خرید تتر ارزان

خرید و فروش تتر

خرید و فروش تتر با قیمت مناسب در آلما اکس فروش تتر بدون احراز هویت ، واریز ریالی آنی
خرید سریع تتر و فروش سریع تتر رو با آلما اکس تجربه کن !

تتر
قیمت تتر (تومان)
قیمت تتر (دلار)
1
وضعیت بالانس
%۰.۹۹
یا

خرید تتر در ایران

به دلیل تحریم های اعمال شده توسط صرافی های بین المللی به ایران ، بهترین راه خرید تتر در ایران ، استفاده از صرافی های ایرانی است .شما می‌توانید با استفاده از صرافی‌های ایرانی به راحتی و با طی کردن چند مرحله ساده ثبت نام، وارد بازار معاملاتی شوید و هر میزان تتر مورد نیاز خود را خریداری کنید. یکی از صرافی‌های داخلی برای خرید تتر در ایران، صرافی آلما اکس است. خرید و فروش تتر در این صرافی بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می‌شود و به راحتی می‌توانید قبل از خرید تتر، نمودارهای تحلیل قیمت ۲۴ ساعت گذشته را بررسی کنید.

147 | به این مقاله امتیاز دهید

ارز دیجیتال تتر چیست

خرید و فروش تتر یا  Tether  در واقع یک نوع  رمز از انواع رمزهای دیجیتال است. اما این رمز با سایر رمزهایی مثل بیت کوین  متفاوت است.رمزی مثل تتر با پشتوانه است که به آن رمز استیبل کوین یا ارز دیجیتال پایدار هم گفته می‌شود.واحد اختصاری تتر USDT  است که در واقع این ارز دیجیتال به خاطر قیمت ثابتی که دارد سرمایه شما را در برابر انواع نوساناتی که هر فصل و هر لحظه بازار را تهدید می‌کند، مورد محافظت قرار می‌دهد.

یعنی هر وقت بخواهید که تتر را بخرید با قیمت یک دلار آمریکا آن را خریداری می‌کنید.جز ارزهای محبوب و با ثبات استیبل کوین است که  تعداد آن‌ها بسیار زیاد هستند.در واقع ارزهای که گفته می‌شوند دارای ثبات هستند یعنی دارای پشتوانه دارایی و کالا می‌باشند و قیمتی که دارند، متناسب با بالا و پایین شدن همین دارایی‌های مربوطه است.در یک کلام USDT  جز  پنج ارز مطرح جهان است که در رده چهارم قرار گرفته است و در حال حاضر از محبوب‌ترین ارزهای دنیا می‌باشد.

بنابراین با توجه به نوسانات و ناامنی‌هایی که در بازار ارز دیجیتال یا حتی سایر موارد تجاری که با ارز دیجیتال انجام می‌شوند، بسیار بالا است. ارز تتر می‌تواند کمی آسودگی خاطر را برای کاربران فعال این حوزه فراهم کند.به خاطر همین نوسانات کم که تقریبا صفر است؛ موجب شده که ابزاری مهم جهت ارتباط بین سیستم‌های غیر متمرکز بلاکچین و شبکه‌های متمرکز بانکی باشد.از بین سایت‌ها، سایت coingecko  و از بین صرافی‌های فعال، صرافی Bitfinex  بسیار فعال هستند و به مبادله این نوع ارز دیجیتال می‌پردازند.

تتر چگونه کار می‌کند

همانطور که گفته شد، تتر جز ارزهای با ثبات از نوع استیبل کوین است . یعنی چی ؟یعنی اینکه یکی از ارزهای فیات یا ارزهای رایج  دنیا است که واحدهای پولی مثل دلار، یورو و دیگر ارزهای موجود را پشتیبانی می‌کند.تتر بهترین منبع از نوع نقدینگی برای بازارهایی مثل دیجیتال است.یک پل ایمن و مطمئن بین ارزهای دیجیتال، همچنین ارزهایی مثل فیات(دلار، یورو) است و برای انجام معاملات روشن به دور از ریسک می‌باشد.

از همه مهمتر میزان حداقل کارمزد را برای هر نوع تراکنش لحاظ می‌کند.تتر اتصال مستقیم به دلار امریکا دارد به گونه‌ای که ارزش 1 به 1 را  همچنان حفظ کرده است.با این اوصاف هنوز شرکت تتر هیچگونه تضمینی برای فعالیت‌هایی مثل بازخرید یا مبادله با پول فیزیکی مثل دلار امریکا را ندارد.زمانی که USDT  ارزهای جدید را وارد بازار کند، شرکت تتر مقدار مختص USD  به مقدار ذخایر خود برداشت می‌کند.

به خاطر همین است که خرید و فروش تتر یک ارز کاملا امن و مطمئن است که در شرایطی که بازار در حالت تورم و نوسان قرار دارد، بتوانیم دارایی خود را به تتر تبدیل کنید بدون اینکه اصلا نیازی باشد که مستقیم دارایی خود را به دلار امریکا تبدیل کنید و دچار ریسک شوید.از همه مهمتر اینکه تتر از طریق بلاکچین معامله دلار را بین کشورها، قاره‌ها و مناطق گوناگون فراهم می‌کند.اینگونه اصلا احتیاجی به یک شرکت واسط گران‌قیمت با سرعت کند نخواهید بود.بنابراین سرعت‌العمل تتر برای انواع تبدیل و مبادله کاملا بالا است و در عین حال ایمن هم می‌باشد.

تاریخچه تتر

نام اولیه  تتر  Real  Coin  بود و آغاز آن به ابتدای سال 2014 بر می‌گردد. تا اینکه در نوامبر همان سال به Tether Ltd  واگذار شد.این شرکت نام آن را به تتر تغییر داد  و تقریبا در ژانویه سال 2015 بود که مشغول معاملات ارز شد.شاید بتوان گفت از اولین راه ‌اندازان این ارز از افراد زیر باشند:

 • بروک پیرس
 • ریو کالینز
 • کریگ سلارس

بروک پیرس

از کارآفرینان فعال در حوزه ارزهای دیجیتال و سایر سرگرمی‌های بود که در همان سال2014 مدیریت بیت کوین را بر عهده گرفت.او از بنیاندگذارن Block. One   یعنی شرکت ایاس که از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارز دیجیتال  می‌باشد.

ریو کالینز

از مدیر عاملان اولیه تتر مبی‌باشد.از مدیران موفق دیگر در زمینه تبلیغات و سرگرمی هستند.همچنین در زمینه تاسیس وبسایت‌های فناوری اطلاعات مثل  smart media tecnolegies  می‌باشد.

کریک گلارس

وی عضو فعال بنیاد Omni  بوده است. این شرکت در واقع به عنوان بلاک چین بیت کوین بیشترین ارز و دارایی‌های کاربران را معامله می‌کند.او همچنین در برخی از سازمان‌های فعال در زمینه ارزهای Factom و همچنین Bitfinex فعالیت داشته است.

خرید تتر ارزان

خرید تتر ارزان

استیبل کوین چیست

شاید بد نباشد راجع به استیبل کوین هم اطلاعاتی داشته باشیم، چرا که در طول مقاله اشاره کردیم که تتر یک نوع ارز استیبل کوین است.یک ارز دیجیتال با ثبات و بدون نوسان است. نوسانی که در قیمت سایر ارزها مشاهده می‌کنید و حتی گاهی غیر قابل پیش بینی می‌باشند ، در استیبل کوین‌ها وجود ندارد.ارزش این ارز به دارایی که دارد، گره خورده است و ثبات آن به همین دارایی و کالای پایدار آن است.

یکی از انواع ارزهای دیجیتال پایدار استیبل کوین تتر است.استیبل کوین منبعی مطمئن برای خرید و فروش تتر روزانه و هوشمند است، ریسکی ندارند و یا حداقل میزان ریسک آن بسیار پایین است.

سرعت انتقال مبادلات و معاملات را بسیار افزایش می‌دهد بنابراین میزان تاخیر در آن به حداقل کاهش می‌یابد.در نهایت ارز استیبل کوین از دارایی و پول ملی کاربر در برابر انواع نوسانات غیر منتظره بازار محافظت به عمل می‌آورد.

دلیل به وجود آمدن استیبل کوین‌ها چه بوده است

بازار ارزهای متنوع برای نقل و انتقال پول و فروش دارایی بسیار زیاد است.اکثر این ارزها دارای تغییرات نوسان هستند که ممکن است منجر به ریسک شود و خطراتی را برای دارایی کاربر به وجود آورد.برای همین به فکر راه‌اندازی ارزهای دیجیتال پایدار افتادند تا این خطر ریسک به شدت کاهش یابد.از طرفی سرعتی که این ارزها برای نقل و انتقال دارند، بسیار بالا و ایمن است.

خالق تتر کیست

همانطور که گفتیم، خالق تتر سه کارآفرین فعال است که هر کدام قبل از آن به عنوان کارآفرین یا مدیران فعال در حوزه‌های متنوع سرگرمی، فناوری اطلاعات، بلاکچین ارزهای دیجیتال یا خود دیجیتال بوده‌اند.تتر سه خالق اصلی دارد که عبارت هستند از :

 • بروک پیرس
 • ریو کالینز
 • کریگ سلارس

تتر چگونه تولید می‌شود

تولید تتر تقریبا ساده‌تر از بیت کوین است و شرایط و محدودیت‌های خاص آن را هم ندارد.جهت تولید این ارز دیجیتال از فرایند ماینیگ به مانند بقیه استفاده نمی‌شود.تولید تتر معمولا از سوی یک نهاد کاملا متمرکز انجام می‌شود.هر USDT  که وارد بازار می‌شود به پشتوانه آن یک دلار امریکایی وجود دارد.از همه مهمتر برای عرضه آن محدودیتی وجود ندارد این عرضه بنا به میزان تقاصای کاربران است هر چه بیشتر باشد پس عرضه آن هم بیشتر خواهد بود.

بهتر است بدانید اگر چه ارزش تتر به اندازه یک دلار امریکایی است، تراکنش‌هایی که در محدوده این ارز قرار می‌گیرند تنها در بستری به نام بلاکچنین انجام می‌شود.در حوزه بلاکچنین توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

مزایای تتر چیست

وقتی قصد داریم روی یک ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم، بهتر است قبل از هر چیز با معایب و مزایای آن آشنایی کامل داشته باشیم.اینگونه میزان اشتباهات و ریسک‌های احتمالی را بسیار کم می‌کند.و در نهایت می‌توان یک سرمایه‌گذاری ایمن را رقم زد و به سودی خوبی دست یافت.اما بهتر است قبل از آشنایی با مزایای خرید و فروش usdt  حتما از  اصطلاح ارزی دیجیتال به نام آربیتراژ هم مطلع باشید.آربیتراژ در واقع سودی است که از تفاوت قیمتی که از رمز ارز در صرافی‌های متنوع بدست می‌آید، حاصل می‌شود.

مزایای تتر عبارتند از:

 • تراکنشی که از تتر و مبادلات آن انجام می‌شود با سرعت بسیار بالایی صورت می‌گیرد که این موضوع برای کسانی که به دنیال آربیتراژ موجود در صرافی‌ها هستند، بسیار مهم است.
 • به هیچ وجه تحت تاثیر نوسانات بازار ارزهای دیجیتال نیست، قیمت آن ثابت است و معادل همان یک دلار امریکایی می‌باشد
 • نسبت به سایر ارزهای میزان کارمزدی را که از هر تراکنش کم می‌کند،بسیار پایین است.
 • از همه مهمتر USDT  دارای یک پشتوانه می‌باشد که انجام معاملات را ایمن‌تر می‌کند.
 • خوب است بدانید که قابیلت تبدیل USDT  به هر نوع پول نقدی بسیار آسان است
خرید فوری تتر

خرید فوری تتر

معایب تتر

حال که با مزایای تتر آشنا شدید، بهتر است معایب آن  را هم بدانید.دانستن مزایا و معایب هر معامله و هر نوع ارزی از واجبات یک بیزینس پر سود است.معایب تتر عبارت است از:

این نوع ارز از سوی دلار امریکایی در حال پشتیبانی و حمایت است و به هر حال این سوال در ذهن هر کسی که با خرید و فروش تتر کار می‌کند، به وجود خواهد، که اگر این پشتوانه قطع شود چه می‌شود.

در صورتی که دستکاری و دخل و تصرف در ارز ایجاد شود، در نهایت روی قیمت ارزها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

بلاکچین تتر چیست

همانطور که می‌دانید تتر یکی از انواع توکن‌هاست. توکن نوعی دارایی از نوع دیجیتال است که می‌توان آن را ذخیره کرد، به دیگران انتقال داد یا حتی آن را فروخت و سرمایه کسب کرد.

USDTاز یک نوع بلاکچین اختصاصی برخوردار نیست. بنابراین اگر به دنبال تراکنش این نوع ارز هستید باید از سایر بلاکچین‌ها استفاده کنید.برای همین است که مثلا تراکنش یا انتقال  USDT  در شبکه‌ای مثل اتریوم  انجام می‌شود و ترون را در شبکه‌ای مثل ترون صورت می‌دهند.

انواع تترها

همانطور که در بخش قبلی هم اشاره کردیم، تتر با بلاکچنین اختصاصی کار نمی‌کند.در ابتدا هم قبل  از اینکه تترها مختلف در بازار ارز دیجیتال آغاز به کار کنند، تتر بر روی بلاک‌چین بیت کوین کارش را آغاز کرد.حال که بلاک‌چین‌های متعددی را برای خود اختصاص داده است تترها بر روی این بلاکچین‌ها کار خود را انجام می‌دهند.در ادامه به سه نوع تتر اشاره می‌کنیم:

 • USDT Omni این نوع تتر مبتنی بر بلاچین بیت کوین است
 • US USDT Tron این نوع تتر بر بلاکچین ترون است
 • USDT E
 • ERS20این نوع تتر بر بلاکچین اتریوم بنا است.

دقت داشته باشید که هر نوع خرید و فروش تتر باید بر روی شبکه اختصاصصی یا به اصطلاح میزبان خود انتقال یابد در صورت اشتباه  دارایی شما از  دست خواهد رفت.بهتر است بدانید سریع‌ترین انتقال بین بلاکچین‌های بالا مربوط با ترون است در ضمن میزان کارمزدی هم که در هر تراکنش کم می‌کند، نسبت به سایر کمتر است.

خرید تتر omni

از اولین تتر یعنی omni  که در آغاز کار خود بر روی بلاکچین بیت کوین به وجود آمد، نباید حساب باز کنید.به این دلیل که این نوع تتر هم کارمزد بالایی برای هر تراکنش در نظر می‌گیرد و هم اینکه سرعت بسیار پایینی برای معاملات مربوطه دارد.

خرید تتر ERC20

اما تتر  ERC20  را می‌توان برایش حساب باز کرد، بلاکچین آن بر روی اتریوم قرار دارد.اما تا حدودی مانند امنی کمی کارمزد بالایی دارد و همچنان نمی‌توان از آن به عنوان تتر محبوب استفاده کرد.

خرید تتر TRC20

اما تتر  Tron US  که کاملا مقرون به صرفه می‌باشد، تراکنش را با سرعت بالا انجام می‌شود.همچنین کارمزد کمی را برداشت می‌کند. اما عیبی که دارد، کیف پول‌هایی زیادی از آن حمایت نمی‌کنند.معمولا بلاکچین ترون برای پشتیبانی از آن استفاده می‌کند. بهترین خرید usdt نیز همین شبکه هست . خرید تتر trc20 ، به دلیل کارمزد پایین شبکه و سرعت بالای انتقال ، معمولا 99 درصد تراکنش های تتر در ایران و دنیا را تشکیل داده است .

مقایسه شبکه های تتر
انواع شبکه تتر trc20 omni erc20
استایل آدرس کیف پول شروع با حرف T شروع با اعداد 1 یا 3 شروع با عدد و حرف ox
نوع شبکه شبکه ترون شبکه بیت کوین شبکه اتریوم
سرعت انتقال سریع در عرض یک دقیقه کند محدوده 30 دقیقه تا 5 ساعت معمولی در عرض 3 تا 10 دقیقه
کارمزد انتقال 1 دلار 30-40 دلار 20-30 دلار
امنیت معمولی بالاترین امنیت امنیت خوب
کاربرد شبکه انتقال مقادیر کم با سرعت بالا مقادیر بسیار بالا و سرعت بسیار کم حجم های بالا مقادیر معمولی و سرعت معمولی در شبکه های قدیمی
خرید تتر بدون احراز هویت

خرید تتر بدون احراز هویت

کارمزد تتر چگونه است

اگر بخواهیم از کارمزد تترها بیشتر توضیح دهیم، باید گفت که:کارمزد تتر اگر در شبکه اومنی Omni  انجام شود، گاهی مبلغ زیادی که حتی  نزدیک به سی دلار هم می‌رسد، کم می‌کند.در شبکه اتریوم معمولا کارمزد بسیار پایین است و به  5 دلار می‌رسد که گاهی ممکن است از 5 دلار هم بیشتر شود.اما نقل و انتقال تتر در شبکه ترون از همه کمتر است و بین 1 تا 2 دلار متغیر است. البته اگر انتقالات زیاد شود یا قیمت ترون بالا برود امکان دارد تا حدودی افزایش یابد.خرید usdt  در شبکه ترون هموار یک دلار کارمزد داشته اما این کارمزد در شبکه اتریوم متغیر و بیشتر از شبکه ترونی خواهد بود .

خرید تتر در صرافی آلما اکس ، بدون هیچ کارمزد اضافی ، و فقط کارمز انتقال جایجایی در شبکه ها انجام میشود .

تبدیل تترها به یکدیگر

طبق آنچه که در مورد انواع تترها در بخش قبلی گفتیم، اگر قصد خرید ارز تتر دارید که تبدیل تترها را به یکدیگر انجام دهید، باید شبکه مختص را به درستی انتخاب کنید.یعنی اگر آدرس ترون را با آدرسی از Tether   به روی شبکه‌ای مثل اتریوم ارسال کنید، هیچ تبدیلی که حاصل نمی‌شود هیچ، تازه سرمایه شما هم از دست خواهد رفت.بگذارید با یک مثال توضیح دهیم.

اگر شما بخواهید که USDT  را که بر روی شبکه اتریوم قرار دارد به شبکه‌ای مثل ترون انتقال دهید، ترجیحا باید از یک صرافی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می‌کند، استفاده کنید.صرافی که بتواند هر دو شبکه را حمایت و پشتیبانی کند.صرافی مثل باینس Tether را بر روی هر دو شبکه ترون و اتریوم پشتیبانی می‌کند.

اگر قصد دارید تبدیل تترها را بر روی صرافی باینس انجام دهید، بهتر است که بدین صورت عمل کنید

 • ابتدا  USDT  را به آدرس اتریوم باینس انتقال دهید(مبدا و مقصد یکی باشد)
 • به هنگام برداشت باید از این صرافی آدرس مقصد از نوع USDT را به شبکه ترون  ارسال کنید
 • در نهایت صرافی باینس این تبدیل را انجام خواهد داد و تراکنش به حساب شما وارد می‌شود

کیف پول تتر چیست

همانطور که گفته شد تتر معادل یک دلار امریکایی است در واقع شما در حال جمع کردن دلار به صورت دیجیتالی هستید.این ارز دیجیتال باید مانند پول فیزیکی مورد مراقبت و نگهداری واقع شود تا دچار دستبرد نشود.برای همین است که برای آن والت یا یک کیف پول طراحی کرده‌اند.کیف پول تتر در قالب‌های گوناگون مثل اپلیکیشن‌های موبایل یا همچنین دسکتاب تحت وب سایت انجام می‌شود.

به کمک کیف پول می‌توان دریافت ارز و پرداخت آن را در هر زمانی انجام دهید.البته که بیشتر کیف پول‌های مخصوص ارز دیجیتال نرم‌افزاری هستند اما برخی از تریدرهای حرفه‌ای کیف پول سخت‌افزاری هم طراحی کرده‌اند که ممکن است امنیت آن چند برابر باشد.یکی از رایج‌ترین خدمات کیف پول تترها تبدیل آن‌ها به صورت ایمن به یکدیگر است که در بخش قبلی بدان پرداختیم.در ادامه به انواع کیف پول تتر و بهترین کیف پول جهت خرید و فروش تتر می‌پردازیم.

انواع کیف پول تتر

ارزهای دیجیتالی هر کدام کیف پول مخصوص به خود را دارند که برای امینت هر چه بهتر آن‌ها تهیه می‌شوند.

این کیف پول‌ها در دسته بندی گوناگون قرار می‌گیرند.

در ادامه به سه دسته مهم این کیف پول می‌پردازیم.

 • کیف پول داغ
 • کیف پول سرد
 • کیف پول گرم

والت‌های داغ یا  Hot Wallets

بهتری ویژگی والت‌های داع این است که در بیشتر مواقع در دسترس هستند.

قابلیت نصب بر روی انواع اپلکیشن‌ها بر روی دسکتاپ یا انواع گوشی‌های اندروید و اپل را دارند.

اما باید همیشه به اینترنت وصل باشند و برای همین است که کمی بیشتر از بقیه در معرض حملات سایبری قرار می‌گیرد.

والت‌های سرد Cold Wallets

این نوع والت‌ها در واقع هیچگونه نیازی به اینترنت ندارند. به همین دلیل است که به این کیف پول‌ها والت سخت‌افزاری هم گفته می‌شود.

اما همانطور که گفتیم بیشتر توسط تریدرهای حرفه‌ای طراحی می‌شود که کار با ان سخت است ولی امنیت آن نسبت به بقیه کیف پول‌ها تقریبا بالاتر است.

البته فراموش نکنید که خود این نوع کیف پول هم امکان گم شدن  یا دستبرد را دارد.

کیف پول گرم یا Warm Wallets

این نوع کیف پول در واقع بهترین ویژگی‌های هر دو کیف قبلی یعتی داغ و سرد را با هم دارد.

درست است که به اینترنت باید متصل باشند اما دارایی و سرمایه کاربر را در یک بخش امن به دور از دستبردهای احتمالی نگهداری می‌کند. بهترین نوع کیف پول جهت خرید usdt  و نگهداری آن همین مدل گرم است .

بهترین کیف پول تتر چیست

در ادامه به بهترین کیف پول‌های تتر می‌پردازیم تا در صورت لزوم بتوانید از آن‌ها استفاده کنید

 • Trsud Wallet یکی از انواع کفی پول‌های نرم افزای است
 • Atomic Wallet نرم افزاری است
 • Myether Wallet مای اتر والت هم نرم افزاری است
 • Ledger لجر یک کیف پول سخت افزاری است
 • Trezor ترزور یک کیف پول سخت افزاری می‌باشد
 • Coinomi کیف پول کوینومی یک کیف پول نرم‌افزاری است.
 • Exodos یک کیف پول نرم‌افزاری دیگر است
 • Tether یک کیف پول تتر از نوع نرم‌افزاری است اما خیلی از ان استفاده نمی‌کنند، چرا که فقط تتر خود را می‌پذیرد.

افرادی که از تتر استفاده می‌کنند

شرکت و سازمان‌های دولتی و خصوصی بسیار زیادی هستند که می‌دانند تتر چه مزایایی دارند و از ایمن بودن آن نسبت به بقیه ارزها آگاهی دارند.

این شرکت و سازمان‌ها روز به روز بر تعدادشان افزوده می‌شود تا بهتر بتوانند ارزهای معمولا دولتی را بر بستری چون بلاکچین قرار دهند.

صرافی‌هایی که در داخل و خارج از کشور قرار دارند، نیز از تتر استفاده می‌کنند زیرا میزان ریسک این ارز بسیار کم است.

همچنین پشتوانه دارد و شرایط خرید و فروش آن در سریعترین زمان ممکن فراهم است.

علی‌الخصوص برای کاربران ایرانی تتر می‌تواند گزینه ایده‌آل‌تر و مطمئن‌تری برای سرمایه‌گذاری بین سایر ارزهای دیجیتال باشد.

آیا سرمایه‌گذاری روی تتر مفید است

به طور کلی استیبل کوین‌ها یک سرمایه‌گذاری منطقی نیستند. تتر هم از قوانین استیبل کوین‌ها مبرا نیست.قیمت تتر باید همیشه همان یک دلار باقی بماند.

در حالی که قیمت امروز بیت کوین با قیمت فردایش یکی نیست اما به موازات شرایط ایجاد طرح‌های منوط بر قیمت گذاری را برای این شرکت‌ها که اساسشان بر پایه بیت کوین است، طبیعتا سخت می‌کند.مهمترین مزیت تتر این است که شما پول و سرمایه خود را در استیبل کوینی مثل تتر ذخیره می‌کنید، بدون اینکه سرمایه شما تحت تاثیر ریسک باشد و از نوسانات موجود در بازار پیشگیری  خواهید کرد.

بهتر است به عنوان یک کاربر سرمایه‌گذار بر روی ارزهای دیجیتال اطلاعات لازم کسب کنید.و چشم اندازهای پیرامون ارزی مثل تتر را به دیدی روشن در نظر بگیرند.

آیا تتر امن است

در طول مقاله بارها تاکید شد که یک تتر معادل دلار آمریکاست و این دلار است که پشتوانه تتر می‌باشد.اما تعداد دلار آمریکا توانایی حمایت از تمامی تترها موجود را ندارد.منظور این است که تعداد کل تترهایی که در همه جای دنیا در جریان می‌باشند،  دارایی که شرکت تتر لیمیتد دارد، بیشتر هستند.با این اوصاف در حال حاضر بازار تتر ارزشی بالغ بر ده میلیون دلار دارد که قادر است نزدیک به نود درصد تترهای موجود در بازار فعلی را پشتوانی کند.با این وجود همچنان کاربران زیادی از سراسر دنیا به همراه پلتفرم‌های دیجیتالی به تتر افزوده می‌شوند

اینگونه که پیداست تا زمانی که کاربران ارزش  تتر را همیشه در نظر داشته باشند، می‌توان باور داشت که ارزش یک دلاری تتر هم همیشه به قوت خود باقی خواهد ماند.

دو کاربرد اصلی تتر برای معامله‌گران

تتر کاربردهای گوناگونی دارد اما در ادامه بهتر است به دو کاربرد مهم آن بپردازیم که هم برای معامله‌گران و هم برای سرمایه‌گذاران مفید است.

بهترین تراکنش بین المللی

 • یکی از بهترین ارزهای دیجیتال است که برای امری مثل تراکنش بین‌المللی ارزشمند است.
 • با ارزی مثل تتر قادر خواهید بود به سایر نقاط دنیا از هر کشور و قاره‌ای پول واریز کنید.
 • ارز تتر اصلا نوسان قیمت ندارد و همیشه ثابت است همین امر آن را از ریسک مبرا می‌کند.
 • پس می‌تواند گزنیه مناسب برای تراکنش‌های بین‌المللی باشد.

بهترین گزینه برای معامله‌گری

اگر بخواهید با پول نقد برای معامله با ارزهای دیجیتال استفاده کنید، هزینه زیادی را باید متحمل شوید.

اما برای پیشگیری از این ضرر مالی بهتر است تتر خود را در یک جای امن مثل کیف پولی که به چند نمونه آن اشاره کردیم، نگهداری کنید و سپس در مدت معین از آن برای معامله با سایر ارزهای دیجیتال  استفادهکنید.

پشتوانه تتر چیست

اگر بخواهیم از پشتوانه تتر  و خرید usdt صحبت کنیم، در طول مقاله بارها گفته شده است که پشتوانه آن به دلار آمریکاست.یعنی همیشه نسبت یک به یک را حفظ می‌کند و همین موجب می‌شود که این استیبل کوین یک سرمایه‌گذاری مطمئن باشد.

خود تتر همیشه در وبسایت خود دارایی‌ها و تراکنش‌هایی که انجام می‌شود، مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و ادعا او این است که تترها همیشه به پشتوانه صد درصدی دارای‌هایش حمایت می‌شوند.ذخیره تتر طبق آخرین گزارش‌هایی که از خود وبسایت حاصل شده است بر مبنای عوامل زیر هستند:

 • وام
 • اوراق قرضه تجاری و شرکتی
 • پول نقد
 • سایر معادل‌های نقدی مثل خزانه‌داری امریکا

خرید تتر در ایران

خوشبختانه در ایران صرافی‌های زیادی برای خرید تتر موجود هستند و همچنین از این نوع ارز استیبل کوین پشتیبانی می‌کنند، یعنی شما می‌توانید به یکی از صرافی‌های مورد اطمینان مراجعه کنید و ارز خود را به تتر تبدیل کنید، دقت داشته باشید که باید در بخش لیست ارزها حتما جست و جو کنید و مطمئن شوید که ارزی را که شما می‌خواهید به تتر تبدیل کنید، موجود هست.

خرید تتر در ایران

خرید تتر در ایران

برای این انتقال دقت لازم داشته باشید شبکه مورد نظر ارز خود را به طور صحیح وارد کنید، هر صرافی برای  هر کدام از شبکه‌ها آدرس مخصوصی دارد که اگر اشتباهی از جانب شما رخ دهد به منزله از دست دادن ارز شما خواهد بود. خرید تتر trc20 را میتوان با پلتفرم آلما اکس در ایران تجربه کرد . این تبادل ارزی تتر در آلما اکس به صورت فوری و سریع انجام شده و قیمت های رقابتی خرید و فروش تتر در ایران در نظر گرفته شده است .

اگر بخواهیم با ذکر مثالی بیشتر توضیح دهیم فرض می‌کنیم شما رمز ارز اتر را بر روی شبکه‌ای مثل پالیگان ذخیره کرده‌اید، اکنون بگردید و صرافی را پیدا کنید که برای انتقال و تبدیل شبکه پالیگان را داشته باشد در غیر اینصورت نمی‌توانید اتر را به تتر تبدیل کنید بلکه ابتدا باید به یک صرافی خارجی که از شبکه مذکور پشتبانی می‌کند، انتقال دهیدکه متاسفانه اگر صرافی مذکور جز مواردی باشد که ایران را تحریم کرده باشد باید از بریج مثل لیفای کمک بگیرید تا بتوانید در نهایت آن را به تتر تبدیل کنید.

تبدیل تتر به ریال

روش دیگری که معمولا کاربران ایرانی به دنبال آن هستند این است که تتر دارند و قصدارند که آن را به ریال تبدیل کنند. برای همین باید به دنبال صرافی‌هایی که شبکه‌های مربوط به تتر را پشتیبانی می‌کنند شناسایی کنید اکثر صرافی‌های داخلی اتریوم با شبکه ERC20 را دارند و شما می‌توانید آدرس شبکه مورد نظر را کپی کنید و در والت خود پیست کنید و در نهایت اتر را انتقال دهید.

برای شبکه‌های دیگر باید حتما سرچ کنید در غیر اینصورت نمی‌توانید تتر را به ریال تبدیل کنید چون باید صرافی مورد نظر از شبکه شما پشتبانی کند. معمولا بهترین شبکه تتر ، خرید تتر trc20 می باشد . آن هم به دلیل سرعت انتقال بالا و کارمزد پایین شبکه ترونی تتر هست .

چطور تتر را آنالیز کنیم؟

برای آنالیز بازار تتر، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. آنالیز تکنیکال: در این روش، با استفاده از نمودارهای قیمتی و شاخص‌های تحلیلی، روند قیمتی تتر را مورد بررسی قرار می‌دهید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید از شاخص‌های مانند میانگین حرکتی ساده (SMA) یا میانگین حرکتی صریح (EMA) برای تحلیل نمودار قیمتی تتر استفاده کنید. همچنین، شاخص‌هایی مانند شاخص قیمت به حجم (PV) و شاخص قیمت به نوسان (PO) نیز می‌توانند به شما در تحلیل بازار تتر کمک کنند.
 2. آنالیز اساسی: در این روش، به‌جای مورد بررسی قیمت تتر، عوامل اقتصادی و مالی که می‌توانند بر تتر و تغییرات قیمتی آن تأثیر بگذارند، مورد بررسی قرار می‌گیرند. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید بررسی کنید که تغییراتی در بورس ارزهای دیجیتال دیگر چگونه می‌تواند بر بازار تتر تأثیر بگذارد، یا نگاه کنید که تغییرات اقتصادی و سیاسی در کشورهایی که تتر به‌عنوان رمزارز محبوبیت دارد، چگونه می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد.
 3. آنالیز رقابتی: در این روش، شما با مقایسه تتر با رمزارزهای دیگر، بررسی می‌کنید که تتر در بازار چه مزایایی نسبت به رمزارزهای دیگر دارد و چه عواملی می‌توانند باعث افزایش یا کاهش ارزش تتر در بازار شوند.

ریسک‌های سرمایه‌گذاری روی ارز تتر

سرمایه‌گذاری در هر نوع دارایی مالی همیشه با مخاطره همراه است و سرمایه‌گذاری در تتر نیز مستثنی نیست. برخی از ریسک‌هایی که ممکن است با سرمایه‌گذاری در تتر همراه باشد عبارت‌اند از:

 • ریسک نوسانات قیمتی: مانند هر رمزارز دیگری، قیمت تتر نیز با نوسانات و تغییرات متفاوتی همراه است. این نوسانات ممکن است به دلیل تغییرات در بازار رمزارزها، اخبار اقتصادی و سیاسی یا تغییرات در اعتبار و محبوبیت تتر ایجاد شود.
 • ریسک امنیتی: امنیت و اعتماد به ارز دیجیتال تتر از اهمیت بالایی برخوردار است. اما هک‌شدن صرافی‌های مختلف و سرقت ارزهای دیجیتال از آنها درگذشته، امنیت تتر را نیز در معرض تهدید قرار داده است.
 • ریسک قانونی: تتر به‌عنوان یک رمزارز، در بسیاری از کشورها قانونی نیست و برخی از کشورها حتی تلاش می‌کنند استفاده از آن را محدود کنند. این موضوع ممکن است باعث شود که سرمایه‌گذاران با مشکلاتی در زمینه حقوقی و مالی مواجه شوند
 • ریسک شفافیت: شفافیت در مورد عملکرد و مالیات تتر از اهمیت بالایی برخوردار است و مشکلاتی در این زمینه می‌تواند باعث عدم اعتماد سرمایه‌گذاران شود
 • ریسک لغو شدن: درصورتی‌که تتر به دلیل مشکلاتی در صرافی‌های مختلف، لغو شود، سرمایه‌گذاران ممکن است مبلغ سرمایه‌گذاری خود را از دست بدهند.

وضعیت تتر در مقابل ارزهای دیجیتال محبوب

مقایسه تتر با دیگر ارزهای دیجیتال محبوب می‌تواند به دلایل مختلفی مورد بررسی قرار گیرد، به‌طورکلی مقایسه تتر با برخی از ارزهای دیجیتال محبوب به‌صورت زیر است:

۱. بیت‌کوین: بیت‌کوین به‌عنوان پدر ارزهای دیجیتال معتبر است و بازار بزرگی را در دنیای رمزارزها دارد. برخلاف تتر که به‌عنوان یک استیبل‌کوین عمل می‌کند، بیت‌کوین قابلیت سرمایه‌گذاری بلندمدت را دارد و نوسانات قیمتی بیشتری دارد.

۲. اتریوم: اتریوم نیز همانند بیت‌کوین، بازار بزرگی در دنیای رمزارزها دارد. اتریوم از لحاظ فنی و کاربردی قابلیت‌های بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارد و به‌عنوان یک پلتفرم برای توسعه برنامه‌های قابل‌اجرا در بلاک‌چین معرفی شده است. همچنین اتریوم مانند تتر، دارای ارزش استیبل‌کوینی نیست و قابلیت نوسان قیمتی بیشتری دارد.

۳. بایننس کوین: بایننس کوین به‌عنوان ارز دیجیتال معرفی شده است که برای معاملات در صرافی بایننس استفاده می‌شود. این ارز دارای نوسانات قیمتی بیشتری نسبت به تتر است و برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت هستند، جذابیت بیشتری دارد.

 درآمد شرکت تتر از کجاست

درامد شرکت تتر همان پشتوانه‌ای است که در بخش‌های قبلی توضیح دادیم، معمولا از انواع اوراق قرضه تجاری و یا شرکتی حاصل می‌شود.گاهی از طریق خود پول نقد یا وام فراهم می‌شود.

از سایر معادل‌های نقدی هم که بخواهیم نام ببریم، شاید بتوان از خزانه‌داری ایالات متحده امریکا صحبت به میان آورد.

خرید فوری تتر

یکی از برتری های پلتفرم آلما اکس در تبادلات ارزی ، بهترین صرافی خرید تتر ، خرید فوری تتر و تمام اتوماتیک است . خرید فوری تتر در آلما اکس با احراز هویت سریع شروع و با خرید لحظه ای انجام میشود . انتقال تتر در آلما اکس در کمتر از 1 دقیقه انجام شده و این انتقال با پایین ترین کارمزد ممکن انجام خواهد شد . خرید تتر ارزان با قیمت های رقابتی را در آلما اکس تجربه کنید .

لازم به ذکر است که خرید تتر بدون احراز هویت  در آلما اکس انجام نخواهد شد . حتما جهت خرید و فروش تتر در آلما اکس نیاز به احراز هویت بوده که این استعلامات کاملا اتوماتیک و لحظه ای انجام خواهد شد . بنابراین نگران سپری شدن زمان جهت احراز هویت در آلما اکس نباشید . خرید تتر usdt در آلما اکس را میتوان با سرعت نور تجربه کرد.

خرید تتر trc20

خرید تتر trc20

 

فروش تتر

فروش تتر usdt در پلتفرم آلما اکس ، همانند خرید تتر لحظه ای و فوری انجام شده  و این تبادل ارزی نیز بدون کارمزد است . قیمت فروش تتر در آلما اکس بسیار نزدیک و رقابتی با قیمت خرید تتر می باشد . توجه داشته باشید که فروش تتر بدون احراز هویت بوده و جهت این امر نیازی به ارائه مدارک شناسایی کاربران نیست . در صرافی فروش تتر آلما اکس ، از طریق شبکه های trc20  و erc20 انجام شده و  مدت زمان این انتقالات در شبکه ترونی سریع تر می باشد .

مراحل فروش تتر به آلما اکس :

 1.  عضویت در پلفترم آلما اکس و ایجاد حساب کاربری
 2.  تایید شماره کارت بانکی به نام دارنده حساب جهت واریز معادل ریالی فروش تتر
 3. ورود به بخش خرید و فروش ها ، سپس انتخاب فروش تتر به سایت
 4.  وارد کردن تعداد تتر به دلار و سپس کپی کردن آدرس کیف پول تتری آلما  اکس و انتقال تتر به کیف پول آلما اکس از طریق ولت شخصی کاربر
 5. وارد کردن کانفرم و انجام فروش تتر به سایت  و دریافت تاییدیه تراکنش
 6. رفتن به بخش برداشت ها و ایجاد درخواست تسویه معادل تومانی تتر فروخته شده و ثبت آن

فروش تتر به سایت آلما اکس ، بهترین صرافی خرید تتر ،  با یک کارمزد جزئی معادل 5 هزار تومان انجام شده و بجز این کارمزد ، هیچ مبلغ دیگری کسر نخواهد شد . خرید تتر بدون کارمزد ،  با تسویه فروش تتر به سایت به صورت فوری برای حساب های بانک آینده و سامان انجام شده و برای سایر بانک ها به صورت حواله پایا درخواست انتقال وجه انجام خواهد شد .

قیمت تتر

هر تتر معادل یک واحد دلار بوده و قیمت تتر نیز همانند قیمت دلار است . اما به دلیل نوسانات قیمتی ارز های دیجیتال ، قیمت تتر با قیمت دلار کاغذی یکسان نخواهد بود . قیمت دلار کاغذی بر قیمت تتر تاثیر داشته  اما این قیمت گذاری روی تتر یکسان نخواهد بود . در نظر داشته باشید که به دلیل استیبل کوین بودن تتر و طبق گفته توزیع کنندگان این ارز دیجیتال ، تتر همیشه بر قیمت 1 دلار خواهد بود . قیمت خرید تتر هر لحظه نوسان داشته و به دلیل نزدیکی قیمت دلار یکسان نخواهد بود . بنابراین نیاز هست جهت استعلام قیمت تتر ، روزانه قیمت پلتفرم آلما اکس را بررسی کنید .

 

قیمت فروش تتر

فروش تتر

فروش تتر با قیمت مناسب در صرافی آلما اکس به صورت اتومات بوده و واریز ریالی آن در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد . قیمت فروش تتر در صرافی آلما اکس تفاوتی با قیمت خرید تتر نداشته و نزدیک به همدیگر بوده است . فروش تتر ارزان در این مجموعه بدون هیچگونه کارمزد اضافی انجام خواهد شد .
فروش تتر در ایران ، به راحتی و بدون نیاز به احراز هویت انجام میشود .خرید تتر ارزان بدون احراز هویت در آلما اکس امکان پذیر نیست .

قيمت تتر به تومان

در آلما اکس ، قیمت تتر به تومان به صورت لحظه ای نشان داده میشود . معمولا نرخ تتر روزانه در محدوده 12 تا 2 بعد از ظهر تعیین میشود . قیمت تتر به تومان هر لحظه دارای نوسان می باشد
قیمت فروش تتر در آلما اکس بسیار نزدیک با قیمت خرید تتر بوده و میتوان بدون کارمز اضاف به خرید فروش این ارز پرداخت

سوالات متداول

سوالات متداول در خصوص خرید و فروش تتر در صرافی آلما اکس و نحوه آشنایی با کارمزد های آن

باتوجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و خطرات مرتبط با بلوکه شدن دارایی‌ها، پیشنهاد می‌شود تتر را از یک صرافی معتبر داخلی مانند آلما اکس با خیال راحت و با قیمت جهانی و بدون کارمزد اضافه خریداری کنید.

شما به‌راحتی می‌توانید در صرافی آلما اکس ارز USDT را به‌صورت ریالی (در پایه بازار تومان) به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

بهترین شبکه جهت خرید و فروش تتر در ایران ، خرید تتر trc20 ، می باشد . این شبکه با کمترین کارمزد جابجایی تتر ( 0.1 تتر ) بهترین روش ممکن خرید تتر و فروش تتر در ایران می باشد .

بله فروش ارز تتر در آلما اکس ، بدون نیاز به احراز هویت و ارسال تصویر مدارک شخص امکان پذیر است . در این روش هیچ کارمز اضافی کسر نخواهد شد .

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی آلما ، ارز USDT را با ریال یا تومان خرید و فروش کنید .

در صورت ارائه حساب های بانک سامان و یا آینده به صرافی آلما ، معادل ریالی تتر فروخته شده ، در کمتر از یک ساعت به حساب کاربر واریز خواهد شد.

وبلاگ آلما اکس

ما آماده کمک به شما هستیم

آخرین اخبار ، مقالات آموزشی و روش های افتتاح حساب ها را در اینجا مشاهده کنید .

ورود به آرشیو وبلاگ
لیست فروشگاه‌های پذیرنده ترون

لیست فروشگاه‌های پذیرنده ترون

استفاده از ترون به‌عنوان رمزارز و شبکه بلاک‌چین در پرداخت‌های وب‌سایت‌ها از طریق تکنولوژی بلاک‌چین تازه‌ترین افزایش و تحول در دنیای مالی و تجارت آنلاین را به همراه داشته است. ترون یک رمزارز مبتنی بر بلاک‌چین است که به‌وسیله تکنولوژی…

6 روز پیش
راهنمای خرید ترون با ویزاکارت

راهنمای خرید ترون با ویزاکارت

در دنیای امروز، خرید و معاملات با رمزارزها به یکی از جذاب‌ترین و موردتوجه‌ترین فعالیت‌های مالی تبدیل شده است. از جمله رمزارزهای محبوب، ترون (TRX) است که با ویژگی‌ها و کاربردهای متعدد خود، جذب توجه کاربران و سرمایه‌گذاران را به…

1 هفته پیش
کلاهبرداری ماینینگ ترون

کلاهبرداری ماینینگ ترون

کلاهبرداری در ماینینگ ترون یکی از مسائل مهم و نگران‌کننده‌ای است که در دنیای کریپتوکارنسی به وجود آمده است. ماینینگ ترون، فرایندی است که در آن از طریق محاسبات رایانه‌ای، تراکنش‌های بلاک‌ها را تأیید و شبکه ترون را امن می‌کند.…

2 هفته پیش
همه چیز در مورد استخراج ترون

همه چیز در مورد استخراج ترون

استخراج ترون (TRX)، یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین ارزهای دیجیتال در دنیای ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrencies)، به فرایندی اشاره دارد که از طریق آن تراکنش‌ها و معاملات این ارز دیجیتال در شبکه ترون انجام می‌شود. ترون یک پلتفرم بلاک‌چین با…

2 هفته پیش
لیست فروشگاه های پذیرنده وبمانی

لیست فروشگاه های پذیرنده وبمانی

پرداخت با استفاده از وبمانی یکی از راه‌های محبوب و مؤثر در دنیای پرداخت‌های آنلاین به شمار می‌آید. وبمانی به‌عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی و مدیریت مالی، به کاربران امکان می‌دهد تا با سهولت و امنیت بالا، تراکنش‌های مالی خود…

2 هفته پیش
آموزش واریز و برداشت وب مانی

آموزش واریز و برداشت وب مانی

وب مانی (WebMoney) یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین سیستم‌های پرداخت و انتقال پول آنلاین است که به افراد و کسب‌وکارها امکان انجام تراکنش‌های مالی امن و مطمئن را فراهم می‌کند. این سیستم از یک کیف پول دیجیتال به نام "WM…

3 هفته پیش
ورود به آرشیو وبلاگ
1

دیدگاه

احسان

شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

شارژ تتر به صورت مستقیم به ولت شخصی انجام میدید ؟

  Adminalmaex

  شهریور ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام بله زمان خرید کیف پول شبکه trc20 رو وارد کنید

خريد تتر

مرداد ۳۰, ۱۴۰۲

خريد تتر انجام بدم تحويل آني هست ؟ كاربر قديمي هستم

  adminalma
  مرداد ۳۱, ۱۴۰۲

  بله تحویل تتر فوری خواهد بود .

میرویس

مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

سلام من می خوام تتر بفروشم امکانش هست تبدیل به تومان کنید

  adminalma
  مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  سلام بله میتونید از بخش فروش تتر در پلتفرم اقدام به فروش تتر کنید . معادل تومانی انتقال شما بعد از تکمیل ، در پنل کاربری نمایش داده میشود .

صادقی

مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

سلام خرید تتر ارزان تبلیغ کردید ؟ یعنی قیمت تتر کمتر از دلار دارید ؟

  adminalma
  مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر . قیمت تتر در روند قیمت دلار هست اما ربطی به یکدیگر ندارندو

مسعود بختیاری

مرداد ۲۱, ۱۴۰۲

سلام ممنون از مقاله عالیتون، من یه رپورتاژ توی اقتصاد آفرین خوندم که میگفت با معامله توی یه صرافی میشه 8 درصد سود اضافه گرفت، خواستم بینم این درسته و شدنیه؟

  adminalma
  مرداد ۲۲, ۱۴۰۲

  سلام در صورت داشتن دانش و اطلاعات کافی از ترید و نوسانگیری بله امکان پذیر هست . البته که فقط سود نیست و احتمال ضرر هم وجود دارد . بدون دانش ترید اقدام به سرمایه گذاری و نوسان گیری در تتر نکنید .

سحر

مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

حداقل مقدار خريد usdt بفرماييد

  adminalma
  مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

  سلام 2 تتر ، حداقل میزان خرید هست

صدرا

مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

کیف پول تتر سایت مقصد رو دارم و قصد انتقال تتر دارم . چقدر زمان اعتبار هست .؟ یعنی تا چند دقیقه ولت مقصد جهت انتقال انقضا دارد .

  adminalma
  مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

  سلام 30 دقیقه معمولا اعتبار هر ولت و انتقال هست

عادل

مرداد ۱۲, ۱۴۰۲

سلام خرید و فروش تتر شبانه روز آنلاین هست ؟ فوری انجام میشه ؟

  adminalma
  مرداد ۱۳, ۱۴۰۲

  سلام بله خرید فروش تتر کاملا اتومات و فوری هست

هادی

مرداد ۱, ۱۴۰۲

سلام خرید تتر trc20 دارم تحویلتون آنی هست یا خیر ؟

  adminalma
  مرداد ۷, ۱۴۰۲

  سلام خرید اول کاربران به صورت دستی فعال شده و نیازمند ارتباط تلفنی هست

علی

تیر ۲۲, ۱۴۰۲

امکان خرید تتر بدون احراز هویت هست ؟

  adminalma
  تیر ۲۶, ۱۴۰۲

  سلام خیر . احراز هویت سطح عادی نیاز هست

خسن

تیر ۱۸, ۱۴۰۲

سلام 22 تتر باید به سایت مقصد وارد کنم . چه مقدار از آلما اکس خرید کنم ؟

  adminalma
  تیر ۲۰, ۱۴۰۲

  23 تتر خرید کنید . 1 تتر کارمزد هست .

صادقی

تیر ۱۳, ۱۴۰۲

سلام از سایت خارجی خرید دارم تتر میخوان واسش . میتونم کیف پول تتر اون سایت رو بدم و شما تتر رو ارسال کنید ؟

  adminalma
  تیر ۱۴, ۱۴۰۲

  بله میتونید کیف پول مقصد را هنگام خرید تتر از آلما اکس وارد کنید .

رستا

تیر ۱۰, ۱۴۰۲

سلام باید 8 تتر واریز کنم به یک سایت خارجی ، باید 9 تتر خرید کنم درسته ؟

  adminalma
  تیر ۱۰, ۱۴۰۲

  بله انتقال تتر از شبکه trc20 یک دلار کارمزد دارد .

nima moradi

تیر ۸, ۱۴۰۲

سلام قصد پیگیری تراکنش تتر دارم . تتر خرید کردم و انتقال دادم به یک کیف پول و میخوام سوابق این تراکنش رو ببینم .

  adminalma
  تیر ۹, ۱۴۰۲

  سلام از طریق سایت ترون اسکن میتونید استعلام تراکنش های تتر رو مشاهده کنید . سایت ترون اسکن رو باز کرده و txid و یا هش و یا ادرس ولت تتر رو درون باکس سرچ وارد کرده و به این صورت سوابق تراکنش تتر رو بررسی کنید .

تهمین

تیر ۸, ۱۴۰۲

برای فروش تتر با سطح عادی میشه اقدام کرد؟یا باید ارتقا داد؟

  adminalma
  تیر ۹, ۱۴۰۲

  در سطح عادی کاربری ، میتوان فروش تتر را ثبت کرد و مشکلی نیست .

ارش

تیر ۸, ۱۴۰۲

برای اتباع هم بستر فراهمه ؟ خرید تتر دارم.

  adminalma
  تیر ۹, ۱۴۰۲

  خیر احراز هویت فقط با ثبت کد ملی ایران امکان پذیر است .

آدان

تیر ۵, ۱۴۰۲

تتر به سايت فروختم امكانش هست به حساب غير از بانكي كه معرفي كردم واريز بشه ؟

  adminalma
  تیر ۵, ۱۴۰۲

  سلام خیر امکانش نیست واریزی ها فقط به صاحب اکانت در پلتفرم انجام خواهد شد

سعيد

خرداد ۳۱, ۱۴۰۲

سلام usdt رو تحويل فوري ميديد يا نگه داشته ميشه ؟

  adminalma
  تیر ۱, ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر خرید و فروش تتر تحویل و پرداخت ها به کاربران فوری هست

قیاس

خرداد ۳۰, ۱۴۰۲

سلام . واسه خرید تتر کیف پول اختصاصی ندارم . شما ارائه میدید ؟

  adminalma
  تیر ۱, ۱۴۰۲

  سلام بله در پلتفرم آلما اکس کیف پول اختصاصی تتر به هر کاربر ارائه خواهد شد .

قیمت تتر عالی

خرداد ۲۶, ۱۴۰۲

قیمت تتر صرافی شما عالیه ممنون . پیشنهاد میکنم آلما اکس رو

nima

خرداد ۱۷, ۱۴۰۲

با تتر میشه روبو فارکس رو شارژ کرد ؟

  adminalma
  خرداد ۲۲, ۱۴۰۲

  بله بعضی از بروکر ها درگاه تتر رو دارند .

آسترا

خرداد ۱۴, ۱۴۰۲

خرید usdt رو با 1 دلار کارمزد شبکه ترون انجام میشه ؟ یا کارمزد اضافی دیگه هم هست ؟

  adminalma
  خرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  بله کارمزد خرید usdt یک دلار است. کارمزد دیگری ندارد .

سعیدی

خرداد ۵, ۱۴۰۲

فروش تتر به سایت ، جمعه ها قابل تسویه هست ؟

علی آبادی

خرداد ۱, ۱۴۰۲

تتر واسه فارکس میشه شارژ کرد ؟ انتقال سریع هست ؟

  adminalma
  خرداد ۲, ۱۴۰۲

  اگر بروکر شما درگاه پرداخت با تتر داشته باشد بله امکان پذیر است .

tahmaseb

اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲

سلام قیمت خرید تتر شما خیلی خوبه بدون کارمزد انجامش دادم تشکر

fahime

اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

قصد فروش 400 تتر دارم . واریز ها به چه صورت هست ؟

  adminalma
  اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

  تتر رو در بخش فروش پلفترم ، به کیف پول آلما اکس انتقال دهید . سپس درخواست برداشت تومان معادل فروش تتر رو انجام بدید .

هادی اقایی

اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۲

سلام امکان واریز به شبکه امنی هست ؟ خرید تتر دارم .

  adminalma
  اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۲

  بله امکان انتقال از شبکه OMNI فراهم است .

سلمان

آذر ۲۰, ۱۴۰۱

تتر همکاری هم قیمت دارید ؟

  adminsaeed
  آذر ۲۰, ۱۴۰۱

  بله با مدیریت در ارتباط باشید

دیدگاه شما