نظر پلیس فتا در مورد بازی همستر


3 | به این مقاله امتیاز دهید

بازی همستر تلگرام یا همان hamster combat  در تلگرام ، با توجه به گفته های پلیس فتا ، حدود 120 میلیون کاربر را در تلگرام به خود جذب کرده است . در این مقاله به صورت متن و همچنین ویدیو ، نظر پلیس فتا در مورد بازی همستر بیان شده است .

نظر پلیس فتا در مورد بازی همستر

نظر پلیس فتا در مورد بازی همستر

همستر کامبت، بازی نوظهوری در پلتفرم تلگرام است که به سرعت در میان کاربران محبوب شده است. این بازی ترکیبی از هیجان، استراتژی و کسب درآمد را به ارمغان می‌آورد و شما را به دنیای بامزه‌ای از همسترهای جنگجو می‌برد. در این بازی که به گفته سازنده های آن ، استخراج همستر به عنوان رمزارز در شبکه بلاکچین و صرافی های خارجی لیست خواهد شد . به همین دلیل خرید و فروش همستر تلگرام را به زودی در صرافی های خارجی و آلما اکس شاهد خواهیم بود .

اما طبق گفته های معاون محترم اجتماعی پلیس فتا در یک برنامه تلویزیونی در شبکه 2 صدا و سیما ، کاربران ایرانی بایستی در کنار این بازی تلگرامی ، به مخاطرات آن نیز توجه داشته باشند !

پلیس فتا در این گفت و گوی تلویزیونی اعلام کردند که در مورد بازی همستر ، هیچ کارشناس داخلی و خارجی خوش بین نبوده و نظر مثبتی نخواهند داشت . به این علت که این توکن همستر ، هنوز در هیچ صرافی رسمی لیست نشده و هنوز وارد شبکه بلاک چین نشده است .

 

حتما از این مقاله دیدن کنید . طبق بررسی و شواهد ، فعالیت های همستر کامبت مشکوک شده است . آیا به بازی همستر کامبت اعتماد کنیم ؟

تفاوت نات کوین و همستر به زبان پلیس فتا

کاربرانی که به بازی نات کوین در تلگرام علاقمند شده و جذب آن شده بودند ، حدود 25 میلیون نفر اعلام شده بود اما در بازی همستر تلگرام ، این رقم به 120 میلیون کاربر رسیده است . به گفته پلیس فتا این مقدار کاربر جذب شده به هستر کامبت ، یک چالش بزرگ است که تمام این افراد در حال استخراج همستر هستند و بنابراین تمام این افراد فروشنده این ارز خواهند بود .

در بازی نات کوین ، نات کوین بعد از استخراج ، در شبکه TON اضاف شده و در چند صرافی معتبر لیست شد . خرید و فروش نات کوین نیز آغاز شد و در زمان اولیه ، بسیاری از کاربران اقدام به فروش این رمزارز کردند که باعث کاهش قیمت نات کوین شد .

اما در خصوص بازی همستر تلگرام ، این کاربران فروشنده به شدت افزایش پیدا کرده و احتمالا با توجه به لیست شدن در صرافی های خارجی ، در زمان اولیه احتمال کاهش شدید قیمتی همستر به دلیل تعداد فروشندگان بالا وجود دارد .

بازی همستر چه مخاطراتی برای کاربران ایرانی دارد ؟

پلیس فتا اعلام کردن که بر اساس تجزیه و تحلیل پرونده های قضایی ، تا کنون 18 فقره کلاهبرداری در خصوص ارز همستر در اینستاگرام و تلگرام انجام شده است که افرادی با تبلیغ ، مدعی فروشنده کارت بازی و یا کد های مخفی بازی بوده اند که با اعمال این کد ها ، به یکباره تعداد توکن همستر کاربران به صورت میلیونی افزایش پیدا خواهد کرد .

پلیس فتا اعلام کردند که در این بازی تلگرامی ، به عنوان تفریح نگاه کرده و به هیچ عنوان به دلیل سرمایه گذاری و یا درآمدزایی به این بازی همستر توجه نداشته باشند .

ویدیو کامل از صحبت های پلیس فتا و همچنین نظر پلیس فتا در مورد بازی همستر در کانال آپارات آلما اکس و  در زیر درج شده است :

 

0

دیدگاه

دیدگاه شما