کاربرد تون کوین در تلگرام


2 | به این مقاله امتیاز دهید

تون کوین، ارز دیجیتال بومی بلاکچین TON، نقشی حیاتی در پلتفرم تلگرام ایفا می کند و البته کاربرد تون کوین در تلگرام به کاربران این امکان می دهد تا از طیف گسترده ای از خدمات و قابلیت های جدید بهره مند شوند. این ادغام عمیق، تلگرام را به چیزی فراتر از یک برنامه پیام رسانی ساده تبدیل می کند و آن را به یک پلتفرم چند منظوره برای تعاملات مالی، ذخیره سازی داده ها و حاکمیت غیرمتمرکز تبدیل می کند.

در این مقاله از آلما اکس ، مهمترین کاربرد های رمزارز تون کوین در تلگرام و خدمات تون کوین به کاربران تلگرامی توضیح داده خواهد شد . جهت خرید تون کوین در آلما اکس به صورت فوری ، میتوان در پلتفرم آلما اکس عضو شده و با تکمیل فرآیند احراز هویت ، اقدام به خرید TON کرد .

وبسایت Fragment پلتفرم خدماتی تلگرام بر پایه تون کوین

Fragment یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین TON است که به کاربران امکان می دهد آیدی و شماره تلگرام را به صورت خرید و فروش p2p  انجام دهند. این پلتفرم از حراج های عمومی برای تعیین قیمت آیدی ها و شماره ها استفاده می کند و از ارز دیجیتال Toncoin به عنوان واحد پولی اصلی خود استفاده می کند.

Fragment یک پلتفرم نوآورانه است که به کاربران امکان می دهد آیدی و شماره تلگرام را به صورت ایمن و شفاف خرید و فروش کنند.کاربرد تون کوین در تلگرام این است که این معاملات بر بستر ارز تون تلگرام انجام خواهد شد .

تون کوین و سایت فراگمنت

تون کوین و سایت فراگمنت

انواع خدمات سایت Fragment

1 – خرید و فروش نام کاربری تلگرام با تون کوین

اولین قابلیت وبسایت فراگمنت ، ایجاد یک بستر خرید و فروش نام کاربری تلگرامی است . کاربران تلگرام میتوانند نام های کاربری اکانت خود را که قبلا ساخته اند در این بستر به مزایده گذاشته و به صورت p2p  به فروش برسانند . قیمت گذاری یوزنیم تلگرام براسای رند و معروف بودن آن است . هر چه نام کاربری کلمه رند و کامل تر باشد ، قیمت بیشتری خواهد شد .

خرید و فروش یوزنیم تلگرام در فراگمنت با Ton انجام خواهد شد . در این روش کاربران با انتخاب نام کاربری مد نظر خود ، از طریق کیف پول های تون کوین ، مبلغ نام کاربری تلگرام را به سایت فراگمنت پرداخت کرده و با ارائه شماره اکانت تلگرام خود ، آن نام کاربری خریداری شده را به صورت اختصاصی در اخیتار خواهند گرفت .

2 – خرید و فروش شماره ناشناس تلگرام با تون کوین

شماره ناشناس یا Anonymous شماره های تجاری بوده  که به سیم کارت متصل نیستند و اجازه ورود به تلگرام با حساب بلاک چین را می دهند. این اعداد فقط در تلگرام کار می کنند . این شماره های ناشناس به واسطه رند بودنشان در سایت فراگمنت قیمت گذاری شده اند . به دلیل لیست شدن این شماره های مجازی در وبسایت فراگمنت ، خرید و استفاده از آنها قانونی بوده و مشکلی برای اکانت تلگرام ایجاد نخواهد کرد .

شماره های مجازی تلگرام را نیز میتوان با خرید تون کوین و پرداخت در سایت فراگمنت داد و ستد کرد .

3 – خرید اشتراک پرمیوم تلگرام با تون کوین

یکی از کاربرد مهم تون کوین در تلگرام ، پرمیوم کردن اکانت های تلگرامی است . در سایت fragment ، میتوان با پرداخت تون کوین ، اکانت تلگرامی خود را به صورت سه ماهه ، شش ماهه و یا یکساله پرمیوم کرد . پرمیوم شدن تلگرام بسیاری از قابلیت های کاربری اکانت تلگرام را افزایش داده که اکثرا کاربردی هستند .

همچنین جهت رشد کانال های تلگرام و افزایش بازدید آنها ، میتوان از boost کانال های تلگرامی با پرداخت تون  کوین بهرمند شد . این دو مورد به راحتی بر بستر تون کوین برای همه کاربران قابل استفاده بوده و در کمتر از چند دقیقه ، پرمیوم شدن و یا بوست شدن اکانت انجام خواهد شد .

4 – تبلیغات در تلگرام با پرداخت تون کوین

قابلیت جدید سایت فراگمنت ، فراهم کردن بستر تبلیغات در کانال های عمومی تلگرام است . کاربران میتوانند کانال های خود را با پرداخت تون کوین از کیف پول خود به فراگمنت فعال کرده و فالوور بیشتری برای کانال تلگرام خود داشته باشند .

همچنین این بستر برای دارندگان کانال های عمومی تلگرام فراهم شده است که با دادن دسترسی بستر خود جهت تبلیغ سایر کانال ، کسب درآمد با تون کوین داشته و در سایت فراگمنت تن کوین خود را دریافت کنند .

 

مقالات بیشتر : انواع کیف پول تون کوین

 

نحوه استفاده از Fragment

  1. کیف پول Tonkeeper را نصب کنید: برای استفاده از Fragment، باید کیف پول Tonkeeper را نصب کنید. این کیف پول به شما امکان می دهد Toncoin را ذخیره کنید و تراکنش ها را در شبکه TON انجام دهید.
  2. به Fragment بروید: به وب سایت Fragment بروید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.
  3. آیدی یا شماره مورد نظر خود را پیدا کنید: می توانید با استفاده از نوار جستجو یا مرور دسته بندی ها، آیدی یا شماره مورد نظر خود را پیدا کنید.
  4. در حراج شرکت کنید: اگر آیدی یا شماره مورد نظر شما در حال حراج است، می توانید با پیشنهاد قیمت بالاتر در حراج شرکت کنید.
  5. آیدی یا شماره را خریداری کنید: اگر در حراج برنده شدید یا آیدی یا شماره ای را پیدا کردید که برای فروش مستقیم است، می توانید آن را با Toncoin خریداری کنید.

خرید و فروش تون کوین در آلما اکس

صرافی آلمااکس یکی از صرافی‌های ایرانی است که امکان خرید و فروش تون کوین (Toncoin) را به کاربران خود ارائه می‌دهد. در حال حاضر، آلمااکس تنها صرافی ایرانی است که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

مراحل خرید تون کوین در آلمااکس:

  1. ایجاد حساب کاربری: برای خرید تون کوین در آلمااکس، ابتدا باید در این صرافی حساب کاربری ایجاد کنید. برای این کار به وب سایت آلمااکس (https://app.almaex.net/) بروید و مراحل ثبت نام را دنبال کنید.
  2. احراز هویت: پس از ایجاد حساب کاربری، باید هویت خود را به آلمااکس احراز کنید. برای این کار باید مدارک مورد نیاز را آپلود کرده و منتظر تایید هویت خود توسط صرافی باشید.
  3. واریز ریال: پس از تایید هویت، می توانید ریال به حساب کاربری خود در آلمااکس واریز کنید. روش های مختلفی برای واریز ریال به آلمااکس وجود دارد، از جمله کارت به کارت، حواله بانکی و ساتوشی.
  4. خرید تون کوین: پس از واریز ریال، می توانید به تب “معاملات” رفته و تون کوین را انتخاب کنید. سپس، مقدار تون کوین مورد نظر خود را وارد کرده و سفارش خرید را ثبت کنید.

0

دیدگاه

دیدگاه شما