معرفی بازی تلگرام راکی رابیت Rocky Rabbit


6 | به این مقاله امتیاز دهید

راکی رابیت (Rocky Rabbit) یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده در تلگرام است که به کاربران امکان می‌دهد در یک محیط رقابتی و هیجان‌انگیز به بازی بپردازند. این بازی شامل شخصیت‌های مختلفی است که بازیکنان می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند و در مسابقات مختلف شرکت کنند. معرفی بازی تلگرام راکی رابیت Rocky Rabbit را در آلما اکس دنبال کنید .

این بات تلگرامی همانند بازی همستر کامبت بوده که با ویژگی های جدید و روند آسان تر برای کاربران ، به عرصه بازی های tap to earn تلگرام و شبکه TON پیوسته است .

ایردراپ تگرامی راکی رابیت به سرعت در حال جذب کاربر بوده و در مدت کوتاهی به 9 میلیون کاربر عضو شده در این بات تلگرامی رسیده است . توجه داشته باشید که این بازی تلگرامی راکی ربیت ، مورد حمایت پاول دوروف، بایننس و تلگرام نیز قرار گرفته است .

معرفی بازی تلگرام راکی رابیت Rocky Rabbit

معرفی بازی تلگرام راکی رابیت Rocky Rabbit

 

لینک عضویت در بازی راکی رابیت تلگرام

بازی راکی ربیت چیست ؟

راکی ربیت   Rocky Rabbit  یک بازی نوآورانه با قابلیت استفاده از ارزهای دیجیتال است که مستقیماً در تلگرام بازی می‌شود. این بازی ترکیبی از گیم‌پلی استراتژیک و فرصت کسب ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد و محیطی پویا و جذاب برای بازیکنان ایجاد می‌کند. با آموزش خرگوش‌ها، شرکت در نبردها و انجام وظایف مختلف، بازیکنان می‌توانند ارز درون بازی و جوایز کریپتو در دنیای واقعی کسب کنن .

این بازی تلگرامی همانند بازی همستر کامبت  بوده و اما با یکسری ویژگی های جدید و جذاب که در آدامه توضیح خواهیم داد. همانطور که گفته شد ، این ایردراپ جدید به سرعت در حال جذب کاربر بوده و پیشنهاد میکنید از این بات تلگرامی سوده ده عقب نمانید . چرا که توسط بسیاری از شرکت های بزرگ و افراد مشهور مورد توجه قرار گرفته است .

خرگوش راکی ، تلفیقی از بازی و هیجان بوده است . در این بازی تلگرام ، میتوان خرگوش خود را به جنگ با دیگران برده ، پیروز شده ، با دریافت کارت های ارتقا ، مهارت خرگوش خود را بالا برده و به صورت ارز دیجیتال پاداش دریافت کنید . سازنده این ایردراپ تلگرامی اعلام کرده است که بازی ما ترکیبی منحصر به فرد از سرگرمی و سود مالی را ارائه می دهد .

ویژگی های بازی راکی رابیت تلگرام

1. گیم‌پلی جذاب و سرگرم‌کننده: راکی رابیت یک بازی پلتفرمر ساده اما اعتیاد آور است که در آن بازیکنان باید با کنترل خرگوش راکی، سکه ها را جمع آوری کنند و از موانع مختلف عبور کنند. گیم‌پلی بازی روان و لذت‌بخش است و مراحل مختلف آن با چالش های منحصر به فرد، می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

2. رابط کاربری ساده و بصری: رابط کاربری بازی راکی رابیت بسیار ساده و بصری است و به راحتی می توان آن را یاد گرفت و بازی کرد. این موضوع باعث می شود بازی برای افراد در هر سنی جذاب باشد، حتی برای کسانی که تجربه زیادی در بازی های ویدیویی ندارند.

3. شخصیت بامزه و دوست داشتنی: شخصیت اصلی بازی، خرگوش راکی، بسیار بامزه و دوست داشتنی است و به سرعت می تواند به یکی از شخصیت های مورد علاقه شما تبدیل شود. این موضوع باعث می شود بازی جذاب تر و سرگرم کننده تر شود.

4. امکان رقابت با دوستان: شما می توانید با دوستانتان در تلگرام رقابت کنید و ببینید چه کسی می تواند امتیاز بالاتری کسب کند. این موضوع به بازی هیجان و انگیزه بیشتری می دهد.

5. به‌روزرسانی‌های منظم: سازندگان بازی راکی رابیت دائماً در حال به‌روزرسانی بازی با مراحل جدید، شخصیت ها، قدرت های یوآپ و … هستند. این موضوع باعث می شود بازی همیشه تازه و جذاب باشد و شما را برای بازگشت به آن ترغیب کند.

6. جوایز و پاداش ها: در بازی راکی رابیت، می توانید با انجام وظایف مختلف، سکه، الماس و جوایز دیگر کسب کنید. این جوایز می تواند برای ارتقای شخصیت شما، خرید آیتم های جدید و … استفاده شود.

7. امکان کسب درآمد: راکی رابیت یکی از معدود بازی های تلگرامی است که امکان کسب درآمد را برای کاربران خود فراهم می کند. شما می توانید با جمع آوری سکه و الماس، آنها را به ارز دیجیتال راکی تبدیل کنید و سپس آن را به پول نقد تبدیل کنید.

8. جامعه فعال: راکی رابیت دارای یک جامعه فعال از بازیکنان است که می توانید با آنها در مورد بازی، استراتژی ها و … صحبت کنید. این موضوع به تجربه بازی شما می افزاید و آن را لذت بخش تر می کند.

نحوه بازی تلگرام راکی رابیت

خب همانطور که گفته شد ، فضای این بازی بسیار شباهت به بازی همستر کامبت دارد . پس اگر تجربه بازی همستر را دارید ، راکی ربیت را نیز به راحتی میتوانید آغاز کنید .

در ابتدا در تلگرام باید از این لینک عضو بات راکی ربیت شوید . بعد از ورود به بازی در همان ابتدا مشخص میکنید دختر هستید یا پسر ، یکی از کاراکتر هر دو شخصیت را انتخاب کنید .

 • برای حرکت راکی به سمت چپ، دکمه سمت چپ صفحه را لمس کنید.
 • برای حرکت راکی به سمت راست، دکمه سمت راست صفحه را لمس کنید.
 • برای پرش راکی، دکمه بالا یا پایین صفحه را لمس کنید.
 • برای جمع آوری سکه ها، با راکی به آنها برخورد کنید.
 • برای عبور از موانع، باید راکی را در زمان مناسب پرش دهی

توجه داشته باشید که گزینه Hourly در بالای صفحه شما همانند profit در همستر کامبت بوده است . با زدن ضربه به خرگوش خود نیز ، توکن راکی ربیت را دریافت خواهید کرد .

 • هرچه بیشتر سکه جمع آوری کنید، امتیاز شما بیشتر خواهد شد.
 • در طول بازی، سکه های ویژه ای نیز وجود دارد که می توانید با جمع آوری آنها، قدرت های خاصی را بدست آورید.
 • مراقب موانع باشید! برخورد با موانع باعث از دست رفتن جان شما می شود.
 • شما در هر مرحله جان محدودی دارید. اگر تمام جان های خود را از دست بدهید، بازی تمام می شود.
 • می توانید با تماشای تبلیغات، جان های خود را دوباره پر کنید.
بازی راکی ربیت تلگرام

بازی راکی ربیت تلگرام

راکی رابیت یک بازی ساده اما چالش برانگیز است که می تواند برای هر سنی سرگرم کننده باشد. با کمی تمرین، می توانید مراحل بازی را پشت سر بگذارید و امتیازات بالایی کسب کنید.

بخش های بات تلگرامی Rocky Rabbit

بازی خرگوش راکی بخش های مختلفی دارد که توضیح خواهیم داد.

ایکون انرژی :  با هر بار ضربه زدن بر روی خرگوش خود ، مقدار انرژی بازی شما کاسته خواهد شد . این انرژی را میتوان از همین بخش با خرید سکه و یا کارت های مخصوص خود افزایش داد . همانند همستر کامبت نیز این بخش لول بندی شده است .

ایکون Earn : در این بخش از بازی راکی ربیت ، میتوان با انجام یک سری ماموریت ها مانند دعوت دوستان ، عضویت در یوتیوب ، انتخاب اسپانسر ، و عضویت در کانال های تلگرامی اقدام به دریافت سکه های بیشتر کرد . این بخش از ماموریت ها به احتمال قوی آپدیت شده و کارت های بیشتری را در اختیار کاربر قرار خواهد داد .

ایکون Boost : در این بخش همانند تقویت کننده همستر کامبت بوده و با خرید کارت های تقویت مخصوص به خود ، کسب سکه در بازی را بیشتر خواهد کرد .

بخش Mine : یکی از تخصصی ترین بخش های بازی راکی ربیت همین بخش ماین بوده است . در اینجا کارت های مختلفی جهت مبارزه ، تقویت عضلات خرگوش ، تمرین های مختلف مباره با مربی و تورنومنت های مبازه قرار گرفته است . دریافت این کارت ها با پرداخت سکه خواهد بود . بنابراین همانند بازی همستر ، کسب سکه های بیشتر جهت خرید این کارت ها ، باعث ارتقا قدرت خرگوش شما خواهد شد .

ماین راکی رابیت

ماین راکی رابیت

بخش Battle : این بخش از بازی جهت مبارزه با دیگر خرگوش ها خواهد بود . این بخش زمانی فعال خواهد شد که خرگوش شما ارتقا داده شده باشد . پس هرچه زودتر باید به کسب سکه پرداخت و با سکه های دریافت شده ، تمرین های مختلف مبارزه را خریداری کرد که بتوان به بخش بتل یا مبارزه راکی ربیت ورود کرد.

مبارزه خرگوش در راکی ربیت

مبارزه خرگوش در راکی ربیت

بخش Freinds : در این بخش امکان عضو گیری و رفرال وجود دارد . طبق اعلام ایردراپ راکی ربیت ، با هر دعوت از دوستان خود به این بازی معادل 5000 سکه بازی و یا 0.001 تون کوین دریافت خواهید کرد . توجه داشته باشید که اگر دوست شما دارای تلگرام پرمیوم باشد ، این پاداش به 25000 سکه و یا 0.002 تون کوین خواهد رسید .

بخش فرند و عضو گیری در راکی رابیت

بخش فرند و عضو گیری در راکی رابیت

بخش Airdrop : جداب ترین بخش بازی از نظر ما این قسمت هست . ظاهرا کل بازی راکی ربیت بر روی بستر تون قرار گرفته است . حتی معادل سکه های کسب شده در این بازی به معادل ارز دیجیتال تون کوین نوشته شده است . در این بخش در آینده امکان اتصال بات تلگرام به کیف پول نیز فراهم شده و حتی امکان خروج تون کوین نیز فراهم است .

نکته مهم این است که افرادی که در این بازی فعال باشند ، ارز دیجیتال تون کوین دریافت خواهند کرد و همچنین قابلیت خارج کردن تون کوین نیز فراهم خواهد شد . به همین دلیل نباید این بازی ساده تلگرام را دست کم گرفت . خرید و فروش تون کوین های دریافت شده در این بازی را میتوان به راحتی در آلما اکس فروخت و به تومان تبدیل کرد .

ایردراپ راکی رابیت تلگرام

ایردراپ راکی رابیت تلگرام

آیا بات خرگوش تلگرام ارزش بازی دارد ؟

بله قطعا ، این بازی بر بستر شبکه TON  بوده و امکان برداشت پاداش ها به صورت ارز دیجیتال تون کوین فراهم است . حتی در این زمان که مقاله را انتشار داده ایم ، برخی از بخش های بازی همچنان غیر فعال بوده که نشان دهنده آپدیت بازی در روز های آینده را دارد . حتما یک سر به بخش تورنومنت های بازی و کاربران فعال آن بزنید ، مشاهده خواهید کرد که مقدار سکه های کسب شده در این بازی به معادل ارز دیجیتال تون کوین در بازی مشخص شده است . پس فرصت را از دست ندهید و با عضویت در بازی راکی ربیت تلگرام ، فعالیت خود را جهت کسب تون کوین رایگان در این بازی آغاز کنید .

مجموعه کانال رسمی راکی ربیت و بات تلگرام این بازی توسط شبکه اجتماعی تلگرام وریفای شده  و تیک آبی رسمی تلگرام را کسب کرده است . پس این مجموعه توسط تلگرام تایید شده و معتبر خواهد بود .

راکی ربیت درتلگرام وریفای شد

راکی ربیت درتلگرام وریفای شد

اتصال راکی ربیت به کیف پول تون

با اعلام کانال رسمی راکی ربیت ، در تاریخ 24 تیر ماه ، امکان اتصال بازی به کیف پول های TON ممکن شد . بنابراین در بازی تلگرامی راکی ربیت ، وارد بخش Wallet شده و ایدراپ را به یکی از کیف پول های تون کوین متصل کنید . انواع کیف پول تون کوین مانند تون کیپر ، مای تون ولت ، تون هاب و … را میتوان به بازی کانکت کرد که بهترین روش کیف پول و راحت ترین آن تون کیپر خواهد بود . فعلا اتصال به ولت تون فقط ممکن بوده و در ادامه آپدیت هایی جهت استفاده از ولت و … ارائه خواهد شد .

امکان اتصال راکی ربیت به ولت تون

امکان اتصال راکی ربیت به ولت تون

 

آپدیت اخبار مربوط به بازی راکی رابیت

 

 •  طبق اخبار اعلام شده در کانال تلگرام راکی ربیت ، امکان اتصال کیف پول بازی به ولت های TON ، در تاریخ 15  جولای ( 25 تیر ماه ) فراهم خواهد شد . در آن زمان قابلیت های جدید نیز به بات تلگرام اضاف خواهد شد .
 • کارت های بازی راکی رابیت یا همان کمبو بازی از تاریخ 22 تیرماه منتشر شده است . به ازای وارد کردن 3 کارت صحیح به صورت روزانه ، 2 میلیون سکه رابیت بازی را کسب خواهید کرد .جهت مشاهده کارت های روزانه بازی راکی ربیت تلگرام از این لینک اقدام کنید .
 • با اعلام راکی رابیت در کانال تلگرام ایردراپ ، 24 تیر ماه امکان اتصال بات تلگرامی به ولت های TON فعال شده است . پس به راحتی میتوان بازی را به یکی از ولت های شبکه TON کانکت کرد .

 

0

دیدگاه

دیدگاه شما