه موقع است

 

ارز دیجیتال دوج کوین چیست

دوج کوین در دنیای وسیع و بی انتهای دیجیتال یکی از ارزهای مهم و برتر است که بر روی یک شبکه غیر متمرکز طراحی شده است.

واحد اختصاری دوج کوین به صورت DOGE  به نمایش گذاشته می‌شود که نوعی از یک شبکه منسجم با قابلیت‌های بسیار زیاد برای انتقال ارز پول می‌باشد که تا حدودی از این منظر با بیت کوین شباهت دارد .

البته که دوج کوین و بیت کوین تفاوت‌های بسیار زیادی دارند که شاید یکی از این تفاوت‌ها به نحوه شکل‌گیری دوج کوین بازگردد. بیت کوین از ابتدا برای انتقال ارزش پول و با هدفی مشخص به وجود امد اما دوج کوین با یک شوخی ساده پا به عرصه دیجیتال گذاشت که در بخش بنیان گذاران دوج کوین به این موضوع پرداخته خواهد شد.

در مجموع باید گفت دوج کوین نوعی از رمز ارز میم کوین است در واقع از جمله اولین رمز ارزهای میم کوین می‌باشد.

میم کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که بیشتر جنبه شوخی و  سرگرمی به مثابه مضحک کردن رمز ارزهای دیجیتالی اصلی  به وجود آمدند. یکی از آن‌ها همین دوج کوین است  که  اکنون به یک نوع رمز ارز مهم تبدیل شده است.

البته خود دوج کوین ارزشی ندارد ،  این سرمایه‌گذارن و خریداران هستند که  دوج کوین اهمیت و ارزش بالایی پیدا می‌کند.

آنچه که مورد اهمیت دوج کوین می‌شود این است که شاید بالای صد میلیارد توکن دارد. توکن در واقع همان میزان دارایی، سرمایه و هر انچه که قابل معامله و معاوضه باشد. و این رقم بالا برای دوج کوین موجب شده که افراد زیادی به سمت آن جذب شوند.

از طرفی قیمت دوج بسیار پایین است و با داشتن تنها یک دلار می‌توانید واحد زیادی از دوج را خریداری کنید. ناگفته نماند که به دلیل خرید و فروش مستمر و جا به جایی سرمایه معمولا دوج کوین سوخت توکن ندارد و این موضوع هم یکی دیگر از علاقه‌کندی سرمایه گذاران بزرگی چون ایلان ماسک به دوج کوین است که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

لوب مطلب اینکه از طریق دوج کوین می‌توانید به بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین و البته آفلاین مراجعه کنید و خریدهای خود را به کمک این رمز ارز دیجیتال به راحتی انجام دهید. یکی از فواید مهم دوج کوین همین موضوع است که مورد مبادله  و قبول بسیاری از فروشگاه‌های معتبر دنیاست.

 

بنیان گذاران دوج کوین چه کسانی بودند

ایده اولیه شکل‌گیری دوج کوین را نمی‌توان هوشمندانه و هدفمند در نظر گرفت یا تعریف کرد. از موسسین اصلی این ارز دیجیتال باید به جک پالمر اشاره کرد که او جز مهره‌های اصلی شرکت ادوب فعالیت می‌کرد و می‌توان گفت یکی از تحلیگران این شرکت بود.

روزی یا یک موقعی که مشغول یکی از همین تحلیل‌های نرم افزاری بوده است، دو پوشه مهم که در حال بررسی آن‌ها بود مورد بررسی قرار داد .یکی از  این پوشه‌ها نوعی مقاله خبری در ارتباط با توضیحات دوج بود و فایل دیگر به نوعی CoinMarketCap  بود سپس هر دو را کنار هم قرار داد و تحلیل‌های شخصی را پیرامون این دو عنصر  و ایجاد یک دوج کوین به عنوان ارز دیجیتال در نظر گرفت و بعد از آن به مثابه سرگرمی آن را سریعا در صفحه شخصی خود توییت کرد. این اتفاق در سال 2013  شکل گرفت و منجر به جذب همکاران زیادی برای جک پالمر شد. یکی از این همکاران  بیلی مارکس بود. وی خود یکی از بینانگذاران IBM  بود  و با پیشنهاد همکاری از پالمر خواست تا نظرش را برای ایجاد یک ارز دیجیتال واقعی بیان کند.

اولین بار رمز ارز دیجیتال دوج کوین در سال 2014 مورد خرید و فروش واقع شد و فروش زیادی را حاصل کرد.

 

اتفاقات پیش روی دوج کوین

دوج کوین از پیدایش خود یعنی در این دوره ده ساله فراز و نشیب‌های زیادی داشته است که یکی از چالش‌های مهمش در سال 2021 بود. دوج کوین که روندی صعودی  داشت و در کنار آن سایر ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین هم به قم باور نکردنی دست یافتند.

بیشترین قیمت دوج تقریبا 0.73دلار بوده است و در حال حاضر یعنی در سال 2023 تقریبا با قیمت 0.06 دلار در حال خرید و فروش است.

با این حال پیش بینی ‌ها مبنی بر این است که اگر دوج کوین با همین روند و برنامه بتواند بر چالش‌های احتمالی فائق آید می‌تواند یکی از رمز ارزهای دیجیتالی ایده‌ال باشد که تبدیل به دارایی مهم برای اکثر سرمایه‌گذاران این ارز باشد.

 

آینده دوج کوین چه خواهد بود

اکثر ارزهای دیجیتالی دارای آینده مشخص و قطعی نیستند اما بیشتر آن‌ها از زمان پیدایش تاکنون در بازار دیجیتال بسیار خوش درخشیده‌اند و توانسته‌اند برای سرمایه‌گذاران و خریداران منافع زیادی داشته باشند. با این حال برخی اعتقاد دارند خرید و فروش دوج کوین قابل اعتبار نیست و چون یک میم کوین است شاید مثل سایرین روزی محو شود اما بلعکس برخی خلاف نظر این گروه را دارند و معتقدند به زودی اتفاقات شگفت انگیزی را برای کاربرانش به نمایش خواهد گذاشت با توجه به تغییرات صعودی که این رمز ارز داشته است.

 

استخراج دوج کوین

معمولا استخراج ارزهای دیجیتال به صورت شخصی و یا اصطلاحا ماین کردن دوج کوین مثل سایر ارزهای دیجیتال امکان پذیر است. اما دقت داشته باشید که استخراج کردن تا حدودی تخصصی است و باید سر رشته‌ای در زمینه سخت افزاری داشته باشید. استخراج دوج کوین با ابزارهای زیر قابل انجام است:

 • لینوکس
 • ویندوز
 • مک او اس

که از طریق سی پی یو قابل استخراج است.

 

خرید و فروش دوج در آلما اکس

برای خرید و فروش دوج کوین باید از طریق یک صرافی مطمئن اقدام کنید. معمولا صرافی‌های داخلی و خارجی هستند که به راحتی خرید و فروش را انجام می‌دهند.

اما در صرافی‌های خارجی موقع ثبت نام احراز هویت مورد نیاز است و چون ایران جز کشورهای تحریم است بدون شک ثبت نام شما با مشکل مواجه خواهد شد و گاهی غیر ممکن است همچنین داشتن یک حساب بانکی در خارج از کشور مورد نیاز می‌باشد.

بنابراین بهترین راه خرید و فروش این ارز دیجیتال ثبت نام در صرافی‌های آنلاین داخلی است که گاهی حتی برخی از آن‌ها نیازی به احراز هویت هم ندارند که البته بهتر است شما در صرافی ثبت نام کنید که احراز هویت بخواهد این موضوع برای امنیت هر چه بیشتر معاملات شماست. در ادامه به مراحل خرید دوج کوین خواهیم پرداخت.

نحوه خرید دوج کوین چگونه است

برای خرید دوج کوین باید به سایت صرافی داخلی مورد نظر مراجعه کنید و ابتدا مراحل ثبت نام خود با لحاظ کردن اطلاعات کامل و دقیق شخصی انجام دهید.

بعد از مرحله ثبت نام نوبت به احراز هویت می‌رسد. در مرحله احراز هویت با داشتن یک کارت شناسایی، کارت بانکی و یک عکس موجه سلفی احراز هویت شما انجام خواهد گرفت.

بعد از احراز هویت کمی باید صبر کنید تا جواب آن اعلام شود.

بعد از ثبت نام و احراز هویت شما می‌توانید از همان حساب کاربری خود میزان دوج کوین دلخواه  را خریداری کنید.

سعی کنید از صرافی‌های داخلی خرید و فروش دوج کوین را انجام دهید که خود مجهز به کیف پول نرم افزاری برای خرید و فروش و نگهداری دوج کوین‌ها هستند.

نحوه فروش دوج کوین چگونه است

برای فروش دوج کوین هم قرار نیست کار سختی را انجام دهید. از طریق همان صرافی که ثبت نام و احراز هویت را انجام داده‌اید می‌توانید مراحل فروش را را انجام دهید.

بعد از خرید تعداد دوج کوین‌های مشخص اگر قصد فروش دارید باید دوج کوین‌ها را به کیف پول خود انتقال دهید. دقت داشته باشید بیشتر صرافی‌ها خود کیف پول دارند و شما همان جا می‌توانید اقدامات فروش در کیف پول را انجام دهید.(اما اگر دوج کوین‌های خود را قبلا در کیف پول دیگری ذخیره کرده‌اید بهتر است به کیف پول خود در صرافی که ثبت نام کرده‌اید انتقال دهید تا کار فروش انجام شود.)

یک سربرگ با نام تبادل وجود دارد ابتدا این گزینه را انتخاب کنید و مقدار کوین مورد نظر خود را برای فروش انتخاب کنید

بعد از انتخاب سربرگ تبادل به سراغ گزینه تحت عنوان فروش بروید.

بعد از این مرحله می‌توانید دوج کوین خود را به صورت پرداخت ریالی دریافت کنید.

 

مزیت‌های دوج کوین

 • دوج کوین جز ارزهای دیجیتال است که یک دهه قدمت دارد و از ابتدای شروع فعالیتش بیشتر توسط فضای اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی مورد استقبال قرار گرفت . اکنون به دلیل مزیت‌های زیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است:
 • در بازار ارز دیجیتال دوج کوین جز ارزها با رتبه بندی ایده‌ال است
 • به دلیل داشتن قیمت پایین که در حال حاضر تقریبا 0.6 دلار است بیشتر مورد خرید و فروش واقع می‌گردد
 • همچنین دوج کوین اهداف مثبت و ایده‌ال دارد که معمولا سرمایه گذاران از آن استقبال می‌کنند. این نوع ارز برای اهداف خیرخواهانه همیشه پیش قدم بوده است.

 

معایب دوج کوین

دوج کوین یک سقف عرضه مشخص برای خرید و فروش ندارد و به نظر خیلی از منتقدان این یکی از ایرادات دوج کوین است

بر خلاف سایرین با هدف مشخص شکل نگرفته و بیشتر با جنبه شوخی نسبت به سایر ارزها چون بیت کوین شکل گرفت

به لحاظ پشتیبانی از قدرت منسجم و هدفمندی برخوردار نیست

 

خرید و فروش دوج کوین در ایران

خرید و فروش دوج کوین در ایران خیلی راحت‌تر و البته ایمن‌تر است تا اینکه بخواهیم از طریق صرافی‌های خارجی اقدام کنیم. این موضوع به دلیل همان بحث احراز هویت و مشکلات احتمالی بیان می‌شود.

بنابراین با مراجعه یه یکی از صرافی‌های داخلی آنلاین می‌توانید اقدام به خرید و فروش دوج کوین کنید.

خرید دوج کوین در پلتفرم های ایرانی با قیمت تتر بوده و نوساناتی خواهد داشت . حتما از یک پلفترم با کمترین کارمزد و کمترین قیمت بر پایه تتر مانند آلما اکس استفاده کنید .

 

شرایط خرید و فروش دوج کوین بدون احراز هویت

پیشنهاد می‌شود به دنبال صرافی که احراز هویت از شما نخواهد، نباشید. احراز هویت برای امنیت سرمایه شماست و از آنجایی که عده‌ای اقدام به پولشویی با کارت‌های بانکی به سرقت رفته می‌کنند بهتر است حتما در مورد احراز هویت این خود شما باشید که دقت و توجه می‌کنید.

بنابراین خرید و فروش دوج کوین بدون احراز هویت شدنی نیست و اگر هم باشد به نظر مورد اعتبار نیست.

فروش دوج کوین در آلما اکس بدون نیاز به احراز هویت سخت است . اما به دلیل ثبت کارت بانکی در آلما اکس ، احراز هویت جهت فروش دوج کوین الزامی است .

 

نکات مهم قبل از خرید هر مقدار دوج کوین

برخی از نکات مهم حین خرید و فروش دوج کوین به شرح زیر است:

 • در نظر داشته باشید که انتقال، مبادله و دیگر فعالیت‌ها از طریق آنلاین صورت می‌گیرد و برای هر مرحله باید کمی صبر پیشه کنید
 • اگر قصد انتقال پول دارید در مورد آدرس کیف پول خود دقت بیشتری به عمل آورید و آن را صحیح وارد کنید تا دچار مشکل نشوید زیر در صورت اشتباه بودن پول شما برگردانده نخواهد شد.
 • اگر می‌خواهید اصطلاحا مبالغ درشت را انتقال دهید بد نیست ابتدا حساب خود را تا مقداری که می‌توانید شارژ کنید
 • خرید doge را در صرافی هایی انجام دهید که کمترین کارمزد معاملات را دارند مانند آلما اکس !

 

کارمزد دوج کوین

به طور کلی کارمزد دوج کوین چندان بالا نیست اما برخی از صرافی‌های داخلی کارمزدی از بابت انتقال و تعویض دوج کوین دریافت نمی‌کنند و تقریبا کارمزد صفر است.

اما در حالت کلی برای بازار ارزهای دیجیتالی مثل دوج کوین در صرافی‌ها حدودا 0.3 درصد از حجم معاملاتی که کاربر در یک ماه اخیر فعالیت داشته است، کم می‌شود.

 

آیا شبکه دوج کوین امنیت دارد و این امنیت چگونه تامین می‌شود

بلاک چین جز بهترین شبکه‌های نرم افزاری برای امنیت بیشتر ارزهای دیجیتالی است.

در حال حاضر بیشتر ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین، تتر و دوج کوین و غیره  مجهز به امنیت بلاک چین هستند.

بلاک چین بدون آنکه روی یک مرکز یا بهتر است بگویین مرجع متمرکز مثل بانک‌ها یا سازمان‌ها باشد، کار خود را مستقلا برای حفظ و نگهداری اطلاعات انجام می‌دهد.

در قسمت بعدی به بلاک چین بیشتر خواهیم پرداخت.

تبدیل دوج کوین

در همان صرافی که ثبت نام کرده‌اید می‌توانید تبدیل دوج کوین را به راحتی انجام دهید.  خرید و فروش دوج کوین به صورت ریالی هم ممکن است در کنار ان شرایط تبدیل دوج کوین به دیگر ارزهای رایج دیجیتالی نیز  مهیاست.

برای تبدیل دوج کوین کافی است با یک تبدیل مستقیم در همان صرافی و با قیمتی نه چندان زیاد به عنوان کارمزد دوج کوین خود را به تتر یا بیت کوین و غیره تبدیل کنید. این عمل تبدیل تنها شاید چند دقیقه طول بکشد.

برای فروش دوج کوین و تبدیل به تومان میتوان در پلفترم آلما اکس اقدام کرد.  خرید و فروش دوج کوین در آلما اکس با کمترین کارمزد های پرداختی بوده و در کوتاه ترین زمان نیز به حساب کاربران تسویه خواهد شد .

تغییرات چشمگیر دوج کوین در ماه‌های اخیر

در ماه‌های اخیر دوج کوین و دیگر آلت‌  کوین‎‌ها با رشد صعودی همراه بوده‌اند، این موضوع برمی‌گردد به بالا رفتن قیمت بیت کوین که رشد بسیار زیادی داشته است.

موردی که بیشتر از همه بر افزایش قیمت دوج کوین در سال‌های آینده امید بخش است ترکیب ارزهای دیجیتال و معاملات و معاوضاتی که در بازار ارزهای دیجیتال با انواع مختلف آن‌ها انجام می‌شود در ابتدای ساال میلادی به ارزش تقریبی یک تریلیون دلار سید که بخش اعظم آن به افزایش معاملات بیت کوین بود که نزدیک به 42 میلیارد دلار معامله شد.

 

قیمت دوج کوین در آینده چه خواهد شد

دوج کوین فراز و نشیب‌های زیادی داشته است ولی در اکثر مواقع طبق برآوردهایی که شده است همیشه یک مسیر صعودی را طی کرده است و اگر کاهش قیمت داشته طی ماه‌های بعد با رشد روز افزونی مواجه شذه است.

اما در مجموع نه تنها قیمت دوج کوین‌ بلکه سایر ارزهای دیجیتال و حتی بیت کوین هم قابل پیش بینی قطعی و صد در صد نیستند و این موضوع تا حد زیادی به حجم معاملات انجام شده در شبکه و همچنین معااوضات و خرید و فروش دوج کوین دارد که در انتهای هر فصلی مشخص خواهد کرد قیمت در چه سطحی قرار خواهد گرفت.

در صورتی که هدف اصلی بنیانگذاران دوج کوین محقق شود . قیمت دوج کوین به یک دلار ثابت مانند یک استیبل کوین خواهد رسید .

 

هسته دوج کوین

اساس ارز دیجیتالی  دوج کوین بر مبنای Scrypt algorithm    شکل گرفته است. اگر بخواهیم به دنبال هسته اصلی بلاک چین دوج کوین که مسئولیت نگهبانی و محافظت شبکه را بر عهده دارد پیدا کنیم به یک گیت هاب از طریق اوپن سورس قابل استفاده و قابل دسترس می‌رسیم.

گاهی بلاک چین دوج کوین بر پایه بیت کوین تعریف می شود که هر دو از الگوریتم نیروی کار یا به نوعی  pow  تبعیت می‌کنند اما تفاوتی در این میان وجود دارد و آن هم این است که تراکنش‌های مربوط به دوج کوین تقریبا چند برابر بیت کوین است.

 

علاقه مندی ایلان ماسک به دوج کوین

ایلان ماسک جز افراد قدرتمند و پولدار جهان است که سرمایه‌گذار بسیاری از پروژه‌های بزرگ دنیا در دستان اوست. او در مورد دوج کوین بارها در صفحه شخصی خود در تویتتر ابراز علاقه مندی کرده است و حتی شده که سرمایه گذاران را تشویق به خرید و فروش دوج کرده است. رد پای معاملات ایلان ماسک در مورد دوج کوین را می‌توان در یکی از شرکت‌های اصلی او تسلا موتورز و همچنین توییتر دنبال کرد.

ایلان ماسک در سال های اخیر به شدت جهت خرید دوج و نگهداری آن تاکید کرده است.یکی از هدف های اصلی وی ، تبدیل دوج کوین به یک استیبل کوین همانند تتر است .

 

کیف پول‌های مناسب دوج کوین

از زمان شکل گیری دوج کوین به مانند دیگر ارزهای دیجیتال کیف پول‌های زیادی مورد استفاده قرار گرفته است که اکثرا مورد اطمینان و ایمن هستند. البته به طور کلی دو دسته کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری داریم که در ادامه اشاره می‌کنیم. اما اگر در صرافی داخلی ثبت نام و احراز هویت انجام داده‌اید بیشتر آن‌ها مجهز به کیف پول نرم افزاری هستند که می‌توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

البته کیف پول‌ در صرافی نه تنها برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال دوج کوین مورد استفاده قرار می‌گیرد بلکه به صورت مستقیم می‌تواند در امر معاوضه و معاملات دیجیتالی هم سهم زیادی داشته باشد.

برخی از کیف پول‌های دوج کوین  عبارتند از:

 • ذنگو Zengo
 • دوج کوین کور Dogecoin Core
 • ثور ولت THOR Wallet
 • ترزورTrezor
 • کوینومی Coinomi

 

 بهترین زمان خرید دوج کوین چه موقع است

در مورد زمان خرید دوج کوین نمی‌‌توان زمان دقیق گفت به این دلیل که زمان خرید این ارز دیجیتال به مانند خیلی از ارزهای دیگر منوط به فاکتورهای زیادی است که یکی از آن‌ها بسته به حجم معاملاتی است که در شبکه در مدت زمان مشخص انجام می‌شود یکی از تغییرات قیمت صعودی فاحش در مورد دوج کوین سال 2021 بود که ارزش  زیادی پیدا کرد و همان موقع سایر ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین هم افزایش یافتند .

در  این سال ارزی مثل دوج کوین شرایط خوبی را طی کرد. اکنون با توجه به تغییرات و تحولات سال‌های اخیر بهتر است فصل خرید دوج کوین را با توجه به همان حجم معاملات که به وسیله نمودار در همان صرافی که خرید و فروش دوج کوین انجام می‌دهید بررسی و پیگیری کنید و سپس اقدام به معاملات و خرید  کنید.

با در نظر گرفتن قیمت دوج کوین در هر لحظه ، همچنین با تحلیل قیمتی بیت کوین و روند حرکتی آن ، زمان مناسب خرید دوج بدست خواهد آمد .

قیمت لحظه ای دوج کوین

قیمت دوج کوین

قیمت دوج کوین به طور قابل توجهی نوسان دارد و به عوامل مختلفی از جمله احساسات بازار، اخبار و فعالیت افراد مشهور بستگی دارد. قیمت دوج کوین بر پایه تتر بوده و به نوسانات قیمتی تتر و همچنین روند حرکتی مارکت کریپتوکارنسی ها بستگی دارد .
اما یکی از دلیل های طرفداری از رمزارز DOGE ، نوسانات قیمتی آن به دلیل حمایت های متعدد ایلان ماسک بوده است . قیمت DOGE تا حدود 75 سنت نیز پیشروی کرده است . آینده قیمتی دوج کوین نامشخص بوده اما هدف احتمالی این رمزارز 1 دلار مانند یک استیبل کوین تتر خواهد بود .

فروش دوج کوین

اگر قصد فروش دوج کوین DOGE را دارید ، پلفترم آلما اکس بهترین گزینه انتخابی شما است . در آلما اکس ، قیمت فروش دوج کوین رقابتی بوده و با کمترین کارمزد داد و ستد میشود . فروش دوج در آلما اکس نیاز به احراز هویت سخت نداشته و معادل تومانی آن به صورت فوری به حساب بانکی کاربر واریز خواهد شد .

سوالات متداول

سوالات متداول در خصوص خرید و فروش دوج کوین در صرافی آلما اکس و نحوه آشنایی با کارمزد های آن

وبلاگ آلما اکس

ما آماده کمک به شما هستیم

آخرین اخبار ، مقالات آموزشی و روش های افتتاح حساب ها را در اینجا مشاهده کنید .

ورود به آرشیو وبلاگ
کارت های روزانه و معمای بازی ماسک امپایر + 31 تیر

کارت های روزانه و معمای بازی ماسک امپایر + 31 تیر

بازی تلگرامی ماسک امپایر ، اولین کارت بازی و یا کامبو خود را در 26 تیر ماه منتشر کرد . ایدراپ تلگرامی ماسم امپایر به تازگی یک ویژگی جدید به خود اضاف کرده است و آن هم کارت های روزانه…

1 روز پیش
معرفی بازی ماسک امپایر تلگرام ، بات تلگرامی جذاب ایلان ماسک

معرفی بازی ماسک امپایر تلگرام ، بات تلگرامی جذاب ایلان ماسک

بازی ماسک امپایر تلگرام با تایید سرمایه گذار مشهور آمریکایی ایلان ماسک ، به صورت بات Earn To Tap در تلگرام راه اندازی شد . این بازی جذاب به صورت استراتژیکی بوده و حول محور شخصیت ایلان ماسک بوده است…

1 روز پیش
کدام سلبریتی‌ها روی دوج‌کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند؟

کدام سلبریتی‌ها روی دوج‌کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند؟

سلبریتی‌ها در سراسر دنیا نظرات مختلفی در مورد ارزهای دیجیتال ابراز کرده‌اند و به اهمیت آنها پی برده‌اند. برای مثال، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، با حمایت‌های مکرر خود از دوج‌کوین و بیت‌کوین، تأثیر قابل‌توجهی در افزایش قیمت و پذیرش عمومی…

2 روز پیش
معما روزانه بازی راکی ربیت تلگرام + حل رمز 31 تیر

معما روزانه بازی راکی ربیت تلگرام + حل رمز 31 تیر

بازی تلگرامی راکی رابیت ، اولین چالش حل معما و یا همان رمز خود را در پنجشنبه 28 تیر ماه منتشر کرد . ایدراپ تلگرامی rockyrabbit  به تازگی یک ویژگی جدید به خود اضاف کرده است و آن هم رمز روزانه…

3 روز پیش
آیا ریاست‌جمهوری ترامپ موجب رشد ارزهای دیجیتال خواهد شد؟

آیا ریاست‌جمهوری ترامپ موجب رشد ارزهای دیجیتال خواهد شد؟

در سال 2024، تأثیرات ریاست‌جمهوری ترامپ بر رشد ارزهای دیجیتال همچنان موردبحث و بررسی قرار دارد. با گذشت زمان و تغییرات در سیاست‌های اقتصادی و مالی جهانی، عواملی مانند قوانین و مقررات جدید، پذیرش گسترده‌تر ارزهای دیجیتال توسط موسسات مالی…

4 روز پیش
مقایسه شبکه تون و اتریوم و ترون

مقایسه شبکه تون و اتریوم و ترون

شبکه‌های پرداخت مبتنی بر بلاک‌چین، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌ها در فناوری مالی، اهمیت بسزایی در اقتصاد دیجیتال دارند. این شبکه‌ها امکان انجام تراکنش‌های مالی سریع، امن و شفاف را بدون نیاز به واسطه‌های سنتی مانند بانک‌ها فراهم می‌کنند. با…

5 روز پیش
ورود به آرشیو وبلاگ
1

دیدگاه

مهدی

خرداد ۱۵, ۱۴۰۳

نه پشتیبانی دارید...هر ۴۸ساعت یکباد هر کی عشقش بکسه میاد جواب میوه.. دوج کوین خریدم هر روز معلقه ...۲۶ساعت زمان میبره تا حل بشه

  Adminalmaex

  خرداد ۲۳, ۱۴۰۳

  طبق دستور پلیس فتا ، خرید های اولیه کاربران جدید نیاز به نگهداری و سپس تحویل هست .

هادی

اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۳

آلمااکس صرافی معتبریه به نظرم ... و هرزهای معتبری مثل تون کوین رو بهتره از صرافی های معتبر خرید بزنیم و من خوشحالم که الان یکسال و نیمه با آلمااکس ترید میکنم ... تون کوین ارز ارزشمندیه حتما در سبد هولدتون یه مقدار ازش داشته باشین.

دیدگاه شما