آموزش دریافت نات کوین رایگان


27 | به این مقاله امتیاز دهید

نات کوین یک میم کوین مبتنی بر شبکه بلاک چین TON است که در پیام‌رسان تلگرام راه‌اندازی شده است. این کوین در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ در کنفرانس TON دبی معرفی شد و در مدت کوتاهی به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد.

برای دریافت نات کوین، کاربران باید به ربات تلگرامی notcoin_bot@ مراجعه کنند. این ربات یک بازی ساده دارد که در آن کاربران باید با کلیک بر روی یک سکه، نات کوین دریافت کنند. میزان نات کوینی که هر کاربر دریافت می‌کند، به سرعت کلیک کردن او بستگی دارد.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند با انجام کارهایی مانند دعوت از دوستان، پیوستن به تیم‌ها و تکمیل برخی وظایف، نات کوین بیشتری دریافت کنند.

نات کوین هنوز در فاز آزمایشی قرار دارد و هنوز مشخص نیست که آیا در آینده به یک ارز دیجیتال واقعی تبدیل خواهد شد یا خیر. با این حال، این پروژه در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر دارد و به نظر می‌رسد که پتانسیل رشد زیادی دارد. میتوان بعد از لیست شدن نات کوین ، از بخش خرید و فروش نات کوین در آلما اکس اقدام به داد و ستد این توکن کنید .

برخی از ویژگی‌های نات کوین:

  • یک میم کوین است که بر اساس شوخی یا میم (meme) اینترنتی ساخته شده است.
  • بر بستر شبکه بلاک چینی TON راه‌اندازی شده است.
  • قابل ماین است.
  • با انواع ابزار‌های متنوع تلگرام پشتیبانی می‌شود.
  • یک بازی ساده دارد که در آن کاربران با کلیک بر روی یک سکه، نات کوین دریافت می‌کنند.
  • کاربران می‌توانند با انجام کارهایی مانند دعوت از دوستان، پیوستن به تیم‌ها و تکمیل برخی وظایف، نات کوین بیشتری دریافت کنند.

همچنین میتوان از این لینک کسب رایگان ترون با ترونیکس را مشاهده و بررسی کرد .

آموزش تصویری دریافت نات کوین به صورت رایگان

تنها روش دریافت نات کوین به صورت رایگان ، با استفاده از گوشی همراه و برنامه تلگرام خواهد بود . باهر مدل گوشی همراه اندروید و ios که برنامه تلگرام بر روی آن نصب باشد ، اماکن کسب نات کوین وجود دارد . در این بخش به اموزش افتتاح حساب نات کوین و کسب این کوین را توضیح خواهیم داد :

1 – نصب برنامه تلگرام

در مرحله اول بایستی بر روی گوشی خود برنامه رسمی تلگرام را نصب کرده باشید . اپلیکیشن تلگرام رسمی را میتوان در اپ استور آیفون و یا گوگل پلی گوشی های اندرویدی دانلود و نصب کرد . توجه داشته باشید که امکان کسب نات کوین در برنامه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام ، تلگرام طلایی و نایس گرام نیست . بعد از نصب تلگرام رسمی ، حتما یک یوزنیم برای تلگرام خود تعریف کنید .

2 – شروع کسب نات کوین در بات تلگرام

در برنامه تلگرام ، عبارت بات notcoin_bot@ را سرچ کرده و بر روی دکمه start بزنید . یک پیام از بات تلگرام نات کوین دریافت میکنید که گزینه اول این بات نوشته Lets go ! نوشته شده است . به راحتی بر کلیک روی این گزینه ، وارد بازی نات کوین و دریافت کوین رایگان نات کوین خواهید شد

زمانی که بر روی لانچ کلیک میکنید ، وارد وب اپ و یا ی صفحه مرورگر خواهید شد . در این صفه با زدن انگشت خود بر روی ایکون بزرگ نات کوین ، به راحتی این ارز کسب خواهید کرد .

توجه داشته باشید که هر چقدر بیشتر بر روی این کوین ضربه بزنید ، تعداد بیشتری از این سکه را دریافت میکنید .

شروع نات کوین در تلگرام

شروع نات کوین در تلگرام

 

آموزش آیکون های بازی نات کوین

در صفحه وب اپ نات کوین ، با زدن بر روی کوین ، سکه رایگان نات کوین دریافت خواهید کرد . اما شاید برایتان جالب باشد که در این صفحه کاربرد دیگر آیکون ها چیست . در این بخش توضیحات کامل آموزش نات کوین و روش های کسب بیشتر نات کوین را توضیح داده ایم .

آیکون جام Bronze: در ابتدای بازی ، بالای کوین نات کوین ، یک جام برنزی مشاهده میکنید . هرچقدر کوین بیشتری بدست آورید ، میتوان این لیگ را تغییر داد و جام برنز را به نقره ای و یا طلایی تغییر دهید . با زدن بر روی این جام ، میتوانید یک اسکواد squad را انتخاب و عضو آن شوید .

squad در نات کوین : اسکواد همان گروه هست که میتوان در آن عضو شده و حتی دیگر دوستانتان را به آن گروه معرفی کنید . در هر گرویی که عضو شوید  ، تعداد ممبر های آن گروه ، میزان فعالیت کاربران آن و میزان استخراج های نات کوین آن گروه را مشاهده خواهید کرد .

آیکون boosts در نات کوین : معنی آیکون boost همان تقویت و ترقی کردن هست . این ایکون به منظور کسب بیشتر نات کوین خواهد بود . جهت بوست شدن در نات کوین ، روش های مختلفی را میتوان انجام داد که با کلیک بر روی این آیکون نمایش داده خواهد شد .

آیکون earn در نات کوین :  یکی از جذاب ترین بخش های نات کوین ، بخش eran خواهد بود . در این بخش با معرفی ماموریت های گوناگون و وظیفه های داده شده به هر کاربر ، مقدار مشخصی نات کوین به شما اضافه خواهد شد . با تکمیل کردن وظایف بخش Earn جایزه شما نات کوین خواهد بود .

جایزه نات کوین رایگان

جایزه نات کوین رایگان

آیکون خرسی frens در نات کوین : در این بخش میتوان با دریافت کد و لینک رفرال خود ، دیگر دوستانتان را در نات کوین دعوت کنید . در این بخش لیست دعوت شدگان از سمت شما به بازی نات کوین آورده خواهد شد .با هر بار دعوت کاربر با لینک رفرال شما ، باز هم به عنوان پاداش نات کوین دریافت خواهید کرد .

دریافت نات کوین رایگان

دریافت نات کوین رایگان

 

کسب بیشتر نات کوین رایگان با تقویت Boosts

وقتی روی آیکون boost در نات کوین کلیک کنید ، گزینه های مختلفی جهت تقویت بازی و کسب بیشتر کوین نات کوین مشاهده میشود . برخی از این ویژگی های تقویت نات کوین مانند turbo ، energy  خواهد بود . در ابتدای شروع کسب نات کوین ، هر کدام از بخش های توربو و انرژی ، به مدت 3 بار رایگان در اختیارتان هست . بعد از استفاده از این زمان رایگان ، جهت تقویت بیشتر دریافت سکه ، باید هزینه کنید !

هزینه بوست و تقویت نات کوین با کسر از خود این سکه انجام خواهد شد . به عنوان مثال اگر Energy Limit یا انرژی روزانه شما تمام شده باشد . با پرداخت 100 نات کوین ، میتوانید مجدد آن را خریده و در همان روز نات کوین را مجددا استخراج کنید .

با پرداخت نات کوین میتوان قابلیت Multitap یا همان کلیک بیشتر را فعال کرده ، و  با زدن هر بار کلیک بر روی نات کوین ، مقدار بیشتر نسبت به حد معمولی و استاندارد آن ، نات کوین کسب کنید .

حتی امکان فعال کردن ربات ضربه زن بر روی نات کوین وجود دارد ! با فعال کردن این گزینه و پرداخت حدود 20 هزار نات کوین ، میتوانید این ربات را فعال کرده و به صورت اتومات روزانه نات کوین دریافت کنید . این ربات نیازی به آنلاین شدن شما ندارد و خودش کسب نات کوین را اتومات انجام خواهد داد.

در بخش بوست نات کوین ، ویژگی ها و اسکیل های متنوع جهت دریافت چند برابر بیشتر نات کوین را میتوان خریداری کرد .

کلیک بیشتر نات کوین

کلیک بیشتر نات کوین

 

مضرات استخراج نات کوین برای گوشی همراه

با فعالیت در بازی نات کوین با گوشی همراه ، قاعدتا فشار روی گوشی شما بیشتر خواهد شد . از برخی معایب این بازی در زیر اشاره کرده ایم :

  • گرم شدن گوشی
  • کاهش عمر باتری
  • افزایش مصرف اینترنت
  • افزایش مصرف شارژ

 

 

0

دیدگاه

دیدگاه شما