خرید تتر ارزان

خرید و فروش تتر

خرید و فروش تتر با قیمت مناسب در آلما اکس فروش تتر بدون احراز هویت ، واریز ریالی آنی
خرید سریع تتر و فروش سریع تتر رو با آلما اکس تجربه کن !

USDT
قیمت USDT (تومان)
قیمت USDT (دلار)
1
وضعیت بالانس
%۰.۹۹
یا

خرید تتر در ایران

به دلیل تحریم های اعمال شده توسط صرافی های بین المللی به ایران ، بهترین راه خرید تتر در ایران ، استفاده از صرافی های ایرانی است .شما می‌توانید با استفاده از صرافی‌های ایرانی به راحتی و با طی کردن چند مرحله ساده ثبت نام، وارد بازار معاملاتی شوید و هر میزان تتر مورد نیاز خود را خریداری کنید. یکی از صرافی‌های داخلی برای خرید تتر در ایران، صرافی آلما اکس است. خرید و فروش تتر در این صرافی بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می‌شود و به راحتی می‌توانید قبل از خرید تتر، نمودارهای تحلیل قیمت ۲۴ ساعت گذشته را بررسی کنید.

187 | به این مقاله امتیاز دهید

ارز دیجیتال تتر چیست

خرید و فروش تتر یا  Tether  در واقع یک نوع  رمز از انواع رمزهای دیجیتال است. اما این رمز با سایر رمزهایی مثل بیت کوین  متفاوت است.رمزی مثل تتر با پشتوانه است که به آن رمز استیبل کوین یا ارز دیجیتال پایدار هم گفته می‌شود.واحد اختصاری تتر USDT  است که در واقع این ارز دیجیتال به خاطر قیمت ثابتی که دارد سرمایه شما را در برابر انواع نوساناتی که هر فصل و هر لحظه بازار را تهدید می‌کند، مورد محافظت قرار می‌دهد.

یعنی هر وقت بخواهید که تتر را بخرید با قیمت یک دلار آمریکا آن را خریداری می‌کنید.جز ارزهای محبوب و با ثبات استیبل کوین است که  تعداد آن‌ها بسیار زیاد هستند.در واقع ارزهای که گفته می‌شوند دارای ثبات هستند یعنی دارای پشتوانه دارایی و کالا می‌باشند و قیمتی که دارند، متناسب با بالا و پایین شدن همین دارایی‌های مربوطه است.در یک کلام USDT  جز  پنج ارز مطرح جهان است که در رده چهارم قرار گرفته است و در حال حاضر از محبوب‌ترین ارزهای دنیا می‌باشد.

بنابراین با توجه به نوسانات و ناامنی‌هایی که در بازار ارز دیجیتال یا حتی سایر موارد تجاری که با ارز دیجیتال انجام می‌شوند، بسیار بالا است. ارز تتر می‌تواند کمی آسودگی خاطر را برای کاربران فعال این حوزه فراهم کند.به خاطر همین نوسانات کم که تقریبا صفر است؛ موجب شده که ابزاری مهم جهت ارتباط بین سیستم‌های غیر متمرکز بلاکچین و شبکه‌های متمرکز بانکی باشد.از بین سایت‌ها، سایت coingecko  و از بین صرافی‌های فعال، صرافی Bitfinex  بسیار فعال هستند و به مبادله این نوع ارز دیجیتال می‌پردازند.

تتر چگونه کار می‌کند

همانطور که گفته شد، تتر جز ارزهای با ثبات از نوع استیبل کوین است . یعنی چی ؟یعنی اینکه یکی از ارزهای فیات یا ارزهای رایج  دنیا است که واحدهای پولی مثل دلار، یورو و دیگر ارزهای موجود را پشتیبانی می‌کند.تتر بهترین منبع از نوع نقدینگی برای بازارهایی مثل دیجیتال است.یک پل ایمن و مطمئن بین ارزهای دیجیتال، همچنین ارزهایی مثل فیات(دلار، یورو) است و برای انجام معاملات روشن به دور از ریسک می‌باشد.

از همه مهمتر میزان حداقل کارمزد را برای هر نوع تراکنش لحاظ می‌کند.تتر اتصال مستقیم به دلار امریکا دارد به گونه‌ای که ارزش 1 به 1 را  همچنان حفظ کرده است.با این اوصاف هنوز شرکت تتر هیچگونه تضمینی برای فعالیت‌هایی مثل بازخرید یا مبادله با پول فیزیکی مثل دلار امریکا را ندارد.زمانی که USDT  ارزهای جدید را وارد بازار کند، شرکت تتر مقدار مختص USD  به مقدار ذخایر خود برداشت می‌کند.

به خاطر همین است که خرید و فروش تتر یک ارز کاملا امن و مطمئن است که در شرایطی که بازار در حالت تورم و نوسان قرار دارد، بتوانیم دارایی خود را به تتر تبدیل کنید بدون اینکه اصلا نیازی باشد که مستقیم دارایی خود را به دلار امریکا تبدیل کنید و دچار ریسک شوید.از همه مهمتر اینکه تتر از طریق بلاکچین معامله دلار را بین کشورها، قاره‌ها و مناطق گوناگون فراهم می‌کند.اینگونه اصلا احتیاجی به یک شرکت واسط گران‌قیمت با سرعت کند نخواهید بود.بنابراین سرعت‌العمل تتر برای انواع تبدیل و مبادله کاملا بالا است و در عین حال ایمن هم می‌باشد.

تاریخچه تتر

نام اولیه  تتر  Real  Coin  بود و آغاز آن به ابتدای سال 2014 بر می‌گردد. تا اینکه در نوامبر همان سال به Tether Ltd  واگذار شد.این شرکت نام آن را به تتر تغییر داد  و تقریبا در ژانویه سال 2015 بود که مشغول معاملات ارز شد.شاید بتوان گفت از اولین راه ‌اندازان این ارز از افراد زیر باشند:

 • بروک پیرس
 • ریو کالینز
 • کریگ سلارس

بروک پیرس

از کارآفرینان فعال در حوزه ارزهای دیجیتال و سایر سرگرمی‌های بود که در همان سال2014 مدیریت بیت کوین را بر عهده گرفت.او از بنیاندگذارن Block. One   یعنی شرکت ایاس که از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارز دیجیتال  می‌باشد.

ریو کالینز

از مدیر عاملان اولیه تتر مبی‌باشد.از مدیران موفق دیگر در زمینه تبلیغات و سرگرمی هستند.همچنین در زمینه تاسیس وبسایت‌های فناوری اطلاعات مثل  smart media tecnolegies  می‌باشد.

کریک گلارس

وی عضو فعال بنیاد Omni  بوده است. این شرکت در واقع به عنوان بلاک چین بیت کوین بیشترین ارز و دارایی‌های کاربران را معامله می‌کند.او همچنین در برخی از سازمان‌های فعال در زمینه ارزهای Factom و همچنین Bitfinex فعالیت داشته است.

خرید تتر ارزان

خرید تتر ارزان

استیبل کوین چیست

شاید بد نباشد راجع به استیبل کوین هم اطلاعاتی داشته باشیم، چرا که در طول مقاله اشاره کردیم که تتر یک نوع ارز استیبل کوین است.یک ارز دیجیتال با ثبات و بدون نوسان است. نوسانی که در قیمت سایر ارزها مشاهده می‌کنید و حتی گاهی غیر قابل پیش بینی می‌باشند ، در استیبل کوین‌ها وجود ندارد.ارزش این ارز به دارایی که دارد، گره خورده است و ثبات آن به همین دارایی و کالای پایدار آن است.

یکی از انواع ارزهای دیجیتال پایدار استیبل کوین تتر است.استیبل کوین منبعی مطمئن برای خرید و فروش تتر روزانه و هوشمند است، ریسکی ندارند و یا حداقل میزان ریسک آن بسیار پایین است.

سرعت انتقال مبادلات و معاملات را بسیار افزایش می‌دهد بنابراین میزان تاخیر در آن به حداقل کاهش می‌یابد.در نهایت ارز استیبل کوین از دارایی و پول ملی کاربر در برابر انواع نوسانات غیر منتظره بازار محافظت به عمل می‌آورد.

دلیل به وجود آمدن استیبل کوین‌ها چه بوده است

بازار ارزهای متنوع برای نقل و انتقال پول و فروش دارایی بسیار زیاد است.اکثر این ارزها دارای تغییرات نوسان هستند که ممکن است منجر به ریسک شود و خطراتی را برای دارایی کاربر به وجود آورد.برای همین به فکر راه‌اندازی ارزهای دیجیتال پایدار افتادند تا این خطر ریسک به شدت کاهش یابد.از طرفی سرعتی که این ارزها برای نقل و انتقال دارند، بسیار بالا و ایمن است.

خالق تتر کیست

همانطور که گفتیم، خالق تتر سه کارآفرین فعال است که هر کدام قبل از آن به عنوان کارآفرین یا مدیران فعال در حوزه‌های متنوع سرگرمی، فناوری اطلاعات، بلاکچین ارزهای دیجیتال یا خود دیجیتال بوده‌اند.تتر سه خالق اصلی دارد که عبارت هستند از :

 • بروک پیرس
 • ریو کالینز
 • کریگ سلارس

تتر چگونه تولید می‌شود

تولید تتر تقریبا ساده‌تر از بیت کوین است و شرایط و محدودیت‌های خاص آن را هم ندارد.جهت تولید این ارز دیجیتال از فرایند ماینیگ به مانند بقیه استفاده نمی‌شود.تولید تتر معمولا از سوی یک نهاد کاملا متمرکز انجام می‌شود.هر USDT  که وارد بازار می‌شود به پشتوانه آن یک دلار امریکایی وجود دارد.از همه مهمتر برای عرضه آن محدودیتی وجود ندارد این عرضه بنا به میزان تقاصای کاربران است هر چه بیشتر باشد پس عرضه آن هم بیشتر خواهد بود.

بهتر است بدانید اگر چه ارزش تتر به اندازه یک دلار امریکایی است، تراکنش‌هایی که در محدوده این ارز قرار می‌گیرند تنها در بستری به نام بلاکچنین انجام می‌شود.در حوزه بلاکچنین توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

مزایای تتر چیست

وقتی قصد داریم روی یک ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم، بهتر است قبل از هر چیز با معایب و مزایای آن آشنایی کامل داشته باشیم.اینگونه میزان اشتباهات و ریسک‌های احتمالی را بسیار کم می‌کند.و در نهایت می‌توان یک سرمایه‌گذاری ایمن را رقم زد و به سودی خوبی دست یافت.اما بهتر است قبل از آشنایی با مزایای خرید و فروش usdt  حتما از  اصطلاح ارزی دیجیتال به نام آربیتراژ هم مطلع باشید.آربیتراژ در واقع سودی است که از تفاوت قیمتی که از رمز ارز در صرافی‌های متنوع بدست می‌آید، حاصل می‌شود.

مزایای تتر عبارتند از:

 • تراکنشی که از تتر و مبادلات آن انجام می‌شود با سرعت بسیار بالایی صورت می‌گیرد که این موضوع برای کسانی که به دنیال آربیتراژ موجود در صرافی‌ها هستند، بسیار مهم است.
 • به هیچ وجه تحت تاثیر نوسانات بازار ارزهای دیجیتال نیست، قیمت آن ثابت است و معادل همان یک دلار امریکایی می‌باشد
 • نسبت به سایر ارزهای میزان کارمزدی را که از هر تراکنش کم می‌کند،بسیار پایین است.
 • از همه مهمتر USDT  دارای یک پشتوانه می‌باشد که انجام معاملات را ایمن‌تر می‌کند.
 • خوب است بدانید که قابیلت تبدیل USDT  به هر نوع پول نقدی بسیار آسان است
خرید فوری تتر

خرید فوری تتر

معایب تتر

حال که با مزایای تتر آشنا شدید، بهتر است معایب آن  را هم بدانید.دانستن مزایا و معایب هر معامله و هر نوع ارزی از واجبات یک بیزینس پر سود است.معایب تتر عبارت است از:

این نوع ارز از سوی دلار امریکایی در حال پشتیبانی و حمایت است و به هر حال این سوال در ذهن هر کسی که با خرید و فروش تتر کار می‌کند، به وجود خواهد، که اگر این پشتوانه قطع شود چه می‌شود.

در صورتی که دستکاری و دخل و تصرف در ارز ایجاد شود، در نهایت روی قیمت ارزها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

بلاکچین تتر چیست

همانطور که می‌دانید تتر یکی از انواع توکن‌هاست. توکن نوعی دارایی از نوع دیجیتال است که می‌توان آن را ذخیره کرد، به دیگران انتقال داد یا حتی آن را فروخت و سرمایه کسب کرد.

USDTاز یک نوع بلاکچین اختصاصی برخوردار نیست. بنابراین اگر به دنبال تراکنش این نوع ارز هستید باید از سایر بلاکچین‌ها استفاده کنید.برای همین است که مثلا تراکنش یا انتقال  USDT  در شبکه‌ای مثل اتریوم  انجام می‌شود و ترون را در شبکه‌ای مثل ترون صورت می‌دهند.

انواع تترها

همانطور که در بخش قبلی هم اشاره کردیم، تتر با بلاکچنین اختصاصی کار نمی‌کند.در ابتدا هم قبل  از اینکه تترها مختلف در بازار ارز دیجیتال آغاز به کار کنند، تتر بر روی بلاک‌چین بیت کوین کارش را آغاز کرد.حال که بلاک‌چین‌های متعددی را برای خود اختصاص داده است تترها بر روی این بلاکچین‌ها کار خود را انجام می‌دهند.در ادامه به سه نوع تتر اشاره می‌کنیم:

 • USDT Omni این نوع تتر مبتنی بر بلاچین بیت کوین است
 • US USDT Tron این نوع تتر بر بلاکچین ترون است
 • USDT E
 • ERS20این نوع تتر بر بلاکچین اتریوم بنا است.

دقت داشته باشید که هر نوع خرید و فروش تتر باید بر روی شبکه اختصاصصی یا به اصطلاح میزبان خود انتقال یابد در صورت اشتباه  دارایی شما از  دست خواهد رفت.بهتر است بدانید سریع‌ترین انتقال بین بلاکچین‌های بالا مربوط با ترون است در ضمن میزان کارمزدی هم که در هر تراکنش کم می‌کند، نسبت به سایر کمتر است.

خرید تتر omni

از اولین تتر یعنی omni  که در آغاز کار خود بر روی بلاکچین بیت کوین به وجود آمد، نباید حساب باز کنید.به این دلیل که این نوع تتر هم کارمزد بالایی برای هر تراکنش در نظر می‌گیرد و هم اینکه سرعت بسیار پایینی برای معاملات مربوطه دارد.

خرید تتر ERC20

اما تتر  ERC20  را می‌توان برایش حساب باز کرد، بلاکچین آن بر روی اتریوم قرار دارد.اما تا حدودی مانند امنی کمی کارمزد بالایی دارد و همچنان نمی‌توان از آن به عنوان تتر محبوب استفاده کرد.

خرید تتر TRC20

اما تتر  Tron US  که کاملا مقرون به صرفه می‌باشد، تراکنش را با سرعت بالا انجام می‌شود.همچنین کارمزد کمی را برداشت می‌کند. اما عیبی که دارد، کیف پول‌هایی زیادی از آن حمایت نمی‌کنند.معمولا بلاکچین ترون برای پشتیبانی از آن استفاده می‌کند. بهترین خرید usdt نیز همین شبکه هست . خرید تتر trc20 ، به دلیل کارمزد پایین شبکه و سرعت بالای انتقال ، معمولا 99 درصد تراکنش های تتر در ایران و دنیا را تشکیل داده است .

مقایسه شبکه های تتر
انواع شبکه تتر trc20 omni erc20
استایل آدرس کیف پول شروع با حرف T شروع با اعداد 1 یا 3 شروع با عدد و حرف ox
نوع شبکه شبکه ترون شبکه بیت کوین شبکه اتریوم
سرعت انتقال سریع در عرض یک دقیقه کند محدوده 30 دقیقه تا 5 ساعت معمولی در عرض 3 تا 10 دقیقه
کارمزد انتقال 1 دلار 30-40 دلار 20-30 دلار
امنیت معمولی بالاترین امنیت امنیت خوب
کاربرد شبکه انتقال مقادیر کم با سرعت بالا مقادیر بسیار بالا و سرعت بسیار کم حجم های بالا مقادیر معمولی و سرعت معمولی در شبکه های قدیمی
خرید تتر بدون احراز هویت

خرید تتر بدون احراز هویت

کارمزد تتر چگونه است

اگر بخواهیم از کارمزد تترها بیشتر توضیح دهیم، باید گفت که:کارمزد تتر اگر در شبکه اومنی Omni  انجام شود، گاهی مبلغ زیادی که حتی  نزدیک به سی دلار هم می‌رسد، کم می‌کند.در شبکه اتریوم معمولا کارمزد بسیار پایین است و به  5 دلار می‌رسد که گاهی ممکن است از 5 دلار هم بیشتر شود.اما نقل و انتقال تتر در شبکه ترون از همه کمتر است و بین 1 تا 2 دلار متغیر است. البته اگر انتقالات زیاد شود یا قیمت ترون بالا برود امکان دارد تا حدودی افزایش یابد.خرید usdt  در شبکه ترون هموار یک دلار کارمزد داشته اما این کارمزد در شبکه اتریوم متغیر و بیشتر از شبکه ترونی خواهد بود .

خرید تتر در صرافی آلما اکس ، بدون هیچ کارمزد اضافی ، و فقط کارمز انتقال جایجایی در شبکه ها انجام میشود .

تبدیل تترها به یکدیگر

طبق آنچه که در مورد انواع تترها در بخش قبلی گفتیم، اگر قصد خرید ارز تتر دارید که تبدیل تترها را به یکدیگر انجام دهید، باید شبکه مختص را به درستی انتخاب کنید.یعنی اگر آدرس ترون را با آدرسی از Tether   به روی شبکه‌ای مثل اتریوم ارسال کنید، هیچ تبدیلی که حاصل نمی‌شود هیچ، تازه سرمایه شما هم از دست خواهد رفت.بگذارید با یک مثال توضیح دهیم.

اگر شما بخواهید که USDT  را که بر روی شبکه اتریوم قرار دارد به شبکه‌ای مثل ترون انتقال دهید، ترجیحا باید از یک صرافی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می‌کند، استفاده کنید.صرافی که بتواند هر دو شبکه را حمایت و پشتیبانی کند.صرافی مثل باینس Tether را بر روی هر دو شبکه ترون و اتریوم پشتیبانی می‌کند.

اگر قصد دارید تبدیل تترها را بر روی صرافی باینس انجام دهید، بهتر است که بدین صورت عمل کنید

 • ابتدا  USDT  را به آدرس اتریوم باینس انتقال دهید(مبدا و مقصد یکی باشد)
 • به هنگام برداشت باید از این صرافی آدرس مقصد از نوع USDT را به شبکه ترون  ارسال کنید
 • در نهایت صرافی باینس این تبدیل را انجام خواهد داد و تراکنش به حساب شما وارد می‌شود

کیف پول تتر چیست

همانطور که گفته شد تتر معادل یک دلار امریکایی است در واقع شما در حال جمع کردن دلار به صورت دیجیتالی هستید.این ارز دیجیتال باید مانند پول فیزیکی مورد مراقبت و نگهداری واقع شود تا دچار دستبرد نشود.برای همین است که برای آن والت یا یک کیف پول طراحی کرده‌اند.کیف پول تتر در قالب‌های گوناگون مثل اپلیکیشن‌های موبایل یا همچنین دسکتاب تحت وب سایت انجام می‌شود.

به کمک کیف پول می‌توان دریافت ارز و پرداخت آن را در هر زمانی انجام دهید.البته که بیشتر کیف پول‌های مخصوص ارز دیجیتال نرم‌افزاری هستند اما برخی از تریدرهای حرفه‌ای کیف پول سخت‌افزاری هم طراحی کرده‌اند که ممکن است امنیت آن چند برابر باشد.یکی از رایج‌ترین خدمات کیف پول تترها تبدیل آن‌ها به صورت ایمن به یکدیگر است که در بخش قبلی بدان پرداختیم.در ادامه به انواع کیف پول تتر و بهترین کیف پول جهت خرید و فروش تتر می‌پردازیم.

انواع کیف پول تتر

ارزهای دیجیتالی هر کدام کیف پول مخصوص به خود را دارند که برای امینت هر چه بهتر آن‌ها تهیه می‌شوند.

این کیف پول‌ها در دسته بندی گوناگون قرار می‌گیرند.

در ادامه به سه دسته مهم این کیف پول می‌پردازیم.

 • کیف پول داغ
 • کیف پول سرد
 • کیف پول گرم

والت‌های داغ یا  Hot Wallets

بهتری ویژگی والت‌های داع این است که در بیشتر مواقع در دسترس هستند.

قابلیت نصب بر روی انواع اپلکیشن‌ها بر روی دسکتاپ یا انواع گوشی‌های اندروید و اپل را دارند.

اما باید همیشه به اینترنت وصل باشند و برای همین است که کمی بیشتر از بقیه در معرض حملات سایبری قرار می‌گیرد.

والت‌های سرد Cold Wallets

این نوع والت‌ها در واقع هیچگونه نیازی به اینترنت ندارند. به همین دلیل است که به این کیف پول‌ها والت سخت‌افزاری هم گفته می‌شود.

اما همانطور که گفتیم بیشتر توسط تریدرهای حرفه‌ای طراحی می‌شود که کار با ان سخت است ولی امنیت آن نسبت به بقیه کیف پول‌ها تقریبا بالاتر است.

البته فراموش نکنید که خود این نوع کیف پول هم امکان گم شدن  یا دستبرد را دارد.

کیف پول گرم یا Warm Wallets

این نوع کیف پول در واقع بهترین ویژگی‌های هر دو کیف قبلی یعتی داغ و سرد را با هم دارد.

درست است که به اینترنت باید متصل باشند اما دارایی و سرمایه کاربر را در یک بخش امن به دور از دستبردهای احتمالی نگهداری می‌کند. بهترین نوع کیف پول جهت خرید usdt  و نگهداری آن همین مدل گرم است .

بهترین کیف پول تتر چیست

در ادامه به بهترین کیف پول‌های تتر می‌پردازیم تا در صورت لزوم بتوانید از آن‌ها استفاده کنید

 • Trsud Wallet یکی از انواع کفی پول‌های نرم افزای است
 • Atomic Wallet نرم افزاری است
 • Myether Wallet مای اتر والت هم نرم افزاری است
 • Ledger لجر یک کیف پول سخت افزاری است
 • Trezor ترزور یک کیف پول سخت افزاری می‌باشد
 • Coinomi کیف پول کوینومی یک کیف پول نرم‌افزاری است.
 • Exodos یک کیف پول نرم‌افزاری دیگر است
 • Tether یک کیف پول تتر از نوع نرم‌افزاری است اما خیلی از ان استفاده نمی‌کنند، چرا که فقط تتر خود را می‌پذیرد.

افرادی که از تتر استفاده می‌کنند

شرکت و سازمان‌های دولتی و خصوصی بسیار زیادی هستند که می‌دانند تتر چه مزایایی دارند و از ایمن بودن آن نسبت به بقیه ارزها آگاهی دارند.

این شرکت و سازمان‌ها روز به روز بر تعدادشان افزوده می‌شود تا بهتر بتوانند ارزهای معمولا دولتی را بر بستری چون بلاکچین قرار دهند.

صرافی‌هایی که در داخل و خارج از کشور قرار دارند، نیز از تتر استفاده می‌کنند زیرا میزان ریسک این ارز بسیار کم است.

همچنین پشتوانه دارد و شرایط خرید و فروش آن در سریعترین زمان ممکن فراهم است.

علی‌الخصوص برای کاربران ایرانی تتر می‌تواند گزینه ایده‌آل‌تر و مطمئن‌تری برای سرمایه‌گذاری بین سایر ارزهای دیجیتال باشد.

آیا سرمایه‌گذاری روی تتر مفید است

به طور کلی استیبل کوین‌ها یک سرمایه‌گذاری منطقی نیستند. تتر هم از قوانین استیبل کوین‌ها مبرا نیست.قیمت تتر باید همیشه همان یک دلار باقی بماند.

در حالی که قیمت امروز بیت کوین با قیمت فردایش یکی نیست اما به موازات شرایط ایجاد طرح‌های منوط بر قیمت گذاری را برای این شرکت‌ها که اساسشان بر پایه بیت کوین است، طبیعتا سخت می‌کند.مهمترین مزیت تتر این است که شما پول و سرمایه خود را در استیبل کوینی مثل تتر ذخیره می‌کنید، بدون اینکه سرمایه شما تحت تاثیر ریسک باشد و از نوسانات موجود در بازار پیشگیری  خواهید کرد.

بهتر است به عنوان یک کاربر سرمایه‌گذار بر روی ارزهای دیجیتال اطلاعات لازم کسب کنید.و چشم اندازهای پیرامون ارزی مثل تتر را به دیدی روشن در نظر بگیرند.

آیا تتر امن است

در طول مقاله بارها تاکید شد که یک تتر معادل دلار آمریکاست و این دلار است که پشتوانه تتر می‌باشد.اما تعداد دلار آمریکا توانایی حمایت از تمامی تترها موجود را ندارد.منظور این است که تعداد کل تترهایی که در همه جای دنیا در جریان می‌باشند،  دارایی که شرکت تتر لیمیتد دارد، بیشتر هستند.با این اوصاف در حال حاضر بازار تتر ارزشی بالغ بر ده میلیون دلار دارد که قادر است نزدیک به نود درصد تترهای موجود در بازار فعلی را پشتوانی کند.با این وجود همچنان کاربران زیادی از سراسر دنیا به همراه پلتفرم‌های دیجیتالی به تتر افزوده می‌شوند

اینگونه که پیداست تا زمانی که کاربران ارزش  تتر را همیشه در نظر داشته باشند، می‌توان باور داشت که ارزش یک دلاری تتر هم همیشه به قوت خود باقی خواهد ماند.

دو کاربرد اصلی تتر برای معامله‌گران

تتر کاربردهای گوناگونی دارد اما در ادامه بهتر است به دو کاربرد مهم آن بپردازیم که هم برای معامله‌گران و هم برای سرمایه‌گذاران مفید است.

بهترین تراکنش بین المللی

 • یکی از بهترین ارزهای دیجیتال است که برای امری مثل تراکنش بین‌المللی ارزشمند است.
 • با ارزی مثل تتر قادر خواهید بود به سایر نقاط دنیا از هر کشور و قاره‌ای پول واریز کنید.
 • ارز تتر اصلا نوسان قیمت ندارد و همیشه ثابت است همین امر آن را از ریسک مبرا می‌کند.
 • پس می‌تواند گزنیه مناسب برای تراکنش‌های بین‌المللی باشد.

بهترین گزینه برای معامله‌گری

اگر بخواهید با پول نقد برای معامله با ارزهای دیجیتال استفاده کنید، هزینه زیادی را باید متحمل شوید.

اما برای پیشگیری از این ضرر مالی بهتر است تتر خود را در یک جای امن مثل کیف پولی که به چند نمونه آن اشاره کردیم، نگهداری کنید و سپس در مدت معین از آن برای معامله با سایر ارزهای دیجیتال  استفادهکنید.

پشتوانه تتر چیست

اگر بخواهیم از پشتوانه تتر  و خرید usdt صحبت کنیم، در طول مقاله بارها گفته شده است که پشتوانه آن به دلار آمریکاست.یعنی همیشه نسبت یک به یک را حفظ می‌کند و همین موجب می‌شود که این استیبل کوین یک سرمایه‌گذاری مطمئن باشد.

خود تتر همیشه در وبسایت خود دارایی‌ها و تراکنش‌هایی که انجام می‌شود، مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و ادعا او این است که تترها همیشه به پشتوانه صد درصدی دارای‌هایش حمایت می‌شوند.ذخیره تتر طبق آخرین گزارش‌هایی که از خود وبسایت حاصل شده است بر مبنای عوامل زیر هستند:

 • وام
 • اوراق قرضه تجاری و شرکتی
 • پول نقد
 • سایر معادل‌های نقدی مثل خزانه‌داری امریکا

خرید تتر در ایران

خوشبختانه در ایران صرافی‌های زیادی برای خرید تتر موجود هستند و همچنین از این نوع ارز استیبل کوین پشتیبانی می‌کنند، یعنی شما می‌توانید به یکی از صرافی‌های مورد اطمینان مراجعه کنید و ارز خود را به تتر تبدیل کنید، دقت داشته باشید که باید در بخش لیست ارزها حتما جست و جو کنید و مطمئن شوید که ارزی را که شما می‌خواهید به تتر تبدیل کنید، موجود هست.

خرید تتر در ایران

خرید تتر در ایران

برای این انتقال دقت لازم داشته باشید شبکه مورد نظر ارز خود را به طور صحیح وارد کنید، هر صرافی برای  هر کدام از شبکه‌ها آدرس مخصوصی دارد که اگر اشتباهی از جانب شما رخ دهد به منزله از دست دادن ارز شما خواهد بود. خرید تتر trc20 را میتوان با پلتفرم آلما اکس در ایران تجربه کرد . این تبادل ارزی تتر در آلما اکس به صورت فوری و سریع انجام شده و قیمت های رقابتی خرید و فروش تتر در ایران در نظر گرفته شده است .

اگر بخواهیم با ذکر مثالی بیشتر توضیح دهیم فرض می‌کنیم شما رمز ارز اتر را بر روی شبکه‌ای مثل پالیگان ذخیره کرده‌اید، اکنون بگردید و صرافی را پیدا کنید که برای انتقال و تبدیل شبکه پالیگان را داشته باشد در غیر اینصورت نمی‌توانید اتر را به تتر تبدیل کنید بلکه ابتدا باید به یک صرافی خارجی که از شبکه مذکور پشتبانی می‌کند، انتقال دهیدکه متاسفانه اگر صرافی مذکور جز مواردی باشد که ایران را تحریم کرده باشد باید از بریج مثل لیفای کمک بگیرید تا بتوانید در نهایت آن را به تتر تبدیل کنید.

تبدیل تتر به ریال

روش دیگری که معمولا کاربران ایرانی به دنبال آن هستند این است که تتر دارند و قصدارند که آن را به ریال تبدیل کنند. برای همین باید به دنبال صرافی‌هایی که شبکه‌های مربوط به تتر را پشتیبانی می‌کنند شناسایی کنید اکثر صرافی‌های داخلی اتریوم با شبکه ERC20 را دارند و شما می‌توانید آدرس شبکه مورد نظر را کپی کنید و در والت خود پیست کنید و در نهایت اتر را انتقال دهید.

برای شبکه‌های دیگر باید حتما سرچ کنید در غیر اینصورت نمی‌توانید تتر را به ریال تبدیل کنید چون باید صرافی مورد نظر از شبکه شما پشتبانی کند. معمولا بهترین شبکه تتر ، خرید تتر trc20 می باشد . آن هم به دلیل سرعت انتقال بالا و کارمزد پایین شبکه ترونی تتر هست .

چطور تتر را آنالیز کنیم؟

برای آنالیز بازار تتر، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. آنالیز تکنیکال: در این روش، با استفاده از نمودارهای قیمتی و شاخص‌های تحلیلی، روند قیمتی تتر را مورد بررسی قرار می‌دهید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید از شاخص‌های مانند میانگین حرکتی ساده (SMA) یا میانگین حرکتی صریح (EMA) برای تحلیل نمودار قیمتی تتر استفاده کنید. همچنین، شاخص‌هایی مانند شاخص قیمت به حجم (PV) و شاخص قیمت به نوسان (PO) نیز می‌توانند به شما در تحلیل بازار تتر کمک کنند.
 2. آنالیز اساسی: در این روش، به‌جای مورد بررسی قیمت تتر، عوامل اقتصادی و مالی که می‌توانند بر تتر و تغییرات قیمتی آن تأثیر بگذارند، مورد بررسی قرار می‌گیرند. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید بررسی کنید که تغییراتی در بورس ارزهای دیجیتال دیگر چگونه می‌تواند بر بازار تتر تأثیر بگذارد، یا نگاه کنید که تغییرات اقتصادی و سیاسی در کشورهایی که تتر به‌عنوان رمزارز محبوبیت دارد، چگونه می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد.
 3. آنالیز رقابتی: در این روش، شما با مقایسه تتر با رمزارزهای دیگر، بررسی می‌کنید که تتر در بازار چه مزایایی نسبت به رمزارزهای دیگر دارد و چه عواملی می‌توانند باعث افزایش یا کاهش ارزش تتر در بازار شوند.

ریسک‌های سرمایه‌گذاری روی ارز تتر

سرمایه‌گذاری در هر نوع دارایی مالی همیشه با مخاطره همراه است و سرمایه‌گذاری در تتر نیز مستثنی نیست. برخی از ریسک‌هایی که ممکن است با سرمایه‌گذاری در تتر همراه باشد عبارت‌اند از:

 • ریسک نوسانات قیمتی: مانند هر رمزارز دیگری، قیمت تتر نیز با نوسانات و تغییرات متفاوتی همراه است. این نوسانات ممکن است به دلیل تغییرات در بازار رمزارزها، اخبار اقتصادی و سیاسی یا تغییرات در اعتبار و محبوبیت تتر ایجاد شود.
 • ریسک امنیتی: امنیت و اعتماد به ارز دیجیتال تتر از اهمیت بالایی برخوردار است. اما هک‌شدن صرافی‌های مختلف و سرقت ارزهای دیجیتال از آنها درگذشته، امنیت تتر را نیز در معرض تهدید قرار داده است.
 • ریسک قانونی: تتر به‌عنوان یک رمزارز، در بسیاری از کشورها قانونی نیست و برخی از کشورها حتی تلاش می‌کنند استفاده از آن را محدود کنند. این موضوع ممکن است باعث شود که سرمایه‌گذاران با مشکلاتی در زمینه حقوقی و مالی مواجه شوند
 • ریسک شفافیت: شفافیت در مورد عملکرد و مالیات تتر از اهمیت بالایی برخوردار است و مشکلاتی در این زمینه می‌تواند باعث عدم اعتماد سرمایه‌گذاران شود
 • ریسک لغو شدن: درصورتی‌که تتر به دلیل مشکلاتی در صرافی‌های مختلف، لغو شود، سرمایه‌گذاران ممکن است مبلغ سرمایه‌گذاری خود را از دست بدهند.

وضعیت تتر در مقابل ارزهای دیجیتال محبوب

مقایسه تتر با دیگر ارزهای دیجیتال محبوب می‌تواند به دلایل مختلفی مورد بررسی قرار گیرد، به‌طورکلی مقایسه تتر با برخی از ارزهای دیجیتال محبوب به‌صورت زیر است:

۱. بیت‌کوین: بیت‌کوین به‌عنوان پدر ارزهای دیجیتال معتبر است و بازار بزرگی را در دنیای رمزارزها دارد. برخلاف تتر که به‌عنوان یک استیبل‌کوین عمل می‌کند، بیت‌کوین قابلیت سرمایه‌گذاری بلندمدت را دارد و نوسانات قیمتی بیشتری دارد.

۲. اتریوم: اتریوم نیز همانند بیت‌کوین، بازار بزرگی در دنیای رمزارزها دارد. اتریوم از لحاظ فنی و کاربردی قابلیت‌های بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارد و به‌عنوان یک پلتفرم برای توسعه برنامه‌های قابل‌اجرا در بلاک‌چین معرفی شده است. همچنین اتریوم مانند تتر، دارای ارزش استیبل‌کوینی نیست و قابلیت نوسان قیمتی بیشتری دارد.

۳. بایننس کوین: بایننس کوین به‌عنوان ارز دیجیتال معرفی شده است که برای معاملات در صرافی بایننس استفاده می‌شود. این ارز دارای نوسانات قیمتی بیشتری نسبت به تتر است و برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت هستند، جذابیت بیشتری دارد.

 درآمد شرکت تتر از کجاست

درامد شرکت تتر همان پشتوانه‌ای است که در بخش‌های قبلی توضیح دادیم، معمولا از انواع اوراق قرضه تجاری و یا شرکتی حاصل می‌شود.گاهی از طریق خود پول نقد یا وام فراهم می‌شود.

از سایر معادل‌های نقدی هم که بخواهیم نام ببریم، شاید بتوان از خزانه‌داری ایالات متحده امریکا صحبت به میان آورد.

خرید فوری تتر

یکی از برتری های پلتفرم آلما اکس در تبادلات ارزی ، بهترین صرافی خرید تتر ، خرید فوری تتر و تمام اتوماتیک است . خرید فوری تتر در آلما اکس با احراز هویت سریع شروع و با خرید لحظه ای انجام میشود . انتقال تتر در آلما اکس در کمتر از 1 دقیقه انجام شده و این انتقال با پایین ترین کارمزد ممکن انجام خواهد شد . خرید تتر ارزان با قیمت های رقابتی را در آلما اکس تجربه کنید .

لازم به ذکر است که خرید تتر بدون احراز هویت  در آلما اکس انجام نخواهد شد . حتما جهت خرید و فروش تتر در آلما اکس نیاز به احراز هویت بوده که این استعلامات کاملا اتوماتیک و لحظه ای انجام خواهد شد . بنابراین نگران سپری شدن زمان جهت احراز هویت در آلما اکس نباشید . خرید تتر usdt در آلما اکس را میتوان با سرعت نور تجربه کرد.

خرید تتر trc20

خرید تتر trc20

 

فروش تتر

فروش تتر usdt در پلتفرم آلما اکس ، همانند خرید تتر لحظه ای و فوری انجام شده  و این تبادل ارزی نیز بدون کارمزد است . قیمت فروش تتر در آلما اکس بسیار نزدیک و رقابتی با قیمت خرید تتر می باشد . توجه داشته باشید که فروش تتر بدون احراز هویت بوده و جهت این امر نیازی به ارائه مدارک شناسایی کاربران نیست . در صرافی فروش تتر آلما اکس ، از طریق شبکه های trc20  و erc20 انجام شده و  مدت زمان این انتقالات در شبکه ترونی سریع تر می باشد .

مراحل فروش تتر به آلما اکس :

 1.  عضویت در پلفترم آلما اکس و ایجاد حساب کاربری
 2.  تایید شماره کارت بانکی به نام دارنده حساب جهت واریز معادل ریالی فروش تتر
 3. ورود به بخش خرید و فروش ها ، سپس انتخاب فروش تتر به سایت
 4.  وارد کردن تعداد تتر به دلار و سپس کپی کردن آدرس کیف پول تتری آلما  اکس و انتقال تتر به کیف پول آلما اکس از طریق ولت شخصی کاربر
 5. وارد کردن کانفرم و انجام فروش تتر به سایت  و دریافت تاییدیه تراکنش
 6. رفتن به بخش برداشت ها و ایجاد درخواست تسویه معادل تومانی تتر فروخته شده و ثبت آن

فروش تتر به سایت آلما اکس ، بهترین صرافی خرید تتر ،  با یک کارمزد جزئی معادل 5 هزار تومان انجام شده و بجز این کارمزد ، هیچ مبلغ دیگری کسر نخواهد شد . خرید تتر بدون کارمزد ،  با تسویه فروش تتر به سایت به صورت فوری برای حساب های بانک آینده و سامان انجام شده و برای سایر بانک ها به صورت حواله پایا درخواست انتقال وجه انجام خواهد شد .

قیمت تتر

هر تتر معادل یک واحد دلار بوده و قیمت تتر نیز همانند قیمت دلار است . اما به دلیل نوسانات قیمتی ارز های دیجیتال ، قیمت تتر با قیمت دلار کاغذی یکسان نخواهد بود . قیمت دلار کاغذی بر قیمت تتر تاثیر داشته  اما این قیمت گذاری روی تتر یکسان نخواهد بود . در نظر داشته باشید که به دلیل استیبل کوین بودن تتر و طبق گفته توزیع کنندگان این ارز دیجیتال ، تتر همیشه بر قیمت 1 دلار خواهد بود . قیمت خرید تتر هر لحظه نوسان داشته و به دلیل نزدیکی قیمت دلار یکسان نخواهد بود . بنابراین نیاز هست جهت استعلام قیمت تتر ، روزانه قیمت پلتفرم آلما اکس را بررسی کنید .

 

قیمت فروش تتر

فروش تتر

فروش تتر با قیمت مناسب در صرافی آلما اکس به صورت اتومات بوده و واریز ریالی آن در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد . قیمت فروش تتر در صرافی آلما اکس تفاوتی با قیمت خرید تتر نداشته و نزدیک به همدیگر بوده است . فروش تتر ارزان در این مجموعه بدون هیچگونه کارمزد اضافی انجام خواهد شد .
فروش تتر در ایران ، به راحتی و بدون نیاز به احراز هویت انجام میشود .خرید تتر ارزان بدون احراز هویت در آلما اکس امکان پذیر نیست .

قيمت تتر به تومان

در آلما اکس ، قیمت تتر به تومان به صورت لحظه ای نشان داده میشود . معمولا نرخ تتر روزانه در محدوده 12 تا 2 بعد از ظهر تعیین میشود . قیمت تتر به تومان هر لحظه دارای نوسان می باشد
قیمت فروش تتر در آلما اکس بسیار نزدیک با قیمت خرید تتر بوده و میتوان بدون کارمز اضاف به خرید فروش این ارز پرداخت

سوالات متداول

سوالات متداول در خصوص خرید و فروش تتر در صرافی آلما اکس و نحوه آشنایی با کارمزد های آن

باتوجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و خطرات مرتبط با بلوکه شدن دارایی‌ها، پیشنهاد می‌شود تتر را از یک صرافی معتبر داخلی مانند آلما اکس با خیال راحت و با قیمت جهانی و بدون کارمزد اضافه خریداری کنید.

شما به‌راحتی می‌توانید در صرافی آلما اکس ارز USDT را به‌صورت ریالی (در پایه بازار تومان) به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

بهترین شبکه جهت خرید و فروش تتر در ایران ، خرید تتر trc20 ، می باشد . این شبکه با کمترین کارمزد جابجایی تتر ( 0.1 تتر ) بهترین روش ممکن خرید تتر و فروش تتر در ایران می باشد .

بله فروش ارز تتر در آلما اکس ، بدون نیاز به احراز هویت و ارسال تصویر مدارک شخص امکان پذیر است . در این روش هیچ کارمز اضافی کسر نخواهد شد .

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی آلما ، ارز USDT را با ریال یا تومان خرید و فروش کنید .

در صورت ارائه حساب های بانک سامان و یا آینده به صرافی آلما ، معادل ریالی تتر فروخته شده ، در کمتر از یک ساعت به حساب کاربر واریز خواهد شد.

وبلاگ آلما اکس

ما آماده کمک به شما هستیم

آخرین اخبار ، مقالات آموزشی و روش های افتتاح حساب ها را در اینجا مشاهده کنید .

ورود به آرشیو وبلاگ
آموزش استخراج دوج‌ کوین

آموزش استخراج دوج‌ کوین

استخراج دوج‌کوین یک فرآیند است که در آن استخراج‌کنندگان با استفاده از قدرت پردازشی سخت‌افزارهای خود، معماهای ریاضی پیچیده‌ای را حل می‌کنند تا تراکنش‌ها را تأیید و به بلاک‌چین دوج‌کوین اضافه کنند. هر بلاک جدید شامل چندین تراکنش است و…

2 هفته پیش
کاربرد تون کوین در تلگرام

کاربرد تون کوین در تلگرام

تون کوین، ارز دیجیتال بومی بلاکچین TON، نقشی حیاتی در پلتفرم تلگرام ایفا می کند و البته کاربرد تون کوین در تلگرام به کاربران این امکان می دهد تا از طیف گسترده ای از خدمات و قابلیت های جدید بهره…

4 هفته پیش
انواع کیف پول تون کوین

انواع کیف پول تون کوین

شبکه تون کوین جهت نگهداری رمزارز های خود کیف پول های مختلفی داشته که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند. ما با هدف کمک به شما برای دسترسی به دنیای بلاکچین و ارزهای…

1 ماه پیش
احراز هویت در صرافی مکسی اجباری شد

احراز هویت در صرافی مکسی اجباری شد

به تازگی خبرهایی از احراز هویت اجباری در صرافی مکسی منتشر شده که به هیچ عنوان شایعه نبوده است . احراز هویت در صرافی مکسی اجباری شده و طبق اعلام صرافی مکسی و ارائه مهلت به کاربران ایرانی ، این…

2 ماه پیش
کسب درآمد با دیدن ویدئو فیلم

کسب درآمد با دیدن ویدئو فیلم

اگر به دنبال ایده‌ها و روش‌های پول درآوردن با دیدن ویدئو هستید، باید بدانید که گزینه‌های زیادی پیش و روی شماست و می‌توانید از سایت‌ها و همین‌طور اپلیکیشن‌های موبایل استفاده کنید؛ کسب درآمد از دیدن ویدئوها به‌عنوان یک روش جذاب…

3 ماه پیش
آموزش دریافت نات کوین رایگان

آموزش دریافت نات کوین رایگان

نات کوین یک میم کوین مبتنی بر شبکه بلاک چین TON است که در پیام‌رسان تلگرام راه‌اندازی شده است. این کوین در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ در کنفرانس TON دبی معرفی شد و در مدت کوتاهی به محبوبیت زیادی دست…

4 ماه پیش
ورود به آرشیو وبلاگ
1

دیدگاه

محمدرضا اروجلو

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

من با معرفی دوستم سایت الما ایکس انتخاب کردم چقد همه چی عالی و خوب بود از مشاوراتون در خصوص خرید تتر سوال کردم که خیلی بهم کمک کردن

یگانه یوسفی

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

من تتر رو بدون احراز هویت انجام دادم خیلی مراحل ساده بودم و خریدم رو انجام همه چی مراحل بسیار خوب پیش رفت ممنون از آلما ایکس

پریماه حسینی

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

من خیلی خرید فروش تو ارزهای دیجیتال ولی تو سایت الما ایکس تونستم خیلی بهتر انجام بدم مقاله ها و مطالب تونستن خیلی بهم کمک کنن

جابری احسان

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

من از الما ایکس خرید تتر رو داشتم و سرمایه گزاری کردم رو این ارز سایت الما ایکس خیلی کارمو راحت تر کرد بدون کارمزد تونستم انجام بدم

عاطفه

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

سایت الما ایکس خیلی بهم کمک کرد که خرید فروش داشته باشم خرید تتر خیلی به من کمک کرد مرسی ازتون که راهنمایی کردید

هادی

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

مرسی از اطلاعاتی که داخل سایت دادین بهترین مطالب رو تونستم اینجا بخونم و نحوه خرید فروش رو داشته باشم مرسی ازتون

دادی پور

فروردین ۱۵, ۱۴۰۳

سلام خسته نباشید خیلی خوبه من کمتر صرافی های رو دیدم بودم که امکان خرید ارزهای دیجتال رو به صورت عمده فراهم کرده باشه های هستید .

رضا

فروردین ۱۵, ۱۴۰۳

سلام خسته نباشید به صورت کلی قیمت تتر با قیمت دلار افزایش و کاهش پیدا میکنن چون تو ویس ها متوجه شدم که گفتین قیمت تتر تقریبا با قیمت دلار نزدیک و برابر هستش .

مسعود

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام خدمت شما. قبلا تو یه صرافی عضو بودم بعدش فهمیدم کلاهبرداری هستش و خیلی از سرمایه ام رو از دست دادم الآنم میترسم داخل این صرافی ثبت نام کنم. میشه بهم اطلاعاتی بدین که خیالم از این بابت راحت باشه ؟؟

قاسم

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام. میخواستم یکم اطلاعات بیشتری در مورد ارزهای دیجتال و صرافی شما بدست بیارم چطوری واسمون این کار رو مقدور می کنید؟؟؟؟

کوهساری

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام. امکان خرید و فروش آسان در کمترین زمان ممکن از طریق این صرافی مقدوره چون قبلا با صرافی بیت پین که کار میکردم این قابلیت رو داشت و خیلی سریع می‌تونستم خرید و فروش رو انجام بدم.

رفیعی

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام به نظر من مهم ترین چیز برای انجام معامله ارزهای دیجتال داشتن امنیت برای صرافی هستش اگه امنیت باشه دیگه هیچ مشکل دیگه ای وجود نداره امیدوارم آلمااکس از این نظر بتونه اعتماد منو جلب کنه.

مصطفی

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام. من اصلا موندم از طریق صرافی های ایرانی خرید و فروش رو انجام میدیم چقدر زیاد کارمزد کم میشه هم موقع خرید کلی کم‌ میکنند هم موقع فروش دیگه چیزی نمی‌مونه که.

فرهمند

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام امروزه چقدر صرافی زیاد شده واقعا آدم می‌تونه به کدومشون اعتماد کنه میشه بگین صرافی آلمااکس که نشونی داره که آدم بتونه با خیالی راحت بهش اعتماد کنه.

بختیاری

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام از وقتی که کار کردن با صرافی شما رو آموزش دیدم فهمیدم که چه صرافی های خوبی هم وجود داره که آدم خیلی راحت می‌تونه باهاش خرید و فروش کنه.

زهرا

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام این چند روزه که بیت کوین همش در حال ریزش بود. شما اطلاعات خاصی در مورد افزایش و یا کاهش بیشتر از این مقدارش رو ندارین؟؟

هاشم

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام من به تازگی با صرافی آلمااکس آشنا شدم میشه بگین این صرافی چند سالی هستش که در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجتال فعالیت داره؟؟؟

نامی

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام چرا امروزه ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین و تتر با درصد خیلی خیلی کمی بالا و پایین میره آدم زیاد نمیتونه رو سودی که میده حساب باز کنه.

سحر

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام به صورت کلی صرافی های ایرانی مثل همین آلماکس و همتایی قابل اعتماد هستن که ما سرمایه گذاری زیادی داخلش داشته باشیم؟؟

حسنی

فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

سلام همین لحظه و الان از طریق سایت شما امکان خرید تتر وجود داره؟؟؟؟ بعدش میتونیم سریع به کیف پولی که داریم انتقال بدیم یا نه؟؟؟

حبیب فخری زاده

فروردین ۱۳, ۱۴۰۳

سلام خواستم بدونم که پشتیبانی صرافی شما به صورت ۲۴ ساعته هستش یا تایم بخصوصی داره برای این موضوع ؟

  Adminalmaex

  اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۳

  به صورت 24 ساعته امکان خرید تتر و یا فروش تتر فراهم می باشد .

حسین فرهادی

فروردین ۱۲, ۱۴۰۳

خواستم بگم که حتما مقالاتی که توی سایت زده شده رو دوستان مطالعه کنن چون نکات خیلی خوبی توشون گنجونده شده

پرهام صمصامی

فروردین ۱۲, ۱۴۰۳

به صرافی شما واقعا اعتماد دارم آخه خیلی وقته که دارم باهاتون کار میکنم و همیشه همه چیز روی روال بوده

فاطمه شعاعی مفرد

فروردین ۱۲, ۱۴۰۳

تتر جز ارزهایی هست که بخاطر ثابت بودن مقدارش طرفداران خاص خودش رو داره و همین امر باعث میشه که تحت تاثیر چیزی نباشه

علی

فروردین ۱۱, ۱۴۰۳

سلام میخواستم بدونم مینیمم دریافت تتر در شبکه TRC20 در صرافی شما ثابته یا با نوسانات قیمت تتر تغییر میکنه این مقدار ؟ و سوال دومم اینه که سقف خریدهای تعیین شده در صرافی شما برای تتر امکان ارتقا داره یا امکان خرید در ارقام بالا وجود نداره ؟ ممنون میشم پاسخ بدین ... تشکر.

خالد

فروردین ۱۰, ۱۴۰۳

سلام اینکه محدودیت و سقف خرید گذاشتین برای تتر، به این معنیه که در هر 24 ساعت تا مبلغ تعیین شده میشه خرید زد و دیگه نمیتونیم خرید مجدد بزنم ؟ یا نامحدود میتونم خرید ثبت کنم در دفعات متعدد ؟

عرفان

فروردین ۱۰, ۱۴۰۳

تتر در ماههای آینده قطعا سقف های جدیدی رو تجربه خواهد کرد به نظرم با قیمت الانش بد نیست اگر یک پله خرید بزنیم البته به هدف هولد میانمدت ... من بشخصه تتر رو ترجیح میدم از آلمااکس تهیه کنم چون امنیت سرمایم برای من خیلی مهمتر از خود قیمته.

نادر

فروردین ۹, ۱۴۰۳

تتر رو بزودی در منطقه 70 خواهیم دید و این میتونه نورم زیادی رو بر بازار اقتصاد ایران تحمیل کنه ولی به هر جهت کنترل این وضعیت کاملا از دسترس خارجه و به نظرم بهتره مبالغ اضافمون رو روش سرمایه گذاری کنیم البته این صرفا تحلیل شخصی بنده ست و بهشم کاملا معتقدم.

مهران

فروردین ۸, ۱۴۰۳

سلام خواستم بدونم اگر اشتباهی آدرس تتر ERC20 رو بجای آدرس ولت TRC20 موقع خرید وارد کنیم آیا بعد از تکمیل مراحل خرید امکان تغییر شبکه وجود داره یا موجودی خریداری شده برامون میشه ضرر و امکان برگشتش وجود نداره ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

مسعود

فروردین ۳, ۱۴۰۳

من میخوام تتر رو در محدوده قیمتی حال حاضرش در ارقام بالا سفارش خرید بزنم آیا امکان تهیه مبالغ بالای پانصد میلیون تومان براتون وجود داره ؟ چون تقریبا تمام صرافی ها محدودیت خرید و فروش دارن ممنون.

Reza

اسفند ۲۹, ۱۴۰۲

سلام سقف پرداخت تتر بر اساس شبکه TRC20 در صرافی شما چه میزانه و تا چه محدوده ای میشه خرید زد و خواستم بدونم امکان تهیه تتر در مقادیر بالای سیصد میلیون ممکنه در صرافی شما ؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین تشکر.

منصور

اسفند ۲۷, ۱۴۰۲

تتر رو اگر اشتباها بجای TRC20 در شبکه REC20 انتقال بدیم امکان پیگیری لغو یا برگشت موجودی وجود داره ؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین چون به مشکل خوردم ممنونم.

شهرام

اسفند ۲۶, ۱۴۰۲

مهمترین دلیلی که باعث شده من آلمااکس رو به سایر صرافی ها ترجیح بدم، امنیت معامله ست و خوشبختانه آلمااکس این ظرفیت رو در بالاترین سطح در خودش داره و اینو من با نوجه به خریدهای متعدد و چندبارم از آلمااکس گفتم و خواستم دیدگاهمو با بقیه به اشتراک بذارم.

رامین خداویسی

اسفند ۲۱, ۱۴۰۲

سرعت عمل در ارسال تتر در آلمااکس رو بهش پنج ستاره میدم با صرافی های زیادی کار کردم ولی از نظر کیفیت ارائه خدمات، به نظرم آلمااکس یک سر و گردن بالاتر باشه نسبت با بقیه ... تشکر از آلمااکس ی ها.

ساسان

اسفند ۲۱, ۱۴۰۲

سلام فرایند احراز هویت در صرافی شما چه مدت طول میکشه تا تایید بشه ؟ چون من یک خرید ضروری دارم برای تتر و اینکه میخواستم بدونم مینیمم خرید تتر از شما در هر تراکنش خرید چند تتره ؟ ممنون.

موسوی

اسفند ۲۱, ۱۴۰۲

سلام دارم چنتا صرافی رو بررسی میکنم که هر کدوم کارمزد کمتری داشت ازش تار بخرم. میشه بگین تو چهل میلیون چقدر کارمزد تعلق میگیره؟؟

داوودی

اسفند ۲۰, ۱۴۰۲

سلام میخوام تتر بخرم باید داخل صرافی کدوم بخش برم و چیکار کنم چقدر پول لازمه؟؟

کریمی

اسفند ۱۹, ۱۴۰۲

سلام میشه ارزهای دیجیتالی که دارم تو صرافی دیگه رو به صرافی آلمااکس منتقل کنم بعد هزینه ای هم بابت این موضوع باید پرداخت کنم یا نه؟؟

کریمی

اسفند ۱۹, ۱۴۰۲

سلام خرید و فروش تتر محدودیت داره؟

نصرتی

اسفند ۱۹, ۱۴۰۲

سلام الان جدیدا بعضی از صرافی ها میگن ای اولین روز واریز تا برداشت بید هفتاد و دو ساعت بگذره. صرافی آلمااکس هم همینطوریه؟؟

قاسم زاده

اسفند ۱۹, ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید. من میخوام یه مقدار تتر بگیرم برای چند سال بزارم . ممکنه که این ارز دیجتال کلا از بین بره آخه من زیاد اطلاعات ندارم.

منصور

اسفند ۱۹, ۱۴۰۲

من دو ساعت پیش اولین تراکنشم از تتر رو در آلمااکس به ثبت رسوندم در کمترین زمان ممکن ترتیب اثر داده شد برام و این حجم از سرعت عمل ستودنیه و من پیشنهاد استفاده از خدمات آلمااکس رو به همه میدم.

علی

اسفند ۱۸, ۱۴۰۲

تتر ظاهرا به نوسانات بیتکوین واکنش نشون میده و یه جورایی به نظرم قیمتش تابع حرکت بیتکوینه ولی هر چی که هست اینو من مطمئنم دلار بزودی سقف جدیدی از بارم قیمتیش رو خواهد زد.

علی

اسفند ۱۷, ۱۴۰۲

تتر بزودی سقف جدیدی رو تاچ خواهد کرد امیدوارم این اتفاق نیفته چون شرایط رو بسیار پیچیده خواهد کرد و اثر تورم زایی خیلی زیادی رو به بدنه اقتصاد معیشتی وارد خواهد کرد.

شهرام

اسفند ۱۶, ۱۴۰۲

به نظر من هیچ تحلیلی در مورد روال رو به جلو تتر نمیتونه درست از آب در بیاد و نباید تصمیمون مبنی بر خرید یا فروش تتر رو بر پایه صرفا تکنیکال تتر قرار بدیم چون عوامل بیشماری سهم دارن در قیمت نهایی تتر ... ولی به نظرم امنترین ارز بعد از بیتکوین هستش برای هولد بلندمدت.

Reza

اسفند ۱۴, ۱۴۰۲

تتر این روزا داره سقف های جدیدی رو پشت سر هم میزنه و بزودی با تتر 70 هزاری مواجه میشیم به نظرم در هر زمانی ارزش سرمایه گذاری رو داشته و داره.

میلاد

اسفند ۱۳, ۱۴۰۲

سلام. من چند تا صرافی نصب کردم مثل کوینکش نوبتکس ولی اصلا سر در نمیارم چطوری باید معامله کنم دنبال یک صرافی خوب هستم که بتونم خرید و فروش رو شروع کنم. مراحل صفر تا صد خرید و فروش رو آموز ش میدین؟

همتی

اسفند ۱۳, ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید من از قیمت های دلاری سر در نمیارم و میخوام همه چی به زبان فارسی باشه و خرید و فروش هم خیلی راحت باشه آلما اکس این ویژگی رو داره؟؟

حصاری

اسفند ۱۱, ۱۴۰۲

سلام احراز هویت پیشرفته داخل صرافی آلمااکس چقدر طول میکشه؟؟ اینم سریع امکان پذیر هستش یا نه؟؟

اسماعیلی

اسفند ۱۱, ۱۴۰۲

سلام روش کار کردن با نرم افزار آلمااکس سخته یا آسون؟؟؟ امروز تازه با صرافی شما آشنا شدم و میخوام کار باهاش رو شروع کنم.

علی

اسفند ۱۰, ۱۴۰۲

سلام اگه بشه یا کارمزد خیلی پایین خرید و فروش تتر رو انجام بدیم که خیلی عالی میشه اگه میتونید درصد کارمزد رو کم کنید.

علیرضا

اسفند ۱۰, ۱۴۰۲

سلام اولش هیچی سر در نیاوردم از ارزهای دیجتال و خرید و فروش اونها ولی الان که مطالب این سایت رو خوندیم اطلاعات خیلی خوبی رو کسب کردم.

احمدی

اسفند ۱۰, ۱۴۰۲

سلام من تازه در حوزه خرید و فروش پرفکت مانی وارد شدم که رضایت داشتم به شما هم پیشنهاد میکنم خرید و فروش پرفکت مانی و تتر رو انجام بدین برای سرمایه گذاری عالیه.

عودی

اسفند ۲, ۱۴۰۲

سلام برای خرید و فروش تتر به صورت اصولی و درست بدون هر گونه ریسکی چه نکاتی رو لازم هستش رعایت کنیم؟

باربد

اسفند ۲, ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید . تتر هم جزو ارزهای دیجتال پرطرفدار و معتبر هم شناخته میشه ؟؟؟

استخری

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام. میشه مراحل کامل احراز هویت به همراه روش انجام خرید و فروش تتر رو به صورت کامل توضیح بدین تا باهاش آشنا بشیم و کار رو شروع کنیم.

انصافی

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام مراحل احراز هویت برای خرید و فروش تتر خیلی سخت و زمان بر هستش یا اینکه سریع میشه انجامش داد؟

موسوی

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام. صرافی آلما اکس امکان خرید و فروش رو برای همه امکان پذیر کرده؟ کشورهای دیگه هم میتونن تر طریق این صرافی خرید و فروش تتر رو انجام بدن؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  خرید و فروش تتر فقط با ای پی ایران امکان پذیر است

نادری

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام. حداقل مبلغی که میتونیم برای خرید تتر پرداخت کنیم چقدر هستش؟؟؟ بیشترین مبلغی که میشه خرید کرد هم بگین بی زحمت.

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  حداقل خرید تتر در الما اکس 2 دلار خواهد بود .

آبادیان

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام. صرافی آلما اکس نرم افزار هم داره که تو گوشی نصبش کنیم و راحت تر بتونیم خرید و فروش رو انجام بدیم یا اینکه فقط از طریق سایت امکان پذیر هستش؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  بله اپلیکیشن الما اکس به صورت تحت وب و به حالت add to home Screen قابل اجرا است .

کامرانی

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام . پشتیبان های صرافی شما چه اینترنتی رو پیشنهاد میدن تا همیشه و با سرعت عالی بتونیم خرید و فروش رو انجام بدیم؟؟

مرضیه

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام من به هنگام تبدیل تتر به ریال دچار مشکل شدم و خطایی رخ داد. اگه مشکلم رو بتونید برطرف کنید خیلی عالی میشه. کاش همه خطاهای ممکن رو تو یه مقاله حل میکردین.

زاهدی

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام . خرید و فروش از طریق سایت آلمااکس رو باید با استفاده از فیلتر شکن انجام بدیم یا بدون فیلتر شکن هم میتونیم خرید و فروش رو انجام بدیم.

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  خرید usdt از الما اکس بدون برنامه های تغییر ای پی انجام شود .

حسینی

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام من در زمینه خرید و فروش تتر به مشکل خوردم چطوری میتونم آنلاین مشکلم رو حل کنم و در جا بتونم خرید و فروش رو ادامه بدم؟

تاتاری

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام روش میزان دقیق کارمزد رو واسمون میگین؟؟ میخوام دقیق حساب کنم ببینم به نسبت صرافی های دیگه کمتر هستش یا بیشتر؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  کارمزد خرید تتر در شبکه ترون 1 دلار است .

مبینا

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام. یکی از دوستام تازه وارد حوزه ارز دیجیتال شده بهش پیشنهاد دادم سایت شما رو بررسی کنه خیلی راضی بود

حسنی

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام . من تازه میخوام خرید و فروش تتر رو شروع کنم میشه مطالب زمینه ای که برای خرید و فروش درست و اصولی لازم هستش رو بهمون بگین؟؟

عباس زاده

اسفند ۱, ۱۴۰۲

سلام خدمت شما یکی از بهترین صرافی های که باهاش کار کردم همین آلما اکس هستش از خیلی از افراد دیگه هم تعریفش رو شنیدم.

سحر عبدی

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

سلام خیلی ممنونم از پشتیبانی و این صرافی کاملا حرفه ای میخواستم بدونم تحلیل تکنیکال راجع به قیمت تتر تو سایت بارگزاری شده؟ میتونیم مطالعه کنیم؟

فارابی

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

موقع شارژ کردن حسابم خیالم راحته چون این صرافی درگاه های امنی رو برای کاربرانش فراهم کرده که نگرانی نمیمونه

بهرامی

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

من به تازگی حساب ایجاد کردم و خیلی از سرمایه گذاری میترسیدم و نگران بودم نتونم کار خرید و فروش رو انجام بدم ولی مقالات و نکاتی که پشتیبانی گفتن خیلی خوب بود و کلی راهنماییم کردن ممنونم

میثم مقیمی

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

من مدت زیادیه با صرافی آلما اکس کار میکنم و معاملات خرید و فروش تتر رو انجام میدم و واقعا ممنونم و خسته نباشید میگم به این مجموعه خوب که کارشونو دقیق انجام میدن

امیرعلی

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

سلام و عرض ادب چطور میشه ارز رو تو کیف پول ذخیره کرد؟ آیا تتر رو میشه ریالی خرید؟ سپاس از پاسخگویی شما

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  بله میتوان ارز تتر را در الما اکس ریالی خرید . و امکان نگهداری در کیف پول هست

سعیدی

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

سلام قیمت تتر تو ایران فرقی نداره؟ و به همون نرخ کلی تو جهانه؟ من به تازگی با ارز دیجیتال اشنا شدم و اطلاعات زیادی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین

شبنم احمدی

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

این مجموعه واقعا یک مجموعه عالی و کامله ممنونم از پشتیبانی صرافی آلما اکس

مهدی اخوان

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

سلام میخواستم بدونم اگه بعد از 24 یا 48 ساعت پول به حسابم واریز نشد پشتیبانی شبانه روزیه؟ چجور پیگیری کنم؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  با پشتیبانی چت انلاین سایت در ارتباط باشید

اشکان

بهمن ۳۰, ۱۴۰۲

خیلی خوبه که هم پشتیبانی تلفنی دارین هم انلاین من با کمک هر دو اینها تونستم مشکلمو حل کنم و واقعا ممنونم از این صرافی خوب

سعید هواشمی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

ممنون از صرافی خوب شما خواستم بپرسم میشه سطح احراز هویت رو تغییر داد و پیشرفته کرد تا بتونم خرید بالاتر از قبل انجام بدم ؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  با تایید احراز هویت پیشرفته ، سقف خرید تتر افزایش داده خواهد شد

گوهر

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

من امروز معاملات تتر رو شروع کردم و فهمیدم کار با این صرافی و سرعت خرید و فروش ارز بخصوص ارز تتر خیلی لذت بخشه و من واقعا فکر نمیکردم به این سرعت بشه واریز داشت و همزمان خرید و فروش انجام داد خدا قوت

گوهر

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

من امروز میخواستم تتر بگیرم و واریز ریالی به صورت انی و خیلی خیلی سریع انجام شد و واقعا رضایت بخش بود خسته نباشید میگم به پشتیبانی

جوادی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

یک صرافی کاملا ایرانی و انلاین واقعا بی رقیب هستین سرعت خرید و فروش بسیار بالاست و این همیشه یکی از نکات مثبت این صرافیه

Fatima

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

اولین معاملات تتر رو انجام دادم و از سرعت خرید و فروش در این صرافی خیلی راضیم

پناهی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

سلام من به راحتی تونستم سطح کاربریمو تغییر بدم و زمان زیادی ازم گرفته نشد و از پشتیبانی ممنونم که کمکم کردن معاملات خرید تتر رو شروع بکنم سپاس

محمد سعیدی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

سلام یه سوال داشتم ازتون از بین تمامی ارزهایی که موجود دارید کدوم به لحاظ ریسک کمتر هست و نوسان کمتری داره ؟

میترا سالمی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

صرافی های ایرانی به جهت آسان بودن مراحل ثبت نام برای ما مشتریان ایرانی خیلی بهتره چون من خواستم صرافی خارجی ثبت نام کنم ولی علاوه بر اینکه برای ثبت نام برام مشکل پیش اومد مدام نگران تحریم هم بودم

علی کبیری

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

بین صرافی های ایرانی به نظرم صرافی آلما اکس در روند و سرعت معاملات پیشرفته تر هست

کاظمی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

واقعا صرافی الما اکس یک صرافی بی نظیر هست پشتیبانی تو احراز هویت خیلی بهم کمک کردن ممنونم

مژگان حمودی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

من قبلاً صرافی دیگه ای احراز هویت انجام دادم یک مقدار هم خرید کردم که متاسفانه راضی نبودم از اونجا میتونم مجدد در صرافی شما احراز هویت انجام بدم و خرید کنم ؟

مونا حبیبیان

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

سلام احراز هویت رو انجام بدیم میتونیم بعدش خرید کمی داشته باشیم یا صرفا باید اونموقع خرید بالا انجام بدیم ؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  بله با احراز هویت پیشرفته امکان خرید فوری تتر را دارید

کریمی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

مقالات سایت الما اکس در رابطه با تاریخچه تتر خیلی بهم کمک کرد

رضا عالمی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

سلام پشتیبانی صرافی الما اکس 24 ساعته هست یا فقط در ساعت اداری فعال هست؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  خرید فروش تتر در الما اکس کاملا انی بوده و در تمام شبانه روز امکان فعالیت هست

اهو اکبری

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

یکی از صرافی های نمونه و بی رقیب الما اکس هست واقعا هر روز درحال پیشرفته

فاطمه صفرپور

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

نکات و مطالبی که تو سایت تون گذاشتین واقعا خیلی کامل و جامع هست ممنون از صرافی خوب آلما اکس

محمد خاتمی

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

خرید ارز تو صرافی آلما اکس بدون احراز هویت انجام میشه و من واقعا از این بابت خوشحالم و ممنون از این صرافی خوب

کیوان

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

سلام من به تازگی با این صرافی آشنا شدم میخواستم بدونم چطور میشه به صورت ریالی تتر خرید؟؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  خرید تتر با تومان از درگاه پرداخت انلاین الما اکس انجام خواهد شد

غزل کیافر

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

مقالات سایت تون رو دوست داشتم و خیلی تو خرید تتر بهم کمک کرد ممنون از صرافی آلما اکس

شایان

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

انتقال تتر برای فارکس سریعه؟؟؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  بله خرید تتر فارکس و انتقال ان فوری خواهد بود.

رامین

بهمن ۲۹, ۱۴۰۲

بین صرافی هایی که حساب کاربری داشتم تنها صرافی که واریز ریالی انی صورت میگیره و خرید و فروش تتر خیلی توش راحته بنظرم صرافی آلما اکس هست

فائزه خیابانی

بهمن ۲۸, ۱۴۰۲

سلام میخواستم ببینم میشه به شبکه امنی واریز داشت برای خرید تتر؟؟

  Adminalmaex

  اسفند ۳, ۱۴۰۲

  خیر تنها شبکه قابل استفاده در الما اکس شبکه Trc20 هست

پژمان

بهمن ۲۸, ۱۴۰۲

من چندمین باره تتر خرید میزنم از آلمااکس و هر بار عملکردشون از سری قبل بهتره و این رو میشه در کمتر صرافی ای مشاهده کرد خواستم از این طریق مراتب تشکر خودمو ابراز کنم.

دانیال رستم پور

بهمن ۲۸, ۱۴۰۲

تتر رو از آلمااکس به قیمت مناسبی خرید زدم به نظرم بعد هز بیت تتر بهترین و مناسبترین گزینه باشه برای هولد بلندمدت... چون اثر ضد تورمی داره و در هر رنج قیمتی بخریم انتهاش منجر به سوده بعد از مدتی.

ساسان مرادنیا

بهمن ۲۸, ۱۴۰۲

به نظرم آلمااکس از هر نظر ویژگی های یک خرید امن رو داره و مهم برای هر کاربری در فعالیت ارزیش امنیت در معاملاتشه و خوشبختانه آلمااکس از این بابت برای من اثبات شده ست.

امیرحسین اعتمادی

بهمن ۲۷, ۱۴۰۲

میخواستم بدونم خرید و فروش تتر برای هرکسی یه سقفی داره؟ باید حساب کاربری رو ارتقا بدیم؟

  Adminalmaex

  اسفند ۷, ۱۴۰۲

  بله سقف خرید تتر در آلما اکس بر اساس فعالیت کاربر و سطح کاربری وی متغیر خواهد بود.

ناهید احمدی

بهمن ۲۷, ۱۴۰۲

صرافی آلما اکس اولین صرافی هست که بدون نیاز به احراز هویت میشه ارز تتر خرید و کار مزدی کسر نمیشه

پوریا

بهمن ۲۷, ۱۴۰۲

آلمااکس به نسبت مقایسه با سایر جاهای دیگه از لحاظ کیفیت ارائه خدمات و مهمتر امنیت انجام معاملات، به نظرم یک امتیاز بالاتر از سایر جاهای دیگه ست پیشنهاد استفاده از خدمات آلمااکس رو به همه اونایی که دنبال امنیت معامله هستن میدم .

Kamal

بهمن ۲۵, ۱۴۰۲

من دیشب اولین تراکنشم رو از تتر انجام دادم خیلی عالی بود از نظر سرعت عمل در انجام درخواستم کاش زودتر با صرافی شما آشنا شده بودم از این ببعد مرجع خرید و فروش های من آلمااکس خواهد بود.

Hirad

بهمن ۲۵, ۱۴۰۲

قیمتاتون به نسبت جاهای دیگه متعادلتره و این اولین دغدغه هر کاربری هستش که جاییو پیدا کنه که بتونه ارزهاشو با نرخ بیشتری ازش بخرن یا با نرخ کمتری بخره که خوشبختانه آلمااکس از این بابت عملکردش به نسبت بقیه صرافی ها بهتره.

Nima

بهمن ۲۵, ۱۴۰۲

سلام ببخشین اگه برای اولین بار بخوام تتر خرید بزنم چه مدت زمانی طول میکشه تا بشینه تو ولتم؟ آخه شنیدم اولین تراکنش ها 72 ساعت بلوکه میشه بعد پردازش و ارسال میشه ! آیا واقعیت داره ؟ صرافی شما عملکردش از این بابت به چه صورته ممنون.

  Adminalmaex

  بهمن ۲۶, ۱۴۰۲

  خرید اول تتر برای کاربران جدید آلما اکس فوری نخواهد بود و نیاز به نگهداری و تماس کارشناس احراز هویت با کاربر است .

Hirad

بهمن ۲۴, ۱۴۰۲

سلام ببخشین میشه در ساعات غیر اداری ازتون تتر خرید ؟ چون من تازه فعالیتم رو در صرافی شما آغاز کردم و آشنایی ای با ساعات کاری صرافیتون ندارم خواستم بدونم در ساعات پایانی شب تراکنش های خرید انجام میشه یا موکول میشه به دوز بعد ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۲۶, ۱۴۰۲

  خرید و فروش تتر به صورت فوری و لحظه ای در تمام ساعات شبانه روز امکان پذیر است .

نادر

بهمن ۲۴, ۱۴۰۲

تتر تنها استیبل کوین مطرح بازار ارزهای دیجیتاله و به نظرم بعد از بیتکوین و اتریوم مناسبترین گزینه برای سرمایه گذاری کلان بلندمدته و معتقدم میتونه سودهای قابل توجهی بده در ارقام بالا‌

Asadi

بهمن ۲۴, ۱۴۰۲

آلمااکس رو بشخصه بهش از نمره بیست حتما بیست میدم چون تراکنش های خرید و فروشش در کمترین زمان ممکن عملیاتی میشه و مانند برخی از صرافی ها زمانبر و دستی انجام نمیشه این بزرگترین امتیاز از دید من برای آلمااکسه ممنون از مجموعه خوب آلمااکس.

شیوا عسگری

بهمن ۲۴, ۱۴۰۲

سلام خیلی ممنونم از صرافی الما اکس پشتیبانی خیلی کمکم کردن سطح کاربری مو تغییر دادم و به راحتی معاملات تتر رو شروع کردم

محمد صدرا صدیقی

بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

سلام آیا برای خرید و فروش تتر در طول روز محدودیت وجود داره یا میشه بدون محدودیت خرید و فروش ارز تتر رو انجام داد ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۲۶, ۱۴۰۲

  محدودیت در خرید تتر بر اساس سطح کاربری تعیین شده است .

نوید جادری

بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

چقد سایتتون خوب طراحی شده و ایده ی خوبی هست که ارزها رو طبقه بندی کردین و هر ارز رو جداگونه توضیح دادین و این برای بیننده خیلی بهتره

توفیق کیانی

بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

تتر مزایای بالایی داره اول اینکه نیاز به احراز هویت نداره دوم اینکه کارمزدی نداره و واقعا از این بابت من به نسبت بقیه ارزها ترجیحش میدم

مسعود منجزی

بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

سلام قیمت تتر توی سایت شما روزانه تغییر می‌کنه و به روز هست ؟ چون بعضی سایت ها تا چند روز هم تغییرات انجام نمیدن

  Adminalmaex

  بهمن ۲۶, ۱۴۰۲

  بله قیمت تتر در صفحه اصلی سایت به روز و اپدیت هست

پدرام

بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

سلام من از عملکرد کلی صرافیتون کاملا راضیم و خواستم تشکر کنم ازتون ضمنا قیمت تتر تو صرافیتون بسیار منصفانه تر از سایر جاهاست و از این بابت متشکرم ... پیشنهاد استفاده از خدماتتون رو به همه میدم ... موفق باشین.

Reza

بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

تتر در محدوده بسیار حساسی قرار گرفته و در آستانه یک صعود خطرناک قرار داره و باید منتظر بمونیم تا ببینیم در روزهای آینده به کدام سمت و سو کشیده خواهد شد ولی هر چی هست اینو میدونم که تتر مناسبترین برای سرمایه گذاری بعد از بیتکوین هستش و این صرفا نظر شخصی منه نه هیچ سیگنال خریدی.

Hamed Ahmadi

بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

من تا به الان دو تراکنش از تتر انجام دادم تو آلمااکس و در هر دو بار بسیار راضیم ازشون در کمترین زمان ممکن برام انجام شد و این برای من اولویت اصلی رو داره چون در بقیه جاهایی که باهاشون کار میکنم بسیار تاخیر دارن در ارسال و دریافت تراکنش ها ... آلمااکس رو بهش پنج ستاره میدم.

امین اکبری

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر برای شروع معاملات تتر باید سطح کاربری چند باشه؟

  Adminalmaex

  بهمن ۲۶, ۱۴۰۲

  در سطح عادی احراز هویت امکان خرید تتر ارزان فراهم هست .

لیلی کسمتی

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

بسیار از بابت پشتیبانی شما راضی بودم به قدری خوب من رو مشاوره دادن و مشخص بود همگی به لحاظ اطلاعات در سطح بالایی هستند .سپاس از شما

حمیدرضا

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

من سومین تراکنشم از تتر رو دیشب انجام دادم تو آلمااکس امتیاز بالایی رو میدم به نوع عملکردتون چون واقعا همه چی همانطور پیش رفت که انتظارشو داشتم بسیار منظمین تو عملکردتون و ازتون ممنونم.

سجاد عباسی

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

باخوندن مطالبتون تازه متوجه شدم که چقدر ارز تتر به لحاظ مزایا خوب هست و مزیت های زیادی داره که واقعا نمی‌دونستم ....ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میزارید

تیمور

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

تتر رشد خوبی داشت در این یکماه اخیر هر چند که قابل پیش بینی بود و له نظرم اهداف قیمتی بالاتری هم قطعا خواهد زد اما بهتره در ارقام بالا برای خرید با احتیاط بیشتری عمل کرد چکن ممکنه حباب قیمتی باشه البته ممکنم هست نه !

کمال

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

میخواستم بدونم تراکنش ها در بستر شبکه BEB20 کارمزدشون به چه شکله و آیا کارمز بیشتری باید بپردازیم؟ چون این بستر از شبکه تتر رو صرافی ها بسیار کم ارائه میدن امیدوارم صرافی شما ساپورت کنه این شبکه رو.

کمال

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

میخواستم بدونم تراکنش ها در بستر شبکه BEB20 کارمزدشون به چه شکله و آیا کارمز بیشتری باید بپردازیم ؟ چون این بستر از شبکه تتر رو صرافی ها بسیار کم ارائه میدن امیدوارم صرافی شما ساپورت کنه این شبکه رو.

فرید حقیقی

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

واقعا صرافی هایی که مدارک خاصی جهت احراز هویت نمی‌خوان خیلی بهتر هستن چون دنگ و فنگ ثبت نام و این چیزا رو ندارن

شاهین

بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

سلام معاملات و خرید و فروش تتر با واریز ریالی انجام میشه؟

احمدی

بهمن ۲۱, ۱۴۰۲

سلام تتر بر پایه اتریوم یا همون ERC20 مگه تفاوتش با تتر ترونی TRC20 در چیه که کارمزد شبکه اتریومیش 19 تا 20 دلاره ! ولی در تتر ترونی فقط یک دلار ؟! اینطوری منطقی نیست کسی سمت تتر اتریومی بره پس چرا همچنان صرافی ها ارائه میدنش ؟! ممنون میشم تفادتش رو برام توضیح بوین ... تشکر.

رضا

بهمن ۲۰, ۱۴۰۲

سلام من میخوام به صورت تلفنی با بخش پشتیبانی سایت شما تماس بگیرم خیلی از سوالات در این زمینه دارم که باید قبل از شروع آشنا بشم

همتی

بهمن ۲۰, ۱۴۰۲

سلام من روش واریز پول و همچنین خرید و فروش تتر رو یاد نگرفتم میشه آموزش های بیشتری در این زمینه بگذارید تا آشنا بشم؟؟

دانیال

بهمن ۲۰, ۱۴۰۲

تتر همانطور که از وضعیت چارتش پیداست ممکنه در روزهای آینده روال غیرمعمولی رو در پیش بگیره که بیشتر شبیه یک حباب کوتاه مدت هستش هر چند که وضعیت قابل پیش بینی صد در صدی رو نداره اما میشه در رقم های بالا نوسانات سود ده خوبی ازش گرفت.

مبین

بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

بنظرم اینکه واریز ریالی خیلی سریع صورت میگیره و خرید و فروش تتر خیلی سریع انجام میشه یکی از نکات مثبت صرافی آلما اکس هست

هادی

بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

سلام خواستم بابت انجام فوری تراکنشم از شما تشکر کنم من در دو سه تا صرافی فعالیت دارم ولی هیچکدومشون از نظر نظم و دقت در انجام فرایند تراکنش های خرید یا فروششون قابل مقایسه با صرافی شما نیستن بازم ممنون.

علی

بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

سلام صرافی تون واقعا جزو بهترین صرافی های ارز دیجیتال هست میخواستم بپرسم تحویل تتر فوری هست ؟

امید

بهمن ۱۸, ۱۴۰۲

سلاام بنظرم اینکه موقع خرید و فروش تتر نیازی به احراز هویت نیست یکی از نکات مثبت صرافی آلما اکس هست و خیلی راحت و سریع فرایند خرید و فروش صورت میگیره و درگاه های پرداختی هم امن هست سپاس از شما

سهرابی

بهمن ۱۸, ۱۴۰۲

سلام فکر میکنم اینکه قیمت تتر به صورت لحظه ای و دقیق تو صرافی و سایت الما اکس هست یکی از نکات بسیار خوبیه که این سایت داره ممنون از شما

مرادی

بهمن ۱۸, ۱۴۰۲

من خیلی وقت بود دنبال یه صرافی خوب و امن میگشتم و در نهایت با صرافی المااکس رو پیدا کردم و واقعا صرافی بسیار کاملی هست و راه رو برای خریداران ساده کرده

اصلان

بهمن ۱۸, ۱۴۰۲

تتر در حال رنج زدنه و ممکنه بعد از این دچار نوسان شدید قیمتی بشه و همه پیش بینی ها رو در هم بکوبه به نظرم تتر بهترین استیبل برای سرمایه بلندمدته البته نه در ارقام پایین که اصلا جوابگو نخواهد بود.

معتضدی

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

بهترین شبکه تتر برای خرید را پیشنهاد میدهید؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

  بهترین شبکه خرید تتر ، شبکه ترون trc20 هست

بیات

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

سلام اگر ۲۴ ساعت گذشت و پولی بحسابم واریز نشد باید چگونه پیگیری کنم

  Adminalmaex

  بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

  شماره کارت و کد ملی را در بخش چت انلاین به پشتیبانان الما اکس جهت پیگری ارائه دهید .

مرادیان

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

سلام عرض میکنم با وام لندو بانک آینده میتونم خرید تتر انجام بدم؟

علوی

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

عرض ادب آیا امکان فروش تتر بدون احراز هویت در آلما اکس وجود دارد؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

  فروش تتر بدون احراز هویت به دلیل نیاز به ثبت کارت بانکی جهت واریز وجه ، امکان پذیر نیست.

بهروز مشیری

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

سلام پن به تازگی با صرافی شما آشنا شدم و دیشب هم فرایند احراز هویتم رو تکمیل کردم خواستم بدونم اگه تتر بخرم ازتون چه مدت زمان طول میکشه تا بشینه تو ولتم ؟ آخه ظاهرا اولین تراکنش ها جدیدا 72 ساعت امکان پردازش ندارن خواستم بدونم صرافی شما وضعیتش از این بابت به چه شکله ؟ ممنون.

  Adminalmaex

  بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

  خرید usdt جهت کاربران جدید الما اکس ، نیاز به نگهداری ارز و تماس کارشناسان احراز هویت هست .

جهان

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

خوشبختانه انجام تراکنش در صرافی آلمااکس بسیار سریع انجام میشه و امنیت خیلی بالایی رو داره و من اینو با توجه به دفعات زیاد خرید و فروش بیان کردم توصیه میکنم به دوستان که خدمات آلمااکس رو حتما تجربه کنن چون اینروزا پیدا کردن جایی که معیارهای اصلی یک صرافی رو یدک بکشه خیلی کم پیدا میشه.

Mobin

بهمن ۱۵, ۱۴۰۲

سلام اگر تعداد کارتهای بانکی ثبت شدم ۵ تا باشه در یک روز چقدر میتونم خرید تتر داشته باشم؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

  با هر کارت بانکی 25 میلیون ت امکان واریز به درگاه دارید .

بیگی

بهمن ۱۵, ۱۴۰۲

سلام برای واریز وجه فقط باید بانک آینده حساب داشته باشیم؟؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

  خیر . هر حساب بانکی داشته باشید واریز تومانی انجام خواهد شد

کیانی

بهمن ۱۵, ۱۴۰۲

بابت ارسال به موقع ازتون تشکر میکنم واقعا نظم در صرافی شما عالیه

نراقی

بهمن ۱۵, ۱۴۰۲

سلام این صرافی در ساعات اداری فعال است یا شبانه روز انجام خرید وفروش میسر میشه؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

  در هر لحظه از شبانه روز میتونید قدام به خرید و فروش تتر کنید.

وکیلی

بهمن ۱۵, ۱۴۰۲

سلام کارمزد مجموعه چقدر است ؟ ۳۰ تتر باید خرید کنم

  Adminalmaex

  بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

  کارمزد خرید تتر در شبکه ترون 1 دلار هست . در این صورت بایستی 31 تتر خرید کنید .

وحید

بهمن ۱۵, ۱۴۰۲

به نسبت دو سه صرافی ای که باهاشون کار میکنم قیمت تتر در صرافی شما خیلی بهتره و من اولین تراکنش بیست میلیونی خودم رو انجام دادم و از اینکه معطلم نکردین و تراکنش های خرید ازتون آنی و فوریه واقعا سپاس.

Behnam

بهمن ۱۵, ۱۴۰۲

تتر تنها استیبل کوینی هستش که در هر زمان ارزش نگهداری و هولد داره و این بر هیچ کسی پوشیده نیست امنیت نگهداریشم از دهها لحاظ بهتر از سایر ارزهای موجود در مارکته ... بزودی هم خدا به هممون رحم کنه اگه بره 75 اونوقت با یه تورم کشنده مواجه خواهیم شد.

علیرضا غفاری

بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

همیشه ارز تتر برای من با سود همراه بوده ولی خب علم و آگاهی توی این مورد هم خیلی مهم هست و باید بدونیم که چه موقع خرید و فروش انجام بدیم

پدرام حاجیلی

بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

خیلی وقت هست که با صرافی شما کار میکنم و ارزهای مختلف میخرم و میفروشم باید بگم که تا الان پرداختی هام همیشه منظم بوده و از این بابت راضیم

کورش عبدی

بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

سلام با این شماره تماسی که پایین سایت نوشته شده میشه تماس گرفت و راجب خرید ارز تتر و مواردی از این قبیل مشورت کرد ؟

فریبرز

بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

سلام میخواستم بدونم صرافی شما در ساعات نامتعارف مثل ساعات پایانی شب یا بعد از یک و دو شب هم خدمات ارائه میده ؟ مثلا من بخوام ده میلیون تتر بخرم آیا ترتیب اثر داده میشه ؟ منظور من انجام تراکنش فوری و بدون معطلیه ممنون میشم جواب بدین.

کیانا جمیلی

بهمن ۱۳, ۱۴۰۲

من جای دیگه که خرید و فروش انجام میدادم کارمزد هم به من تعلق می‌گرفت ولی خداروشکر از موقعی که توی این صرافی خرید و فروش انجام میدم هیچ کارمزدی پرداخت نمیکنم

عسل حمیدیان

بهمن ۱۳, ۱۴۰۲

سلام فرق کیف پول داغ و سرد و گرم در چی هست و توی چه مواردی باهم فرق دارن چون من تازه می‌خوام توی این کار برم و دقیق سر رشته ندارم

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر منظور از کیف پول های فیزیکی دستگاه مانند لجر و یا کیف پول های مجازی مانند تراست ولت هست

Zahed Moradi

بهمن ۱۳, ۱۴۰۲

تتر به نظرم امنترین استیبل کوین هستش که ارزش سرمایه گذاری رو حتی در سطح مبالغ کلان داره اثر ضد تورمی تتر ارزش سرمایه رو در هر برهه ای از زمان حفظ میکنه به نظرم تتر بزودی مرز 75 هزار رو به چشم خواهد دید البته اینو صرفا یه نظر تحلیلی بدونین نه سیگنال خرید.

Kamali

بهمن ۱۳, ۱۴۰۲

سلام میخواستم تفاوت تتر TRC20 رو با تتر در بستر شبکه BEP20 بدونم و اینکه از لحاظ ارزش ساختاری شبکه، داشتن تتر بر پایه اسمارت چین میتونه امنیت سرمایه گذاری رو باز لحاظ بستر قیمتی و نوسانات قیمتی به خطر بندازه ؟ ممنون میشم این سوالم رو پاسخ بدین.

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  تتر دارای شبکه های انتقال مختلفی هست . بهترین روش انتقال و نگهداری درحال حاضر شبکه ترون یا trc20 هست

سمیه جهرمی

بهمن ۱۲, ۱۴۰۲

باسلام اگه حساب ما بانک آینده و سامان نبود چقدر طول می‌کشه برای وجه واریزی به حساب ؟ چون من حساب این دو بانک رو ندارم

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  واریز ها به صورت حواله پایا انجام خواهد شد.

میلاد مهدوی

بهمن ۱۲, ۱۴۰۲

خسته نباشید به شما آیا برای تبدیل تتر به ریال واریزی به حساب طول می‌کشه ؟ و اینکه چقدر ممکنه این پروسه طولانی بشه ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  فروش تتر به آلما اکس و نقد کردن آن به سرعت و به صورت حواله پایا انجام خواهد شد

فرزانه مولایی

بهمن ۱۲, ۱۴۰۲

سلام برای خرید تتر در طول روز هر چقدر که بخوایم و نیاز داشته باشیم میتونیم خریداری کنیم یا سقفی تعیین شده برای این کار ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  خرید و فروش تتر بر اساس سطح کاربری شما سقف گذاری شده است .

کامران

بهمن ۱۲, ۱۴۰۲

سلام من به تازگی تو صرافی شما احراز هویت کردم میخواستم بدونم تراکنش لولم چه مدت طول میکشه تا دریافتش کنم ؟ چون شنیدم در تمام صرافی ها تراکنش اول خرید تا 72 ساعت پردازش نمیشه به دستور پلیس فتا آیا همینطوره ؟ ممنون میشم توضیح بدین مرسی.

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  بله خرید تتر به دستور پلیس فتا نیازمند نگهداری است جهت خرید اول .

پژمان

بهمن ۱۲, ۱۴۰۲

خواستم بابت ارسال به موقع ازتون تشکر کنم واقعا نظم و سرعت عمل در صرافی شما مثال زدنیه امیدوارم این رویه رو همیشه پیش بگیرین من از این ببعد تمام تراکنش های خریدم رو از صرافی شما انجام خواهم داد موفق باشین و پایدار.

کاوه

بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

آیا تتر به ریال هم تبدیل میشود ؟ یا فقط به ارز رایج بازار یعنی دلار خوانده میشود؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  بله میتوان از بخش خرید و فروش ، اقدام به فروش تتر و نقد کردن آن کرد .

مقیمی

بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

سلام عرض میکنم وقت بخیرخرید تتر با چه مقدار پول میتوان شروع کرد ؟ آموزش ارز دیجیتال هم دارید ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  جهت چه مواردی نیاز به خرید تتر دارید . اگر جهت ترید ارز دیجیتال هست بله نیاز به اموزش دارید . ما اموزش ارز دیجیتال نداریم.

ابوالفضل صدری

بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

سلام برای احراز هویت پیشرفته باید چی کار کنیم چون من احراز هویت ساده انجام دادم ولی نمیدونم برای مرحله پیشرفته تر نیاز به چی هست

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  از بخش پلتفرم آلما اکس ، احراز هویت پیشرفته و ارسال مدارک سلفی را تکمیل کنید .

Yoones Abdi

بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

سلام در روز تا چه میزان تتر میشه ازتون خرید زد ؟ آیا سقف خاصی داره خرید تتر ؟ اگر من سه کارت بانکی ثبت کنم میتونم سقف خریدم رو افزایس بدم ؟ مثلا با هر کدومش 25 میلیون تومان خرید کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  با هر کارت بانکی امکان خرید 25 میلیون تومان از درگاه بانکی را دارید . خرید usdt نسبت به سطح کاربری شما سقف گذاری شده است .

Mehran

بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

سلام سقف فروش تتر به شما آیا محدودیتی داره ؟ منظورم همان محدودیتی که برای سقف خرید گذاشتین شامل فروش تتر به شما هم میشه ؟ سوال بعدیم اینه که شما چه شبکه هایی از تتر رو ساپورت میکنین برای انجام معاملات ؟ چون من 650 تتر بر پایه شبکه BEP20 دارم میخواستم بفروشم خواستم ببینم امکانش هست در صرافی شما ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  فروش تتر به آلما اکس فقط بر روی شبکه ترون انجام خواهد شد .سقف فروش تتر محدودیت ندارد .

رضا

بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

سلام میشه به صورت دقیق بگین برای خرید و فروش تتر میزان دقیق کارمزدها بر چه اساسی تعیین میشه؟

مسعود بیگی

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

من قبل از آشنا با آلما اکس خیلی استرس داشتم که پولم رو ضرر کنم ولی بعد از عضویت و تماس با پشتیبانی خیلی خوب متوجه شدم و متشکرم

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  خرید و فروش تتر در آلما اکس به صورت فوری و لحظه ای انجام خواهد شد.

ندیمی

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

سلام عرض شد آیا خرید و فروش تتر و واریز وجه به حساب در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  خرید و فروش تتر در آلما اکس لحظه ای و اتومات در هر لحظه شبانه روز انجام خواهد شد

فرهاد

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

سلام من اطلاعات کامل و دقیقی درمورد خرید ارز تتر نداشتم وقتی با سایت شما آشنا شدم متوجه موضوع شدم و کلی از سوالاتم برطرف شد

محمد حسونی

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

سلام خواستم بپرسم فقط بین ارزها تتر بدون احراز هویت قابلیت خرید و فروش رو داره یا بقیه ارزها هم به این صورت هستند ؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۴, ۱۴۰۲

  بدون احراز هویت پیشرفته میتوان اقدام به خرید تتر کرد .

افشین مرعشی

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

من تازه شروع کردم و خریدم با تتر بوده چون جز ارزهای کم ریسک هست و میزان سوددهی بالایی داره و تا الان راضی بودم

احمد

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

سلام و عرض ادب خدمت شما. آیا موقعی که قصد داریم تتر خریداری کنیم از طریق صرافی شما میزان دقیق قیمت اون رو بر اساس ارزش اون در بازار مشخص میشه؟؟

  Adminalmaex

  بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

  قیمت خرید و فروش تتر به صورت لحظه رو میتونید در صفحه اصلی سایت و یا پلفترم خرید و فروش ارز مشاهده کنید .

فرید

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

به نظرم قیمت تتر در آلمااکس بسیار منصفانه تر از دو سه صرافی ای هستش که باهاشون کار میکنم البته جدا از این باید بگم آلمااکس جزو امنترین بسترها برای خرید و فروش ارزه که از این نظر جای تقدیر داره.

مبین

بهمن ۱۰, ۱۴۰۲

دلار در حال شکستن سقف جدیدی از قیمت باشه تمام نمودارهای تکنیکالیش این آلارم رو میده من همین الان ارزهایی که تو سود قابل توجهی بودم رو تبدیل کردم به تتر و منتظر می مونم تا ببینم چی پیش میاد.

میثم

بهمن ۹, ۱۴۰۲

به نظرم تتر تنها ارز پایدار و مناسب برای نگهداری و حفظ ارزش سرمایه ست و بسیار کارامده و همین خصوصیات تتر رو به گزینه جذابی برای تجارت بین المللی تبدیل کرده و در صنعت ارز هم کلا وابسته به تتره.

نادر رستمی

بهمن ۳, ۱۴۰۲

سلام من بخوام بالای سیصد میلیون تتر بخرم چه سطحی از احراز هویت رو باید انجام بدم من تازه با صرافی شما آشنا شدم و چون دیدم قیمتتون برای خرید تتر بسیار مناسبتر از جاهای دیگه ست بخاطر همینم تصمیم گرفتم خریدمو اینجا انجام بدم.

  Adminalmaex

  بهمن ۷, ۱۴۰۲

  جهت خرید تتر مقادیر بالا ، سطح پیشرفته احراز هویت در الما اکس تکمیل کنید

صابر امیری مقدم

بهمن ۱, ۱۴۰۲

تتر آنطور که از چارتهای تکنیکالیش پیداست، هیچ وضع خوبی نداره و داره کم کم به سمت و سوی سقف جدید خودش میره و اگه اینجوری باشه بهتره از همین الان کمی روش سرمایه گذاری کنیم برای میانمدت ... صرفا نظر شخصیمو گفتم.

  Adminalmaex

  بهمن ۷, ۱۴۰۲

  قیمت تتر به صورت یکسان یک دلار بوده و به عنوان استیبل کوین شناخته میشود.

وحید

دی ۱۶, ۱۴۰۲

سلام آیا محدودیتی در میزان خرید وجود داره در آلمااکس ؟ منظورم برای خرید مبالغ بالای سیصد میلیون و ... هستش ؟ در اینصورت باید احراز هویت رو تا چه سطحی ارتقا داد ؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین تشکر از شما.

  Adminalmaex

  دی ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام نیاز به احراز پیشرفته دارید . با ارسال مدارک و سلفی مشکلی بابد خرید تتر تا مبالغ بالا رو ندارید .

سامان

دی ۱۵, ۱۴۰۲

سلام با توجه به سطوح احراز هویت در صرافی شما، ما مجاز به ثبت چند تراکنش در طول 24 ساعت هستیم ؟ مثلا اگه سقف خرید ما 25 میلیون باشه میتونیم مثلا در 5 تراکنش پنج میلیونی در طول روز اقدام کنیم ؟ یا فقط یک تراکنش با هر رقمی در این محدوده مجازیم ؟ ممنون از شما.

  Adminalmaex

  دی ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام تعداد تراکنش جهت خرید تتر محدودیت ندارد . میتوان روزانه چندین تراکنش تا سقف معین شده را داشته باشید .

یوسف

دی ۱۴, ۱۴۰۲

سلام میخواستم بدونم مینیمم خرید تتر از شما در هر بار تراکنش چند تتره ؟ و آیا میشه بدون احراز هویت اقدام به فروش تتر کرد ؟ چون خیلی از صرافی ها فقط برای خرید تتر الزام به احراز هویت کاربراشون دارن نه فروش .

  Adminalmaex

  دی ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام حداقل خرید تتر 2 دلار است . جهت خرید وفروش تتر نیاز به احراز هویت عادی دارید .

ساسان محمدزاده

دی ۱۳, ۱۴۰۲

سلام ببخشین امکان فروش تتر بر پایه شبکه BEP20 براتون مقدوره ؟ من مجموعا 300 تتر بر پایه BEP20 دارم که میخوام به شما بفروشم آیا امکان انجام این تراکنش براتون در این شبکه مقدوره یا خیر ؟ ممنون بابت وقتی که برای پاسخ میذارین.

  Adminalmaex

  دی ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام در حال حاضر بر روی شبکه ترون و اتریوم خرید و فروش تتر انجام میشود

نیما

دی ۹, ۱۴۰۲

سلام من یکماه پیش احراز هویت کردم تو صرافی شما ولی بنا به دلایلی الان دستری به سیمکارتی که باهاش احراز هویت کردم رو از دست دادم آیا امکان احراز هویت مجدد با سیمکارت دیگه رو دارم ؟ سوال دومم اینه صرافی شما ارسال تتر بر پایه شبکه BEP20 رو ساپورت میکنه یا خیر ؟ ممنونم.

نیما

آذر ۵, ۱۴۰۲

سلام ببخشین میخواستم بدونم انجام تراکنش های ارزی به جهت خرید و انتقال به سایر کیف پول های ارزی در صرافی شما بصورت اتوماتیک انجام میشه یا فرایندش بصورت دستی و بعد از بررسی ادمین های مجموعه انجام میشه ؟ چون من شاید بخوام ساعت سه شب تراکنشی انجام بدم اونوقت اگه تراکنش ها دستی انجام بشه، اونوقت اون لحظه بعلت دیر وقت بودن انجام نخواهد شد و این ممکنه برای من یا سایرین که دنبال نوسان گیری هستیم منجر به ضرر بشه ... ممنونم اگه زودتر جواب بدین 🙏

  Adminalmaex

  آذر ۶, ۱۴۰۲

  سلام تمام واریز و برداشت ها و انتقال تتر و ارز دیجیتال در پلتفرم آلما اکس ، به صورت فوری و لحظه ای خواهد بود .

علیرضا

آذر ۴, ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر ... خواستم بدونم ماکسیمم خرید از سایت شما با احراز هویت، چند تتر و بدون احراز هویت چند تتره ؟ اصلا بدون احراز هویت خدمات خرید و فروش تتر انجام میدین ؟ ممنون بابت وقتی که برای جواب میذارین.

  Adminalmaex

  آذر ۷, ۱۴۰۲

  سلام . بدون احراز هویت امکان خرید تتر نیست . سقف خرید تتر در سطح عادی ، 50 دلار روزانه و در سطح پیشرفته کاربری ، به مقدار نیاز کاربر خواهد بود .

مرتضی

آذر ۴, ۱۴۰۲

من اخیرا دو تراکنش از شما در دو نوبت جداگانه در یکماه اخیر دریافت کردم خواستم بگم از سرعت عملتون و خصوصا وقت شناسیتون به نسبت مقایسه با سایر جاهایی که من باهاشون سر و کار دارم بسیار راضیم و شما خیلی سر ترین و این به من اثبات شد ... تشکر ویژه از شما و مجموعه خوبتون.

خرید usdt

آبان ۴, ۱۴۰۲

خرید usdt 2 دلاری ممکن هست ؟

  Adminalmaex

  آبان ۴, ۱۴۰۲

  بله اما در نظر داشته باشید کارمزد خرید تتر 1 دلار هست

سعید

مهر ۱۳, ۱۴۰۲

تسویه ها عالیه ممنونم

آسام

مهر ۱۳, ۱۴۰۲

سلام امکان خرید 1 دلار تتر نیست ؟

  Adminalmaex

  مهر ۱۴, ۱۴۰۲

  سلام حداقل خرید تتر 2 دلار می باشد .

تتر خرید اول

مهر ۱۱, ۱۴۰۲

سلام خرید اول تتر هستم 3 دلار نیاز دارم تحویل آنی هست ؟

  Adminalmaex

  مهر ۱۱, ۱۴۰۲

  سلام بله تایید فوری هست

احسان

شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

شارژ تتر به صورت مستقیم به ولت شخصی انجام میدید ؟

  Adminalmaex

  شهریور ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام بله زمان خرید کیف پول شبکه trc20 رو وارد کنید

خريد تتر

مرداد ۳۰, ۱۴۰۲

خريد تتر انجام بدم تحويل آني هست ؟ كاربر قديمي هستم

  adminalma
  مرداد ۳۱, ۱۴۰۲

  بله تحویل تتر فوری خواهد بود .

میرویس

مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

سلام من می خوام تتر بفروشم امکانش هست تبدیل به تومان کنید

  adminalma
  مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  سلام بله میتونید از بخش فروش تتر در پلتفرم اقدام به فروش تتر کنید . معادل تومانی انتقال شما بعد از تکمیل ، در پنل کاربری نمایش داده میشود .

صادقی

مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

سلام خرید تتر ارزان تبلیغ کردید ؟ یعنی قیمت تتر کمتر از دلار دارید ؟

  adminalma
  مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر . قیمت تتر در روند قیمت دلار هست اما ربطی به یکدیگر ندارندو

مسعود بختیاری

مرداد ۲۱, ۱۴۰۲

سلام ممنون از مقاله عالیتون، من یه رپورتاژ توی اقتصاد آفرین خوندم که میگفت با معامله توی یه صرافی میشه 8 درصد سود اضافه گرفت، خواستم بینم این درسته و شدنیه؟

  adminalma
  مرداد ۲۲, ۱۴۰۲

  سلام در صورت داشتن دانش و اطلاعات کافی از ترید و نوسانگیری بله امکان پذیر هست . البته که فقط سود نیست و احتمال ضرر هم وجود دارد . بدون دانش ترید اقدام به سرمایه گذاری و نوسان گیری در تتر نکنید .

سحر

مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

حداقل مقدار خريد usdt بفرماييد

  adminalma
  مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

  سلام 2 تتر ، حداقل میزان خرید هست

صدرا

مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

کیف پول تتر سایت مقصد رو دارم و قصد انتقال تتر دارم . چقدر زمان اعتبار هست .؟ یعنی تا چند دقیقه ولت مقصد جهت انتقال انقضا دارد .

  adminalma
  مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

  سلام 30 دقیقه معمولا اعتبار هر ولت و انتقال هست

عادل

مرداد ۱۲, ۱۴۰۲

سلام خرید و فروش تتر شبانه روز آنلاین هست ؟ فوری انجام میشه ؟

  adminalma
  مرداد ۱۳, ۱۴۰۲

  سلام بله خرید فروش تتر کاملا اتومات و فوری هست

هادی

مرداد ۱, ۱۴۰۲

سلام خرید تتر trc20 دارم تحویلتون آنی هست یا خیر ؟

  adminalma
  مرداد ۷, ۱۴۰۲

  سلام خرید اول کاربران به صورت دستی فعال شده و نیازمند ارتباط تلفنی هست

علی

تیر ۲۲, ۱۴۰۲

امکان خرید تتر بدون احراز هویت هست ؟

  adminalma
  تیر ۲۶, ۱۴۰۲

  سلام خیر . احراز هویت سطح عادی نیاز هست

خسن

تیر ۱۸, ۱۴۰۲

سلام 22 تتر باید به سایت مقصد وارد کنم . چه مقدار از آلما اکس خرید کنم ؟

  adminalma
  تیر ۲۰, ۱۴۰۲

  23 تتر خرید کنید . 1 تتر کارمزد هست .

صادقی

تیر ۱۳, ۱۴۰۲

سلام از سایت خارجی خرید دارم تتر میخوان واسش . میتونم کیف پول تتر اون سایت رو بدم و شما تتر رو ارسال کنید ؟

  adminalma
  تیر ۱۴, ۱۴۰۲

  بله میتونید کیف پول مقصد را هنگام خرید تتر از آلما اکس وارد کنید .

رستا

تیر ۱۰, ۱۴۰۲

سلام باید 8 تتر واریز کنم به یک سایت خارجی ، باید 9 تتر خرید کنم درسته ؟

  adminalma
  تیر ۱۰, ۱۴۰۲

  بله انتقال تتر از شبکه trc20 یک دلار کارمزد دارد .

nima moradi

تیر ۸, ۱۴۰۲

سلام قصد پیگیری تراکنش تتر دارم . تتر خرید کردم و انتقال دادم به یک کیف پول و میخوام سوابق این تراکنش رو ببینم .

  adminalma
  تیر ۹, ۱۴۰۲

  سلام از طریق سایت ترون اسکن میتونید استعلام تراکنش های تتر رو مشاهده کنید . سایت ترون اسکن رو باز کرده و txid و یا هش و یا ادرس ولت تتر رو درون باکس سرچ وارد کرده و به این صورت سوابق تراکنش تتر رو بررسی کنید .

تهمین

تیر ۸, ۱۴۰۲

برای فروش تتر با سطح عادی میشه اقدام کرد؟یا باید ارتقا داد؟

  adminalma
  تیر ۹, ۱۴۰۲

  در سطح عادی کاربری ، میتوان فروش تتر را ثبت کرد و مشکلی نیست .

ارش

تیر ۸, ۱۴۰۲

برای اتباع هم بستر فراهمه ؟ خرید تتر دارم.

  adminalma
  تیر ۹, ۱۴۰۲

  خیر احراز هویت فقط با ثبت کد ملی ایران امکان پذیر است .

آدان

تیر ۵, ۱۴۰۲

تتر به سايت فروختم امكانش هست به حساب غير از بانكي كه معرفي كردم واريز بشه ؟

  adminalma
  تیر ۵, ۱۴۰۲

  سلام خیر امکانش نیست واریزی ها فقط به صاحب اکانت در پلتفرم انجام خواهد شد

سعيد

خرداد ۳۱, ۱۴۰۲

سلام usdt رو تحويل فوري ميديد يا نگه داشته ميشه ؟

  adminalma
  تیر ۱, ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر خرید و فروش تتر تحویل و پرداخت ها به کاربران فوری هست

قیاس

خرداد ۳۰, ۱۴۰۲

سلام . واسه خرید تتر کیف پول اختصاصی ندارم . شما ارائه میدید ؟

  adminalma
  تیر ۱, ۱۴۰۲

  سلام بله در پلتفرم آلما اکس کیف پول اختصاصی تتر به هر کاربر ارائه خواهد شد .

قیمت تتر عالی

خرداد ۲۶, ۱۴۰۲

قیمت تتر صرافی شما عالیه ممنون . پیشنهاد میکنم آلما اکس رو

nima

خرداد ۱۷, ۱۴۰۲

با تتر میشه روبو فارکس رو شارژ کرد ؟

  adminalma
  خرداد ۲۲, ۱۴۰۲

  بله بعضی از بروکر ها درگاه تتر رو دارند .

آسترا

خرداد ۱۴, ۱۴۰۲

خرید usdt رو با 1 دلار کارمزد شبکه ترون انجام میشه ؟ یا کارمزد اضافی دیگه هم هست ؟

  adminalma
  خرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  بله کارمزد خرید usdt یک دلار است. کارمزد دیگری ندارد .

سعیدی

خرداد ۵, ۱۴۰۲

فروش تتر به سایت ، جمعه ها قابل تسویه هست ؟

علی آبادی

خرداد ۱, ۱۴۰۲

تتر واسه فارکس میشه شارژ کرد ؟ انتقال سریع هست ؟

  adminalma
  خرداد ۲, ۱۴۰۲

  اگر بروکر شما درگاه پرداخت با تتر داشته باشد بله امکان پذیر است .

tahmaseb

اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲

سلام قیمت خرید تتر شما خیلی خوبه بدون کارمزد انجامش دادم تشکر

fahime

اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

قصد فروش 400 تتر دارم . واریز ها به چه صورت هست ؟

  adminalma
  اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

  تتر رو در بخش فروش پلفترم ، به کیف پول آلما اکس انتقال دهید . سپس درخواست برداشت تومان معادل فروش تتر رو انجام بدید .

هادی اقایی

اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۲

سلام امکان واریز به شبکه امنی هست ؟ خرید تتر دارم .

  adminalma
  اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۲

  بله امکان انتقال از شبکه OMNI فراهم است .

سلمان

آذر ۲۰, ۱۴۰۱

تتر همکاری هم قیمت دارید ؟

  adminsaeed
  آذر ۲۰, ۱۴۰۱

  بله با مدیریت در ارتباط باشید

دیدگاه شما