رزرو تور مسافرتی با تون کوین


1 | به این مقاله امتیاز دهید

آژانس بین المللی Travala به تازگی خبر همکاری با شبکه Telegram Open Network یا همان شبکه TON را جهت پرداخت های کاربران خود داده است . به همین دلیل از این به بعد امکان رزرو تور مسافرتی با تون کوین و ارز تلگرامی TON امکان پذیر خواهد بود .با پیشرفت چشمگیر شبکه تون تلگرام و ارز دیجیتا تون کوین ، امروز توجهات زیادی را به خود جلب کرده و باعث افزایش خرید و فروش تون کوین در مارکت شد است .

سایت تراوالا Travala چیست ؟

Travala یک پلتفرم آنلاین رزرو سفر است که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از ارزهای دیجیتال، هتل، پرواز و تور در سراسر جهان رزرو کنند. این پلتفرم به عنوان یک آژانس مسافرتی مبتنی بر بلاکچین عمل می‌کند و به دنبال ارائه تجربه‌ای جدید و کارآمدتر برای رزرو سفر است. از مزایای مهم سایت تراوالا ، امکان رزرو تمام هتل ها و پرواز های خارجی با پرداخت های ارز دیجیتال بوده به همین دلیل در بین آژانس های مسافرتی به شهرت رسیده است .

این مزیت سایت تراوالا ، به جهت عدم دسترسی کاربران ایرانی به مستر و یا ویزا کارت و پرداخت های خارجی ، با روش پرداخت ارز دیجیتال جهت رزرواسیون به کار آمده و طرفداران زیادی را در ایران دارد .

Travala هم اکنون مجموعه‌ای چشمگیر از 127 روش پرداخت، شامل ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت‌کوین، ریپل، سولانا و اتریوم را ارائه می‌دهد. افزوده شدن TON به این لیست، گستره‌ی خدمات آن‌ها را افزایش داده و تعهدشان را به پذیرش گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد.

 

رزرواسیون هتل ، بلیط هواپیما و تور گردشتری با پرداخت تون کوین

همکاری Travala با شبکه تلگرام اوپن، امکان رزرو آسان سفر با استفاده از توکن TON را فراهم می‌کند و نشان‌دهنده‌ی افزایش کاربرد ارزهای دیجیتال در خدمات مسافرتی است.این اقدام Travala نمونه‌ای از روند رو به رشد فناوری بلاکچین در تغییر صنعت گردشگری است.

خوان اوترو، مدیرعامل Travala، به مناسبت اعلام این همکاری جدید گفت: «ما در راستای تعهد مستمر خود برای پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال، از همکاری با Toncoin برای حمایت از رشد جامعه ارز دیجیتال و ارائه یک مورد استفاده واقعی جدید برای TON خوشحالیم.»

رزرو تور مسافرتی با تون کوین

رزرو تور مسافرتی با تون کوین

خرید بلیط هواپیما با تون کوین در تراولا

نحوه ایجاد حساب کاربری برای خرید بلیط هوایپما یا رزرو اقامتگاه کاملا مشابه و در واقع مشترک است.

شما پس از ایجاد حساب کاربری میتوانید به پنل Login  کنید.

لطفا به تمامی جزییات خرید بلیط هواپیما اینکه پرواز یک طرفه میخواهید یا دو طرفه ، شهر و کشور مبدا یا مقصد کجا هست و تاریخ رفت برگشت و تعداد مسافرین دقت کنید. پس از وارد کردن تمامی اطلاعات ذکر شده بر روی دکمه ی search  کلیک کنید .

توجه داشته باشید پرواز مستقیم باشد و نیاز به تعویض هواپیما نداشته باشید چون بسیار ناخوشایند است.به شما پیشنهاد میکنم زمان انتخاب روش پرداختی از  تن کوین تلگرام برای واریز  را استفاده کنید به دلیل اینکه کارمزد کمتری دارد و سریعترین روش انتقال است.

نحوه پرداخت تون کوین در سایت تراوالا

در بخش روش های پرداخت سایت travala ، یک سری رمزارز به عنوان روش پرداخت ارز دیجیتال وجود دارد که یکی از آنها پرداخت با تون کوین می باشد . تون کوین را میتوان در کیف پول های تون کوین نگهداری کرد که راحت ترین و بهترین آنها کیف پول تون کیپر خواهد بود .

پرداخت تون کوین در travala

پرداخت تون کوین در travala

روش کنسل کردن رزرو هتل در  travla

اگر به هر دلیلی نتوانستید در تاریخ مقرر به هتل بروید به راحتی میتوانید قبل از تاریخ درج شده در بخش  free cancellation هتل را کنسل کرده و پول به کیف پول شما در سایت منتقل میشود. پس از آن میتوانید از گزینه withdraw  استفاده کنید و به کیف پول شخصی خودتان انتقال ارزی انجام دهید.رزرو تور مسافرتی با تون کوین نیر قابل کنسلی دارد و تون کوین پرداخت شده را میتوان به حساب مبدا عودت داد .

 

بهترین روش پرداخت در سایت تراولا کدام است ؟

در سایت رزرواسیون travala روش های پرداخت زیادی جهت تسهیل خرید کاربران درج شده است . سایت تراوالا با شرکت های پیمنت بسیاری همکاری میکند . اما بهترین روش خرید و پرداخت در سایت travala استفاده از ارز های دیجیتال است . در این بین بسیاری از ارز های دیجیتال جهت پرداخت درج شده و درگاه پرداخت فعال دارند. اما در بین انها میتوان از روش پرداخت تتر ، تون کوین ، و همچنین ترون به جهت پایین بودن کارمزد انتقال آنها اشاره کرد .

پلتفرم آلما اکس ، بستر خرید و فروش ارز های دیجیتال بوده که تمامی روش های پرداخت در سایت تراولا با ارز دیجیتال را پشتیبانی کرده است . به همین دلیل خرید و فروش تون کوین و یا تتر و یا ترون را میتوان در آلما اکس انجام داده و در سایت تراولا به عنوان پرداختی انتقال داد . تمام خرید و فروش ارز های دیجیتال در آلما اکس با پایین ترین کارمزد ممکن انجام خواهد شد .

0

دیدگاه

دیدگاه شما